Aktuality

Průmyslové vysávání ve výrobní hale v Ambergu

1.6.2023

Tentokrát jsme byly „pozváni“ do Ambergu v Německu. Amberg je malebné město s více než 40 tisíci obyvateli, nacházející pár kilometrů od hranic s Českou republikou v německé spolkové zemi Bavorsko. Amberg, oproti třeba nedalekému Norimberku, měl to štěstí, že za 2. světové války jeho historické jádro nebylo poničeno. Díky tomu je možno spatřit památky v původní kráse. Oblíbeným cílem pro jsou třeba městské trhy, zejména adventní tzv. Weihnachtsmarkt před radnicí a pro rodinný výlet je ideální návštěva celoročně otevřeného akvaparku který nabízí obrovské množství atrakcí. Ale kvůli tomu jsme tam my nebyly. My jsme byly na realizaci čištění výrobní haly jedné z místních firem. V první řadě jsme prováděli průmyslové čištění betonového stropu a zdí, dále jsme pokračovali čištěním těles světel od prachu a volných nečistot za pomoci mechanického odstranění anebo průmyslového vysávání. Bylo zapotřebí vyčistit i okna která se v hale nacházela, aby do slévárny procházelo více světla. Na závěr jsme již jen sklidily všechny krycí prvky haly a přesunuli se na závěrečný úklid který jen zvýraznil naší odvedenou práci. Hala velice prokoukla a byla mnohem prosvětlenější, což bylo naším cílem. Zákazník byl spokojen s naší prací a my se těšíme na další možnou spolupráci!

Průmyslové malování průmyslových prostorů ve městě Westerrönfeld

31.5.2023

Německý Westerrönfeld, přesně zde jsme realizovali další zakázku. Jednalo se o vyčištění všech budov jednoho průmyslového areálu, tedy přesněji čtyři haly. V každé hale jsme postupovali stejně a díky dobře zvoleným plošinám i velice rychle. Nejdříve na každé hale proběhlo zakrytí všech strojů, materiálů ale i výrobků pod velkoplošné plachty. Následně jsme přešli na další krok, kterým byla hrubá zednická oprava velkých děr na stropech ale jen vždy lokálně v místě poškození stropu, aby následné malování bylo co nejlepší. Jak už jsme napověděli, tak dalším krokem bylo malování haly izolační barvou. V rámci malování jsme provedli malování betonových stropů, malování stěn a nátěr technických instalací přilehlých k malovaným částem haly. Nechyběla ani barvička. Tentokrát v podobě malování betonového podstropního vazníku v barvě RAL7035. Po vymalování proběhlo vyčištění oken a vrat za pomoci čistící chemie a čistící textilie. A jako závěrem v rámci průmyslového úklidu haly jsme provedli průmyslové čištění technických instalací, čištění trubkových rozvodů za pomoci průmyslových vysavačů. Po úspěšném dokončení všech těchto kroků nám nezbývalo nic jiného než sundat krycí prvky v hale, provést závěrečný úklid, aby bylo vše perfektní a mohli jsme halu, respektive celý areál předávat zpět zákazníkovi, který byl s naší prací velice spokojen. To nás samozřejmě velice těší a my se těšíme na další možnou spolupráci!

Vyčištění plechového opláštění fasády ve Westernkappeln

30.5.2023

Tentokrát se podíváme na naší realizaci ve firmě jejíž produkty potkáváte každý den a ani si toho nevšimnete. Jednalo se o jednu firmu specializující na výrobu prodejních automatů sídlící ve Westerkappeln a právě zde probíhala i naše další realizace. Při této zakázce náš úkol byl jasný a tím bylo průmyslové vyčištění haly a to zvenčí. Takže průmyslové čištění fasády a prvků na fasádě proběhlo následovně. Jako prvním jsme začali vyčištěním plechového opláštění fasády, dále také čištění vrat a dveří. Zaprvé abychom se zbavily prachu a volných nečistot a zadruhé abychom se zbavily tzv. řas na fasádě. K tomu bylo použito jak mechanické čištění, tak i čištění vysokotlakým vodním čističem o síle 250 BAR, aby byl výsledek co nejefektivnější. Výskyt řas na fasádě není nic neobvyklého a my si s ní dokážeme velice rychle poradit, a i předejít dalšímu výskytu. Děkujeme za projevenou důvěru a těšíme na další možnou spolupráci!

Kompletní průmyslové vymalování výrobní haly v Kronach

29.5.2023

Další článek bude o naší realizaci zakázky v Německém městě Kronach nedaleko českých hranic. Kronach nabízí mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity i když není úplně rozlehlý. Pro cestovatele za poznáním nabízí historické staré město a pevnost Rožmberk staré budovy a také muzea a galerie. V blízkosti se také nachází veliký komplex parků, které jsou ideálním místem pro relax a odpočinek. Kvůli relaxu a odpočinku jsme tak ale my vůbec nebyly, my jsme zde byly z důvodů průmyslového malování a čištění výrobní haly jedné z místních firem. Celá zakázka probíhala v areálu místní firmy pohybující se v oblasti technologie extruderů, brusek na dřevo a kov, robotiky a automatizace a také systémů aditivní výroby. Halu jsme dělali po částech a vždy jsme si oddělily malovanou část haly od zbytku svěšením velkoplošných plachet. Po zakrytí vždy probíhalo mechanické čištění plechového opláštění stropu a následovalo průmyslové malování stropu a podstropních konstrukcí. Dále součástí této realizace bylo malování stěn a sloupů v hale. Po celkovém vymalování výrobní haly jsme se přesunuli na čištění jeřábových drah a také mostového jeřábu. Nevynechali jsme ani klasické čištění světlíků a technických instalací. Ať už se jednalo o průmyslové vysávání nebo mechanické čištění. A pak už jen náš známý závěrečný úklid abychom finish zakázky dotáhli k dokonalosti. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vymalování výrobní haly a také její vyčištění v Friesach

26.5.2023

A máme tady další článek, tentokrát z malé obce jménem Friesach v Rakousku. Jeho historie sahá až do roku 860, kdy na tomto místě byla založena pevnost Petersberg, z níž se však do dnešních dnů podařilo dochovat jen 820 metrů dlouhé městské hradby a městský příkop. Ale pokud se sem vydáte doporučujeme spíše v sezóně, když je tady rozhodně více možností pro turisty ať už se jedná o nějaké občerstvení nebo prohlídky památek. Ale to jsme celkem odbočily od naší realizace tak se s námi pojďte podívat jaké kroky jsme při této realizaci průmyslového malování a čištění výrobní haly provedly.
– Průmyslové malování plechového opláštění stropu a nátěr ocelových konstrukcí v hale naší průmyslovou izolační barvou GF7 v bílém odstínu
– Malování betonového soklu stěn v odstínu RAL7035
– Průmyslové čištění podstropních konstrukcí, čištění jeřábových drah a mostových jeřábů
– Nátěr ocelových sloupů a lakování jeřábových drah dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7031
– Nátěr mostového jeřábu epoxidovou barvou v odstínu RAL6018
– Průmyslové čištění a vysávání technických instalací nebo trubkových rozvodů od prachu a volných nečistot
Po splnění všech těchto úkolů jsme celou realizaci završily závěrečným úklidem v rámci, kterého jsme sundali všechny krycí prvky ve výrobní hale, aby po nás nezůstalo nic. Zákazník byl po příchodu na halu šokován, jak moc samotná hala prokoukla a myslíme si že „WOW efekt“ jsme splnily na jedničku. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové malování haly v průmyslovém arálu v Beeskow

25.5.2023

Beeskow je místo kde můžete obdivovat částečně zachované opevnění s branami a věžemi s cimbuřím, hrázděné domy a také hrad. Skvostem je nedaleký klášter Neuzelle což je největší barokní památka na východě severního Německa. Skoro se zdá jakoby se do těchto končin ani nehodil. Spíš připomíná unikátní stavby z tzv. Klášterní říše, do níž se seskupují významná místa duchovního života v Rakousku, Maďarsku a na Moravě. Příjemná je procházka klášterní zahradou i interiérem kostela, který má bohatou barokní výzdobu vysoké umělecké hodnoty. V okolí se nachází několik útulných restaurací a hospůdek. I takto se dá pojmout Beeskow v Německu kde se nacházela naše další zastávka v rámci realizací našich zakázek. A jelikož vám dáváme vědět o našich uskutečněných zakázkách tak tady jedna je. V průmyslové výrobní hale jedné z místních firem jsme provedli tyto kroky abychom ji udělali jako novou.
– Oddělení malované a čištěné části haly od zbytku a v části kde probíhaly práce jsme vše přikryly pod velkoplošné plachty
– Mechanické čištění ploch před malováním
– Průmyslové malování betonových stěn, nátěr ocelových konstrukcí a plechového opláštění haly
– Průmyslové čištění světlíků a oken, průmyslové vysávání, vyčištění sekčních vrat
V rámci toho abychom dodržely naše kvality jsme ještě provedli závěrečný celkový úklid haly, aby byla realizace finální. A my se už teď těšíme na další možnou spolupráci v budoucnu!

Vymalování hal v průmyslovém areálu nedaleko Ulm

24.5.2023

Další den další článek, to už je taková naše klasika. Tak se pojďte s námi nyní podívat na realizaci kterou jsme prováděli v německém městě Ulm ve kterém žije něco málo přes 120 tisíc obyvatel což není vůbec málo. I když Ulm není nijak světově známé město, je nutné řici že se zde ukrývá jeden ze světových unikátů. V tomto případě by bylo ale spíše vhodnější říct, že přímo vyčnívá nad městem. Zdejší gotický kostel, jehož stavba od roku 1377 trvala neuvěřitelných 518 let, se může pochlubit jedním světovým unikátem a tou je jeho hlavní věž s výškou 161,53 m a drží rekord v nejvyšší kostelní věže světa. Takže si troufáme říct že i pokud pojedete kolem zaujme vás z dálky tato věž a budete se chtít podívat na tento unikát. Celá naše zakázka obsahovala dva hlavní kroky na dvou halách. Prvním z nich bylo průmyslové malování výrobní haly v rámci, kterého proběhlo v první hale dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL9016 a na druhé hale proběhlo malování haly naší speciální průmyslovou izolační barvou GF7 v bílém odstínu. Malování na halách obsahovalo průmyslové malování stěn, nátěr ocelových konstrukcí a malování stropu. V rámci čištění haly jsme chemicky i mechanicky vyčistily všechny okna, aby byla hala více prosvětlená. Na závěr již proběhl jen závěrečný úklid celých hal a my mohli celý areál předat zpět do rukou zákazníka. Jen s tím rozdílem že teď haly vypadají opravdu jako nové. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vyčištění skladových prostor v Miribel

23.5.2023

Pojďte se s námi podívat do Francie. Přesněji tedy na naši zakázku realizovanou ve Franci v malé obci Miribel která je jen pár kilometrů vzdálená od velkoměsta Lyon. Lyon je vyhledávaným cílem gurmánů a všech těch, co na svých cestách rádi poznávají to nejlepší jídlo daného regionu.  A to tady dostane! Každý Francouz moc dobře ví, že i v Lyonu se nabízí ty nejlepší francouzské kulinářské lahůdky. Pakliže se vám tedy naskytne ta příležitost ochutnat zdejší kuchyni, doporučujeme vám ochutnat tradiční lyonské speciality. Ale teď necháme ještě chuťové pohárky na pokoji a půjdeme se podívat v čem spočívala naše realizace průmyslového čištění skladových prostor. V rámci této realizace jsme provedli tedy následující kroky. Průmyslové čištění opláštění stropu a podstropních konstrukcí. Dále také čištění ocelových konstrukcí a stěn skladové haly. Na závěr jsme vše dočistily závěrečný úklidem jako vždy abychom to dotáhli k dokonalosti. Tímto jsme se opět na chvíli podívali do Francie kde opět strávíme celé léto a budeme během prázdninových celozávodních odstávek provádět průmyslové čištění a malování výrobních a skladových hal. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění fasády výrobní haly u města Plzeň

22.5.2023

Po dlouhé sérii prací uvnitř výrobních hal tady máme také jedno čištění fasády v průmyslovém areálu, a to ve městě Nýřany v Čechách nedaleko Plzně. O Plzni jsme vám už dříve něco říkali tak si to pojďme projít ještě jednou. Plzeň je městem s cenným kulturním dědictvím. Právě odsud pochází světlý ležák Pilsner Urquell. Pokud se chcete nejprve zaměřit na to nejvýznamnější v Plzni, směřujte k historickému centru a do jeho přilehlých uliček. Ale tohle si již určitě pamatujete z minulých článků. Pojďme se společně přesunout zpět do Nýřan kde celá realizace probíhala. Jak už je jednou psáno jednalo se o průmyslové čištění fasády jedné z hal v místním průmyslovém areálu. Celé čištění fasády obsahovalo tyto kroky. Jako prvním krokem jsme na fasádu nanesli chemický přípravek pro zahubení mechů a řas na fasádě. Po uplynutí doby potřebné pro působení chemie již proběhlo jen vysokotlaké čištění fasády ať už čištění betonové části anebo plechové části fasády, a to za pomoci vysokotlakého vodního čističe o síle 250 bar. V rámci tohoto čištění fasády jsme provedli i čištění oken na hale z venkovní strany. Fasáda vypadala jako nová a my mohli pokračovat dále v tom dělat haly čisté a pěkné kdekoliv po Evropě. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vymalování interiéru výrobní haly v obci Böhmenkirch

19.5.2023

Další zakázka, o které si něco napíšeme je celkem obsáhlejší ale zaručeně zajímavá. Jednalo se o zakázku týkající se průmyslového čištění a vymalování výrobní haly, která probíhala ve firmě zabývající se výrobou průmyslových pružin do mnoha průmyslových odvětví. Nacházeli jsme se tentokrát v malé obci v jménem Böhmenkirch na jihu Německa. Realizaci jsme si rozdělily do těchto kroků, které jsme realizovali po kompletním zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty samozřejmě i včetně ploch v místě práce.
– Průmyslové čištění stropu včetně čištění podstropních ocelových konstrukcí
– Čištění ocelových sloupů v hale
– Průmyslové malování haly (nátěr ocelových konstrukcí, malování betonových stěn, nástřik plechového opláštění haly, nátěr podstropních profilů)
– Chemické čištění v hale (čištění bočních oken, čištění sekčních vrat, průmyslové čištění světlíků) za pomoci čistící chemie a textilií
– Nátěr dvousložkové epoxidové barvy v odstínu RAL7016 na dveře
– Průmyslové vysávání technických instalací a trubkových rozvodů za pomoci výkonných průmyslových vysavačů nebo mechanického ometání
Po dokončení všech těchto kroků nám nezbývalo již nic jiného než kompletní závěrečný úklid haly, který jen podtrhl čistotu haly, která vypadala, jak kdyby ji někdo teď postavil. Zákazník byl doslova šokován, jak hala nyní vypadá. A to samozřejmě v dobrém smyslu. Bylo nám ctí a těšíme se na další možnou spolupráci!

Renovace výrobních prostor nedaleko Berg bei Neumarkt

18.5.2023

Tentokrát jsme se nacházeli v malé obci v bavorsku jménem Berg bei Neumarkt ve které žije asi 8 tisíc obyvatel, avšak má zde sídlo náš další zákazník za kterým jsme sem jeli abychom zde vykonali průmyslové čištění a malování výrobních prostor. A teď již k samotnému pracovnímu postupu. V rámci této zakázky jsme vykonaly následující práce.
– Očištění fasády od prachu a nečistot vysokotlakým čističem
– Mechanické čištění dřevěných podhledů od prachu a nečistot
– Zakrytí oken a klempířských prvků
– Lokální odstranění plísně z jedné stěny v hale a následné ošetření
– Nátěr fasády fasádní barvou v bílém odstínu a následně sokl stěn v odstínu RAL7016
– Nátěr dřevěných podhledů střechy akrylátovou barvou v odstínu RAL7016
– Závěrečný úklid a čištění oken a klempířských prvků
Toto byly všechny kroky, které v rámci tohoto průmyslového čištění a malování haly proběhly a my se mohli vrátit zpět abychom načerpali síly na další zakázky které nás v tomto roce ještě čekají. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění světlíků ve výrobní hale u města Praha

17.5.2023

Tentokrát se podíváme na zakázku na naší domovské půdě, a to přesněji teda do Říčan u Prahy. Tam jsme tentokrát prováděli kompletní čištění světlíků v průmyslovém areálu, a to z vnitřní ale i vnější strany. Náš technologický postup nebyl ničím inovativní, jelikož tyto práce děláme necelé 3 dekády máme zaběhlé své postupy a s vámi se teď podělíme, jak jsme postupovali. Př práci uvnitř výrobních hal jsme si všechno v místě práce zakryly pod velkoplošné plachy a až pak probíhalo mechanické čištění světlíků za pomoci čistící chemie a čistících textilií. Při následné práci čištění světlíků z vnější strany hal jsme prováděli průmyslové čištění světlíků za pomoci tlakového čističe a čistící chemie. Na konec závěrečný úklid jak vnitřku, tak i vnějšku v místě práce. A problém nedostatečné propustnosti světla do haly byl vyřešen, hala je po vyčištění mnohem více prosvětlená, a to bylo naším hlavním úkolem. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další možnou spolupráci!

Vymalování hal v průmyslovém areálu v Taiskirchen

16.5.2023

Tentokrát se pojďte s námi podívat do Rakouska, přesněji do malého města Taiskirchen. Nejedná se sice o vyhlášenou turistickou obec, ale i tak se zde dá vymyslet bohatý kulturní a aktivní program. Na místní přehradě se setkávají milovníci rybaření a pro běžce a turisty jsou zde velmi krásné lesní cesty, které stojí za prozkoumání. Za tímto účelem jsme zde ale nebyli. Nacházeli jsme se totiž v areálu jedné místní firmy kvůli průmyslovému vyčištění a vymalování výrobní haly. V rámci realizace této zakázky jsme provedli po příjezdu kompletní zakrytí výrobků, strojů a materiálů pod velkoplošné plachty a také vždy v místě práce lokální krytí podlah. Následně jsme provedli kompletní průmyslové vymalování haly v rámci, kterého byl obsažený nátěr plechového opláštění stropu, lakování ocelových konstrukcí a malování betonových stěn. Všechny tyto nátěry proběhly průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Když byla hala kompletně po vymalování byl na řadě úklid. Ten obsahoval průmyslové čištění technických instalací a rozvodů od prachu a volných průmyslových nečistot za pomoci průmyslových vysavačů anebo mechanického čištění. Tento samý postup jsme zopakovali na druhé menší hale v rámci tohoto průmyslového areálu. Na závěr jsme po dokončení provedli již jen závěrečný úklid, při kterém jsme uvedli halu do stavu jako by byla zrovna postavena. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další možnou spolupráci!

Vyčištění a vymalování výrobní haly u města Augsburg

15.5.2023

A zase tady máme další zakázku, kterou si v tomto článku rozebereme. Tentokrát v malé německé obci Thierhaupten nedaleko Augsburgu. Augsburg je krásné historické město, které láká návštěvníky svým bohatým kulturním dědictvím. Pyšní se velkým počtem muzeí, galerií, kostelů a historických budov, které svými detaily a architekturou. Zároveň je Augsburg velmi živým městem s množstvím kaváren, restaurací a obchodů. Pokud tedy člověk hledá cestovatelskou destinaci s bohatou historií a přívětivou atmosférou, Augsburg je pro něj ideální volbou. Ale teď už k zakázce, ve které jsme v rámci průmyslového čištění a malování výrobní haly provedli.
– Průmyslové malování haly (nátěr plechového opláštění, malování stropu, malování betonových stěn) izolační barvou v bílém odstínu.
– Malování betonových sloupů izolační barvou v odstínu RAL7035
– Malování soklu betonových stěn izolační barovu v odstínu RAL7040
– Průmyslové čištění výrobní haly (čištění technických instalací, průmyslové vysávání, čištění mostových jeřábů, vyčištění jeřábových drah, čištění světlíků, čištění ocelových konstrukcí, čištění technických instalací)
Jak jste si mohli všimnout v rámci průmyslového čištění výrobní haly proběhlo opravdu hodně kroků, ale hala po dokončení našich prací vypadala jako nová a byla velice prosvětlená. Zákazník byl velice spokojený a my se těšíme na další možnou spolupráci!

Kompletní renovace výrobních hal ve městě Spaichingen

12.5.2023

Tentokrát tady pro vás máme opět jednu z rozsáhlejších zakázek. Nacházela se ve městě Spaichingen v Německu a byla trochu rozsáhlá. Jednalo se o průmyslové čištění a malování dvou průmyslových hal této firmy. A my vám zde napíšeme body, podle kterých jsme na jednotlivých halách postupovali. Samozřejmě všechny zmíněné kroky proběhly až po kompletním zakrytí ploch v místě práce.
Hala 1
– Průmyslové malování plechového opláštění stropu izolační barvou v bílém odstínu
– Chemické čištění světlíků
– Průmyslové vysávání technických instalací a rozvodů
Hala 2
– Průmyslové čištění plechového opláštění haly za pomoci tlakového čističe a průmyslové chemie
– Nátěr stropu, stěn a sloupů průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové čištění podstropních konstrukcí, čištění mostového jeřábu, čištění jeřábových drah
– Chemické čištění světlíků a oken v hale
– Průmyslové vysávání technických instalací
Po dokončení všech těchto kroků již proběhl jen závěrečný úklid v rámci, kterého naši hoši doladily nedokonalosti a mohla se hala předat zpět zákazníkovi hotová. Hned na první pohled si zákazník všiml že díky vyčištění a vymalování haly je více prosvětlená a vypadá jako by ji zrovna postavily. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Malování průmyslových prostor v areálu nedaleko města Znojmo

11.5.2023

Tentokrát nahlídneme na realizaci v naší domovině. Zakázek ze zahraničí bylo dosti, tak se pojďme nyní podívat na něco u nás. Pro tuto firmu zabývající se laserovým řezáním a zpracováním kovu jsme v Německu už pár jejich hal dělali tak se pojďme podívat jaké kroky jsme podnikly při této realizaci u nás v Česku, a to v obci jménem Hrušovany nad Jevišovkou. Práce probíhali na dvou halách v tomto průmyslovém areálu, avšak nás postup byl na obou halách totožný a nyní si zde vypíšeme hlavní body této realizace.
– Zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Mechanické čištění stropu a stěn
– Průmyslový nátěr plechového opláštění a sádrokartonových obkladů stěn a stropu izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové čištění haly (Chemické čištění oken, čištění sekčních vrat, vyčištění sloupového jeřábu, průmyslové vysávání technických instalací v hale)
A jako poslední již jen závěrečný úklid v rámci, kterého jsme sundali všechny krycí prvky v hale a mohlo se předávat. Děkujeme za dlouhodobě projevenou důvěru a těšíme se na další spolupráci!

Průmyslové vymalování betonárky v malé obci Burnhaupt-le-Bas

10.5.2023

Další článek se bude zabývat naší realizací týkající se průmyslového čištění výrobní haly a následné vymalování výrobní haly. Tentokrát jsme zase zamířily do Francie do jedné místní betonárky, a to ve městě Burnhaupt-le-Bas. Obec se nachází v cípu Francie a má velice blízko k Německým ale i Švýcarským hranicím. V této obci žije necelých 2 tisíce obyvatel. My jsme na této realizaci týkající průmyslového čištění výrobní haly a také malování haly provedli následující. Nejdříve jsme vykonali průmyslové čištění stropu, stěn a sloupů za pomoci ometání abychom se zbavily všech hrubých nečistot které by nám dělali problémy při následném malování haly. Po dokončení ometání se přecházelo na průmyslové vymalování haly, které obsahovalo nátěr plechového opláštění stropu a natření všech podstropních ocelových konstrukcí, dále malování betonových stěn a sloupů. Jak jinak než průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Po dokončení bílení haly přišel na řadu nátěr soklu betonových sloupů a stěn syntetickou barvou v odstínu RAL7035. Vymalováno jsme měli a teď zbývalo jen halu kompletně vyčistit. Čištění haly obsahovalo chemické čištění světlíků, čištění jeřábových drah a mostových jeřábů. V rámci čištění haly se ještě provádělo průmyslové vysávání kabelových lávek a technických instalací a bylo hotovo. Samozřejmostí byl ještě závěrečný úklid haly, který zvýraznil ještě více čistotu a množství denního světla v hale. Děkujeme za důvěru a těšíme se na další možnou spolupráci

Kompletní vyčištění a vymalování průmyslové haly ve městě Herford

9.5.2023

Další den, další článek! Tentokrát jsme se nacházeli na zakázce v Německém městě Herford ve firmě zabývající se výrobou všemožné upevňovací techniky, kování atd… Náš postup při této realizaci byl velice jednoduchý. Jednalo se o více hal v tomto průmyslovém areálu, avšak postup byl totožný. Pojďme se na to tedy podívat. Prvním krokem bylo samozřejmě zakrytí haly pod velkoplošné plachty. Dále jsme pokračovali v samotné realizaci, která obsahovala mechanické průmyslové čištění stěn a sloupů za pomoci ometání abychom se zbavily všech volných nečistot na povrchu a byl povrch připraven k následnému nátěru. Dalším krokem bylo tedy průmyslové malování betonového stropu, stěn, sloupů a také nátěr plechového opláštění haly. Všechny nátěry proběhly průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Následující krok po kompletním vymalování haly bylo již jen chemické čištění trubkových rozvodů protipožární instalace a následné průmyslové vysávání všech technických instalací a kabelových lávek v hale. Na závěr jako vždy proběhl závěrečný úklid v rámci, kterého jsme již jen odstranily všechny krycí prvky v hale a dočistily halu, aby byla připravena na předávání. Po předání naši hoši mohli vyrazit zpět domů načerpat síly na další realizace. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vymalování výrobní haly v Dautphetal

8.5.2023

A máme tu pro vás další článek, tentokrát z Německa, a to do města Dautphetal s 11 tisíci obyvateli, které se složeno z 12 menších obcí. Díky své výhodné poloze v nízkém pohoří as ním spojenými velkými lesy a idylickými údolími je celý region obdařen rozsáhlou sítí turistických tras. Za zastávku určitě stojí panenská fontána Buchenau, ať už se jedná o samotnou cestu k fontáně, která vede krásnou lesní naučnou stezkou k samotné fontáně, ve které teče údajně kouzelná voda, jak jí místní rádi nazývají. Avšak aby voda měla kouzelné účinky jsou zde obsáhlá kritéria pro její stočení. Naše zakázka probíhala v místní firmě zabývající se kovovýrobou. Ať už se jedná o řezání, svařování nebo ohýbání kovu, toto vše zde dokážou. Naším úkolem na této zakázce bylo průmyslové čištění a také malování výrobní haly. Jako vždy i tentokrát jsme začínali celou realizaci kompletním zakrytím prostor haly, včetně zakrytí stojů, materiálů a výrobků. Je nutno říct že dokážeme i provést celou realizaci bez jakéhokoliv omezení výroby či provozu firmy. Prvním krokem bylo průmyslové malování obkladů stropu a podstropních konstrukcí, nechybělo ani malování betonových stěn a ocelových sloupů. Vše toto proběhlo průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Další vrstva nátěru se realizovala na betonovou stěnu a také ocelové sloupy, tentokrát však syntetickou barvou v odstínu RAL7016. Po kompletním vymalování haly jsme provedli již jen čištění technických instalací v hale a včetně průmyslového vysávání kabelových lávek. Po závěrečném úklidu jsme nasedli zpět do našich vozů a vyrazily zpět na centrálu. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Kompletní vyčištění a vymalování haly v Pelhřimov

5.5.2023

A máme tu pro Vás další článek. Tentokrát jsme se nacházeli ve světově známé firmě ve svém oboru. Tato firma se specializuje na výrobu cestovních zavazadel ve svém ikonickém designu pocházející z Německa. My jsme ale naší realizaci čištění a malování výrobní haly prováděli v jejich české pobočce, a to ve městě Pelhřimov. Pelhřimov má pěkné historické centrum, obklopené hradbami se třemi branami. V jedné z nich si můžete prohlédnout Muzeum rekordů a kuriozit, jedinou instituci svého druhu ve střední Evropě. A teď něco k naší realizaci. Po kompletním zakrytí plochy haly jsme zahájily mechanické čištění podstropních ocelových konstrukcí nacházejících se v hale a plechového opláštění stěn včetně ocelových sloupů a vjezdových vrat. Nevynechali jsme ani všechny trubkové rozvody plynu nacházející se v hale. Pokračovali jsme vymalováním haly, které proběhlo průmyslovou izolační barvou na všechny betonové části stěn v hale. A jako doplňkové práce jsme ještě provedli nátěr soklu ocelových sloupů epoxidovou barvou v odstínu RAL9010. Tímto krokem byla celá realizace dokončena. Chyběl pouze již závěrečný úklid a předat hotovou halu zpět zákazníkovi čistou a nově vymalovanou. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Bílení dřevěného obložení stropu v hale ve městě Goth

4.5.2023

Další naše zastávka v rámci naší práce byla tentokrát v Německu ve městě Gotha ve kterém žije přibližně 46 tisíc obyvatel. Ve městě Gotha vznikl v česku velice oblíbený gothajský salám. Naše realizace probíhala v tomto městě ve firmě zabývající se výrobou výhybkových systémů pro železniční dopravu již více než 100 let. A my vám zde jen stručně popíšeme kroky, podle jakých jsme při této realizaci průmyslového čištění výrobní haly postupovali. Samozřejmě všechny kroky započali až po kompletním zakrytí výrobní haly pod velkoplošné plachty. 
– Průmyslové čištění stropu, čištění podstropních konstrukcí a čištění betonových stěn a sloupů
– Průmyslový nátěr dřevěných obkladů stropu, malování betonových stěn a sloupů
– Chemické čištění světlíků, čištění vrat, průmyslové čištění jeřábových drah a mostových jeřábů
– Průmyslové vysávání kabelových lávek a také čištění trubkových rozvodů vody a plynu
A závěrem této realizace proběhl opět kompletní úklid haly včetně sundání všech krycích prvků. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vyčištění svařovny v Beiersdorf

3.5.2023

Další den, další článek, jak už od nás znáte. Tentokrát jsme se nacházeli v průmyslovém areálu firmy zabývající se řezání laserem, soustružením a svařováním. Celý tento areál se nachází v malé obci Beiersdorf v Německu. Beiersdorf je malá obec přibližně s 1000 obyvateli nacházející se v blízkosti českých hranic. V rámci této zakázky jsme prováděli průmyslové čištění haly a také průmyslové malování haly a my si to nyní projdeme body, jak jsme při této realizaci postupovali.
– Mechanické čištění stěn ometáním nebo průmyslovým vysáváním 
– Nátěr plechového opláštění stropu a betonových stěn izolační barvou v bílém odstínu
– Nástřik soklu betonových stěn v hale průmyslovou izolační barvou v odstínu RAL7040
– Průmyslové čištění (čištění ocelových konstrukcí, čištění jeřábových drah, čištění jeřábů, čištění světlíků a oken, průmyslové vysávání kabelových lávek a technických instalací) 
– Závěrečný úklid včetně sundání všech krycích prvků v hale
Tímto krokem jsme zakončily celou realizaci. Hala byla zbavena všech nečistot a dostala nový bílý kabát který halu velice prosvětlil. Zákazník byl velice spokojen a myslíme si, že to určitě ocení i zaměstnanci pracovat v čištém a světlém prostředí. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nástřik interiérů výrobní haly v Millstatt

2.5.2023

A máme tu další realizaci z Rakouska, tentokrát z městečka Millstatt ležící u stejnojmenného jezera. Mnozí ho označují za nejkrásnější v Rakousku, každopádně nabízí vše, co člověk k ideální letní dovolené potřebuje: místo pro koupání s veškerým servisem, přístup do hor, ale také zázemí malebného alpského města s několika obchody, a dokonce pobřežní promenádu pro večerní toulání kolem jezera. Na dosah je i spousta zajímavých míst pro výlety. Takže pokud ještě nevíte, kam v létě na dovolenou vzpomeňte si na náš tip. V rámci realizace průmyslového čištění haly jsme provedli následující kroky.
Průmyslové čištění:
– Průmyslové čištění stropů, čištění stěn, čištění sloupů, průmyslové vysávání technických instalací, průmyslové čištění keramických obkladů stěn za pomoci čistící chemie
Průmyslové vymalování výrobní haly:
– Průmyslový nástřik betonových stěn a sloupů naší speciální izolační barvou GF7 v bílém odstínu, kterou si necháváme na zakázku vyrobit ve Švýcarsku speciálně pro nás
No a máme hotovo. Samozřejmě nechyběl ani závěrečný úklid což je naše klasika jehož součástí bylo i čištění bočních oken, aby byla realizace dotažena k dokonalosti. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vyčištění haly od průmyslových nečistot ve městě Bopfingen

1.5.2023

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.A máme tu další článek o průmyslovém čištění výrobních hal, které jsme prováděli minulý rok v německém městě Bopfingen. Při této realizaci jsme čistily dvě haly v místním průmyslovém areálu firmy specializující se zpracováním a laserovým řezáním plechu. V rámci této realizace jsme provedli pouze průmyslové čištění hal. První část obsahovala průmyslové čištění plechového opláštění stropu včetně všech ocelových konstrukcí pod stropem, dále také čištění jeřábových drah a mostových jeřábů. Aby byla hala více prosvětlena proběhlo také chemické čištění světlíků. Dále v hale proběhlo čištění betonových a ocelových sloupů od prachu a průmyslových nečistot. V hale se nacházelo trubkové vedení vzduchu a vody které jsme také čistily a jako poslední krok průmyslového čištění výrobní haly jsme provedli průmyslové vysávání technických instalací. Na závěr jsme sundali všechny krycí prvky na hale a provedli závěrečné chemické čištění oken. Zakázka proběhla bleskově a zákazník byl překvapen, jak jsme dokázali halu ¨rozsvítit¨. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění interiéru a exteriéru haly ve Furt im Wald

28.4.2023

Furt im Wald, to je město naší další realizace z minulého roku. Ve městě a okolí má tradici sklářství takže můžete vidět zajímavé skleněné výtvory snad všude po městě. Město je velice turisticky vyhledávané a určitě stojí za zastávku, pokud máte cestu kolem. My jsme se nacházeli tentokrát v průmyslové firmy specializující se na výrobu a distribuci LED osvětlení a v rámci naší renovace týkající se čištění výrobní haly jsme zde provedli následující kroky.
– Zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Průmyslové čištění stropů, stěn, dále také čištění všech ocelových konstrukcí pod stropem 
– Čištění všech technických instalací za pomoci průmyslového vysávání
– Čištění oken a vrat za pomoci čistící chemie
A na závěr, když už jsme v interiéru byli hotový jsme přešli na průmyslové čištění fasády vysokotlakým vodním čističem o síle 250 BAR. Na závěr nám zbýval již jen závěrečný úklid a mohlo se předávat. Zákazník byl velice spokojený, jak po odstranění všech průmyslových nečistot byla hala čistá. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Nátěr interiéru výrobní haly ve Waldmünchen

27.4.2023

Již jste u nás určitě četli článek o realizaci v německém Waldmünchenu, tak tu pro vás máme další. Nesmírně si vážíme, že firmy naše služby využívají opakovaně a děkujeme mnohokrát za to. To nás žene dál a víme že to děláme dobře. Tentokrát se jednalo o průmyslové malování a čištění výrobní haly ale i skladové haly v místím průmyslovém areálu. Celá renovace výrobní a skladové haly byla velice obsáhlá tak si je tu pojďme shrnout do pár bodů.
– Průmyslové čištění stěn a sloupů od průmyslových nečistot
– Kompletní vymalování haly průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu ať už se jednalo o dřevěné obklady, betonové části haly a nebo ocelové sloupy
– Průmyslové čištění mostových jeřábů a jeřábových drah, při tomto kroku se také provádělo čištění topných panelů za pomoci čistící chemie a také čištění všech technických instalací jak jinak než za pomoci průmyslových vysavačů. Závěrečné dočištění a sundání všech krycích prvků v hale již proběhlo opravdu během pár chvil. Tímto byla dokončena další zakázka a my pokračovali dál dělat další haly čisté a pěkné. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Renovace průmyslových prostor v Eppingen

26.4.2023

Další naše zakázka, kterou jsme realizovali minulý rok proběhla ve městě Eppingen na jihu Německa. Jednalo se o vyčištění výrobní haly a také malování výrobní haly ve firmě zabývající se výrobou hydraulických průmyslových lisů na lisování kovů, plastů atd… Před úplným začátkem celé akce jsme oddělily malovanou část haly od zbytku haly svěšením velkoplošných plachet od stropu. Dále jsme zakryly plachtama vše, co bylo potřeba (stroje, výrobky, materiály). Když bylo vše přikryto mohlo se přecházet na první krok a tím bylo čištění haly v rámci přípravy na následné malování haly. Průmyslové čištění haly obsahovalo čištění stěn, čištění ocelových sloupů a zavětrování. Když bylo vyčištěno nebránilo nám nic k tomu abychom začali druhý krok a tím bylo průmyslové vymalování haly v rámci kterého jsme provedli nátěr plechového opláštění, malování stěn, nátěr ocelových sloupů a nátěr ocelových konstrukcí v hale. A nyní již třetí a finální krok a tím bylo opět průmyslové čištění ale tentokrát se týkalo čištění technických instalací, vyčištění trubkových rozvodů, čištění těles topení a na závěr kompletní odstranění všech krycích prvků a finální úklid haly. Když byla hala hotová nezbývalo nic jiného než ji předat hotovou a čistou zpět zákazníkovi a vyrazit zpět na centrálu. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vyčištění haly od průmyslových nečistot nedaleko Lens ve Francii

25.4.2023

A jsme zpátky u Francouzké zakázky, tentokrát jsme se nacházeli v malé obci Vendin-le-Vieil nedaleko města Lens. Sever Francie je známý pro svou bohatou hornickou minulost. Šachty jsou kolem města Lens už sice zavřené, oblast ale dnes doslova těží ze své bohaté historie, kdy se tu těžilo černé uhlí. Naše realizace probíhala v místní firmě specializující se na povrchovou úpravu ve všech různých průmyslových odvětvích.
Na této zakázce jsme prováděli pouze průmyslové čištění výrobní haly. Realizace tedy spočívala v kompletním zakrytí strojů, výrobků a materiálů pod velkoplošné plachty. Dále jsme provedli čištění stropu, čištění ocelových konstrukcí ve výškách a na stěnách. Ať už se jednalo o mechanické čištění a nebo průmyslové vysávání. Nevynechali jsme ani čištění technických instalací. V rámci závěrečného úklidu proběhlo čištění oken, aby do haly procházelo více světla. Na závěr již jen kompletní sundání krycích prvků a závěrečné dočištění průmyslových prostor. Tímto byla naše práce dokončena a naši hoši mohli vyrazit zpět domů načerpat síly na další zakázky týkající se průmyslového čištění výrobních a skladových hal. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění plechového opláštění ve výrobní hale ve Schwarzenfeld

24.4.2023

Článek, který budete tentokrát číst bude o naší další realizaci, tentokrát v malé obci Fensterbach nedaleko Schwarzenfeldu v Německu. O Schwarzenfeldu už jsme si něco napsali v minulém článku z této lokality, tak se tentokrát pojďme vrhnout rovnou na shrnutí našeho pracovního postupu rozděleného pár hlavních bodů. První bod je průmyslové čištění výrobní haly. Během kterého proběhl vysokotlaké čištění plechového opláštění stropu za pomoci vysokotlakého čističe. Druhým krokem byl nátěr protiplísňové emulze na betonové stěny, sloupy a vazníky pro zahubení zbytku plísní v hale. Po vstřebání protiplísňového nátěru se přešlo na průmyslové vymalování haly průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. A třetím krokem byl úklid haly. Na hale jsme provedli i chemické čištění oken, aby do haly procházelo více světla a provedli průmyslové čištění technických instalací a rozvodů od prachu a průmyslových nečistot. Hala vypadá po dokončení naší realizace jako by byla nově postavená a toho jsme chtěli docílit. V rámci dodatečných prací jsme ještě po domluvě se zákazníkem provedli v areálu firmy průmyslové čištění plechového opláštění stěn sila, což už byla jen třešinka na dortu již takto povedené zakázky. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vyčištění a nátěr fasády průmyslové budovy nedaleko Chemnitz

21.4.2023

Na jaře loňského roku nám přišla poptávka na vyčištění fasády dvou výrobních hal. Jelikož čištění fasád děláme více než 28 let nebyl to pro nás problém ani tentokrát. Realizace probíhala v malinké obci Spremberg nedaleko Chemnitzu v Německu. Tentokrát jsme se nacházeli ve firmě zabývající se výrobou obalového materiálu. Naše realizace se skládala z následujících bodů.
– Čištění plechového opláštění stěn, čištění ocelových konstrukcí schodiště a čištění volné koroze pomocí vysokotlakého vodního čističe o síle 500 bar
– Lokální nátěr zkorodovaných míst 
– Nástřik fasády a nástřik ocelových konstrukcí schodiště dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7040
– Nátěr plastových žlabů a svodů dvousložkovou polyuretanovou barvou v odstínu RAL7040
– Čištění oken a vrat 
Na závěr již jen kompletní dočištění okolí a dodělání malých kosmetických detailů. Hala nyní září novou barvou a zákazník byl s námi velice spokojen. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vymalování a vyčištění výrobní haly v Liepzig

20.4.2023

V našem dalším článku, který momentálně čtete se podíváme na naší realizaci z Lipska v Německu. Tohle město vás vždycky překvapí. Neustále se rozvíjející, moderní a zároveň tradiční místo konání veletrhů i působiště slavných skladatelů – to vše je Lipsko. Pokud se o Drážďanech říká, že je to Florencie na Labi, Lipsku se díky vodním kanálům v několika čtvrtích občas přezdívá německé Benátky. Lipsko je aktuálně díky svému rozvoji spjatému s průmyslem a uměním, díky výtečným kavárnám a hospodám, ale třeba i pro fotbal nejvyšší kvality ideálním místem na několikadenní výlet. Tímto jsme si probrali trochu Leipzig a nyní se přesuneme na naší realizaci, ta probíhala ve firmě vyrábějící chlazené skříně, klimatizace a chladící systémy všech rozměrů a typů. My jsme prováděli průmyslové malování haly a čištění haly. Součástí této realizace bylo kompletní zakrytí výrobních strojů, materiálů a také výrobků. Jako první krok jsme provedli průmyslové vysávání podstropních vazníků, které jsme v druhém kroku natřeli průmyslovou izolační barvou. V rámci druhého kroku, kterým bylo vymalování výrobní haly jsme provedli nátěr plechového opláštění haly, dále také malování betonových sloupů. Dále bylo zapotřebí v hale v rámci průmyslového čištění haly provést čištění bočních oken na hale a kompletní čištění jeřábových drah a mostových jeřábů. Jeřáby včetně jeřábových drah byly následně natřeny dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7016. Na závěr již jen vyčištění všech technických instalací a trubkových rozvodů a sundání všech krycích prvků. Závěrečné dočištění a úklid haly nechybělo ani tentokrát. Zákazník byl ohromen celou proměnou, a to nám vždy vykouzlí úsměv na tváři. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vymalování stropu výrobní haly nedaleko města Stuttgart

19.4.2023

Neuffen. Přesně tak se jmenuje město, ve které jsme prováděli naší další realizaci týkající se průmyslového čištění. Neuffen se nachází přibližně 30 km od Stuttgartu. Jako mnohá jiná německá města má Stuttgart spletitou historii, ale z dnešního pohledu byl pro něj výrazným mezníkem až rok 1845, kdy ve městě propukla naplno průmyslová revoluce. Stal se sídlem průkopníků automobilového průmyslu, jako byli Karl Benz, Gottlieb Daimler, Wilhelm Maybach a Robert Bosh. Dnes je město sídlem muzeí dvou slavných automobilových značek – Mercedes-Benz a Porsche. Obě muzea jsou moderní a k prohlídce nabízejí vozy z různých období. Když už jsme u toho průmyslu, pojďme se podívat na naší práci v tomto průmyslu. My jsme postupovali takto, samozřejmě po kompletním zakrytí haly.
– Průmyslové malování stropu izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové čištění ocelových konstrukcí pomoci čistící chemie
– Nátěr ocelových konstrukcí dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7040
– Průmyslové vysávání a čištění technických instalací, čištění trubkových rozvodů a jeřábových drah
Po vymalování stropu v hale je hala mnohem více prosvětlená a celkově působí novým dojmem. Zákazník byl velice spokojený, a to je to hlavní. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vyčištění skladových prostor ve městě Bad Krozingen

A máme tady další zakázku s Německa. Tentokrát ve městě Bad Krozingen které je rekreační a lázeňské středisko jež se nachází jižně od Freiburgu na okraji Černého lesa. Nachází se zde termální lázně ‘Vita Classica’, a rozmanitá krajina nabízejí nespočet příležitostí pro dovolenou, léčení a wellness. Naše realizace proběhla v místní logistické firmě a jednalo se o průmyslové malování a čištění haly. Naši odbornící naplánovali tuto realizaci do následujících kroků k dosažení nejúčinnějšího čištění haly.
– Průmyslové čištění stropu, čištění stěn a čištění ocelových konstrukcí(mechanicky)
– Průmyslové malování haly izolační barvou (nástřik plechového opláštění, malování betonových stěn, nástřik betonových sloupů)
– Chemické čištění oken a vrat
– Průmyslové vysávání technických instalací a trubkových rozvodů (voda, plyn, stlačený vzduch)
Po dokončení všech těchto kroků nám zbýval již jen úklid haly, který je samozřejmostí abychom halu předali. Hala prokoukla a vy si můžete ve fotkách níže pod článkem prohlédnout, jak moc velký rozdíl to je. Neváhejte si přečíst i další naše články a pokud jsme Vás oslovily a máte zájem o naše služby kontaktujte nás

Průmyslové čištění jeřábů a následné vymalování haly v Kitzbühel

Další článek se bude zabývat realizací v rakouském horském městě Kitzbühel. Kitzbühel je jeden z největších a nejznámějších zimních sportovních středisek v Rakousku, leží v krásném údolí na úpatí hory Kitzbüheler. Staré jádro města s hezkými starými domky, mnoho z nich postavených v typickém stylu. Je také vynikajícím místem, ze kterého můžete prozkoumat některé z nejkrásnějších alpských scenérií v Rakousku, zejména v okolí Kitzbühelských Alp. Realizace probíhala v místní firmě specializující se na výrobu fréz a nástaveb na odklízení sněhu což je v této oblasti opravdu důležitá část průmyslu. Pojďme se blíže podívat na samotnou realizaci týkající se průmyslového malování a také průmyslového čištění výrobní haly. První krok obsahoval průmyslové malování výrobní haly včetně malování obkladů stropu, malování stěn, malování betonových sloupů a také nátěr betonových jeřábových drah. Po kompletním vymalování výrobní jsme přešli na další krok a tím bylo průmyslové čištění výrobní haly. V rámci tohoto kroku jsme vykonali chemické čištění oken a světlíků dále průmyslové čištění jeřábů (mostových, sloupových a konzolových) a v neposlední řádě také průmyslové vysávání trubkových rozvodů a kabelových lávek. Když jsme měli hotové vše, co se týkalo průmyslového čištění a vymalování haly hotové nezbývalo již nic jiného odstranit všechny krycí prvky v hale a dokončit realizaci závěrečným úklidem a halu předat zpět zákazníkovi. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění průmyslových prostor ve Schwarzenfeld

Již jste u nás jistě zaznamenali článek o realizaci zakázky v německém městě Schwarzenfeld. Tentokrát jsme se ale nacházeli v místní firmě specializující se na frézování a obrobu kovových materiálů. Jelikož hala byla opravdu dlouhá celá naše realizace byla rozdělena na dvě části a halu jsme rozdělovali na dvě poloviny pomocí svěšení velkoplošných plachet od stropu abychom oddělily malovanou část haly od té druhé. Postup práce zabývající se průmyslovým vyčištěním haly a také průmyslovým malováním haly byl rozdělen do bodů které vám zde vypíšeme abyste si udělali představu, jak byla akce rozsáhlá. 
– Oddělení malovaných prostor od zbytku haly pomocí svěšení velkoplošných plachet
– Zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Mechanické vyčištění betonových sloupů od prachu a nečistot
– Průmyslový nástřik výrobní haly (nátěr plechového opláštění stropu a stěn, malování betonových stěn a předem očištěných sloupů
– Malování betonových podstropních vazníků izolační barvou v odstínu RAL7040
– Čištění výrobní haly (čištění technických instalací, chemické čištění oken a světlíků, čištění trubkových rozvodů, průmyslové vysávání)
Na závěr této realizace jsme již jen kompletně dočistily halu v rámci závěrečného úklidu. Splnily jsme zákazníkovo očekávání na 110 %, hala vypadá jako nová a my jsme průmyslové vyčištění haly a také vymalování výrobní haly na jedničku. Po předání haly naši hoši vyrazily zpět domů načerpat síly na další naše zakázky. 

Odstranění koroze a následné průmyslové vymalování haly v Bad Marienberg

A máme tady třetí a poslední článek z této zakázky týkající se průmyslového čištění a malování výrobních hal v německém Bad Marienbergu. V tomto článku si popíšeme samotnou realizaci jedné z hal pouze v jednotlivých krocích náš postup abychom Vám trochu přiblížily to, jak pracujeme. Takže jsme před sebou měli poslední halu z tohoto velkého areálu a na této hale byly práce opět trochu odlišné od těch prvních dvou. Jak už je u nás zvykem, a to vy jistě určitě víte, nejdříve jsme si zakryly všechny plochy pod velkoplošné plachty a po dokončení zakrývání haly jsme postupovali následovně.
– Lokální odstranění koroze na ocelových konstrukcích a následný nátěr dvousložkovou antikorozní epoxidovou barvou
– Nátěr obkladů na stropě, nástřik ocelových podstropních konstrukcí, malování betonových stěn, malování betonových sloupů vše v bílém odstínu průmyslovou izolační barvou
– Nátěr soklu betonových stěn a betonových sloupů do výšky 2 m od podlahy průmyslovou syntetickou barvou v odstínu RAL7035
– Průmyslové čištění technických instalací, čištění trubkových rozvodů, čištění jeřábových drah a průmyslové vysávání kabelových lávek
Na závěr, jak je u nás zvykem a samozřejmostí, nechyběl ani závěrečný úklid. Tato zakázka byla obsáhlejší ale nic, co bychom nedokázali. Díky tomu že náš vozový park obsahuje velké množství nejrůznějších plošin, tak jsme se dokázali dostat i do těch nejskrytějších míst a skulinek bez jakýchkoliv problémů. Pokud i Vaše hala potřebuje vyčistit nebo vymalovat neváhejte nás kontaktovat a jistě dokážeme najít společné řešení. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vyčištění haly v německém městě Bad Marienberg

První část realizace průmyslového malování a čištění hal v Bad Marienbergu máme za sebou a nyní se pojďme podívat na druhou část. Ještě jsme si neřekli nic o městě, takže je potřeba to napravit. Na území města Bad Marienberg se nachází lázeňská zahrada s Kneippovým centrem. Na to navazuje nová část parku s bylinkovou zahrádkou a bosým hřištěm. Takže pokud vyrazíte na okružní jízdu na kole doporučujeme si hřiště poté projít a pořádně prokrvit unavené nohy po celodenním šlapání na kole. Ale teď už zase zpět k naší práci na této obrovské hale. Prvním krokem bylo stejně jako na předchozí hale kompletní zakrytí ploch pod velkoplošné plachty a následně se přecházelo na průmyslový nátěr plechového opláštění stropu a nátěr podstropních konstrukcí. Dále také malování soklu betonových stěn v odstínu RAL7035 a nátěr soklu betonových sloupů v odstínu RAL5015. Barevně to bylo tedy úplně stejně jako na předešlé hale. Průmyslové čištění haly se zde týkalo následujícího. Čištění jeřábových drah, čištění ocelových konstrukcí, čištění světlíků, čištění mostových jeřábů a čištění sekčních vrat na hale. V rámci kompletního úklidu a vyčištění haly jsme ještě provedli průmyslové čištění technických instalací a trubkových rozvodů za pomoci našich výkonných průmyslových vysavačů. A poslední třešničkou na pomyslném dortu byl nátěr mostového jeřábu v odstínu RAL1023. Pak už jen náš známý závěrečný úklid a přesun na další a poslední halu v tomto obrovském areálu. 

Kompletní renovace interiérů výrobních hal v průmyslovém areálu v německém Bad Marienberg

Dnes se pustíme do něčeho obsáhlejšího. Další zakázku, kterou jsme dělali, tentokrát v německu ve městě Bad Marienberg. V této oblasti, jak již určitě víte v této oblasti to byla již naše několikátá zakázka a tentokrát byla opravdu rozsáhlá. Tentokrát jsme se pohybovali v areálu firmy, která se specializuje na svařování, ohýbání trubek, povrchové úpravě kovu atd. ve všech různých průmyslových odvětví. A my si probereme tuto zakázku složenou z realizací tří hal a halu každou zvlášť v separátním článku. První část realizace se skládá z průmyslového malování a průmyslového čištění haly, a to v následujících krocích.
– Průmyslové malování stropu a následně také malování stěn haly izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové čištění haly, které obsahovalo čištění ocelových sloupů, čištění jeřábových drah a čištění světlíků v hale
– Malování soklu betonových stěn průmyslovou syntetickou barvou v odstínu RAL7035
– Nátěr jeřábových drah a části ocelových sloupů dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL5015
– Průmyslové čištění technických instalací a rozvodů od prachu a nečistot pomocí průmyslového vysávání
Tímto krokem byla akce na této hale dokončena a my se přesouvali na další halu v rámci tohoto velkého areálu a rozebereme si náš další postup v dalším článku.

Vymalování stropu ve výrobní hale ve Francii nedaleko Štrasburku

Další článek, který se bude zabývat naší realizací průmyslového vymalování výrobní haly je tentokrát z Francie z malé obce Marlenheim nedaleko Štrasburku. Štrasburk je kosmopolitní metropolí a její kulturní centrum, které kombinuje úžasné historické budovy i moderní architekturu. Díky přítomnosti řady evropských institucí jako např. Evropský parlament, Rada Evropy atd, se ale jedná i o významnou evropskou metropoli. Samotné město má necelých 280 tisíc obyvatel ale celá metropolitní oblast pak víc než 420 tisíc. Štrasburk a jeho okolí je významnou oblastí obchodu, diplomacie, školství a služeb, v průmyslových oblastech je zastoupen automobilový a farmaceutický průmysl a pivovarnictví. To bylo pár písmenek k představení Štrasburku a teď si řekneme, jak jsme postupovali při této realizaci. Na této zakázce jsme prováděli nátěr stropu včetně nátěru ocelových konstrukcí a podstropních vazníků. Následně jsme provedli čištění světlíků a na to navazovalo průmyslové vysávání technických instalací a rozvodů od prachu a volných nečistot. Nechybělo ani čištění těles topení, čištění světel a čištění kabelových lávek. Na závěr proběhl již jen závěrečný úklid v rámci, kterého jsme sundali i všechny krycí prvky v hale. Díky novému světlému stropu je v hale nyní mnohem více světla, a to jsme potřebovali. Zákazník byl velice spokojen, a to je hlavní. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vysokotlaké čištění fasády výrobní haly v německém městě Selb

Další den, další článek. Pojďme se podívat na naší realizaci která probíhala ve městě Selb v Německu. Je nutno podotknout že tato zakázka obsahovala i venkovní práce které jsou závislé na počasí, proto se čekalo až se oteplí a my na jaře loňského roku můžeme provést průmyslové malování a čištění interiérů plus čištění fasády podle správných technologických postupů. Nyní se tedy podíváme na kroky renovace interiéru průmyslových prostor, podle kterých jsme postupovali. 
– Oddělení malované části haly od zbytku haly a kompletní zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Nástřik plechového opláštění stropu a betonových stěn izolační barvou v bílém odstínu
– Malování betonových sloupů v hale průmyslovou izolační barvou v odstínu RAL7035
– Mechanické čištění dvěří a světlíků, dále také čištění jeřábových drah
– Průmyslové vysávání trubkových rozvodů vody, plynu a stlačeného vzduchu
Tímto krokem byly dokončeny práce v interiéru a přesunuli jsme se na exteriér kde bylo zapotřebí vyčištění fasády. Čištění fasády probíhalo vysokotlakým čističem o síle 250BAR. My děkujeme zákazníkovi za důvěru a těšíme se na další možnou spolupráci v budoucnu.  

Kompletní průmyslové vyčištění a vymalování výrobní haly v Magdeburgu v Německu

A máme tady opět další článek o průmyslovém čištění a malování haly, tentokrát jsme se nacházeli v Německu ve městě Magdeburg, ve kterém žije přes 235 tisíc obyvatel. Magdeburg je jedním z nejstarších měst v bývalém východním Německu. Nejvýznamnější kulturní a historickou budovu města můžete vidět na míle daleko: katedrálu svatých Maurice a Kateřiny s impozantními věžemi. Je to jedna z nejpozoruhodnějších architektonických památek ve středním Německu, nejslavnější památka města a první německá gotická katedrála. A toto je jen špetka toho, co můžete v Magdeburgu vidět. Takže pokud pojedete kolem a budete mít více času určitě to stojí za prozkoumání. My jsme tedy místo prozkoumávání města začali připravovat na naší realizaci a Vám zde napíšeme všechny kroky, podle kterých jsme postupovali.
– Kompletní zakrytí haly pod velkoplošné plachty 
– Průmyslové malování haly (nástřik plechového opláštění haly, nátěr ocelových konstrukcí, malování betonových zdí) izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové čištění haly (čištění světlíků, čištění oken, čištění ocelových sloupů, čištění mostových jeřábů, vyčištění jeřábových drah) za pomoci čistící chemie
– Průmyslové vysávání technických instalací a trubkových rozvodů
– Odstranění všech krycích prvků a závěrečný úklid
A máme hotovo! Již bylo potřeba jen halu jako vždy předat zpět zákazníkovi hotovou. Hala celkově prokoukla a je nyní mnohem více prosvětlená. A my se již teď těšíme na další možnou spolupráci v Magdeburgu.

Průmyslové vyčištění a vymalování jedné z výrobních hal v rakouském Kapfenbergu

Již jste určitě četli první část našich článků o realizaci v rakouském městě Kapfenberg ve které jsme realizovali dvě haly a víte že nám chybí si detailněji probrat tu třetí abychom dokončily kompletní realizaci v tomto areálu. Na této hale se provádělo jak průmyslové malování haly, tak i její čištění. Jako první jsme provedli kompletní zakrytí strojů, materiálů a výrobků které se v hale nacházeli. Následoval nátěr plechového opláštění stropu a také nátěr čelní stěny v hale. Obojí průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Jak již víte většinou provádíme i čištění světlíků, oken a vrat na hale a ani teď to nebylo jinak. Dalším krokem bylo již jen samotné průmyslové čištění haly, které obsahovalo čištění technických instalací, čištění kabelových lávek a čištění trubkových rozvodů za pomoci průmyslového vysávání. A na závěr jsme provedli jako vždy závěrečný úklid. Tímto krokem byla naše zakázka kompletní a my jsme mohli celou zakázku předat zpět zákazníkovi. Zákazník byl velice spokojen a my se těšíme na jakoukoliv další možnou spolupráci. 

Průmyslové vyčištění výrobních hal v rakouském Kapfenbergu

Kapfenberg je s asi 21600 obyvateli třetí největší město v rakouské spolkové zemi Štýrsko. Město leží na řece Mürz. Ke kulturním pamětihodnostem v Kapfenbergu patří především hrad Oberkapfenberg Za vidění stojí také stará radnice, původně pozdně gotický farní kostel, zámek nebo bronzová kašna. V okolí Kapfenbergu jsou četné turistické a cyklistické trasy. A zde se také nacházela naše další zakázka, na kterou se tentokrát podíváme. Zakázka byla rozložena do tří fází. V prvním článku si probereme tedy dvě fáze a v dalším článku poslední třetí fázi která je trochu obsáhlejší. Prvním krokém této realizace bylo průmyslové čištění výrobní haly, které obsahovalo čištění vodorovných ploch v hale, čištění podstropních konstrukcí, čištění technických instalací od prachu a nečistot v rámci průmyslového vysávání. A přesuneme se na další halu, na které jsme prováděli také průmyslové čištění haly. Tentokrát to obsahovalo průmyslové čištění stropu, čištění ocelových konstrukcí, chemické čištění světlíků a stejně jako na první hale proběhlo čištění technických instalací a rozvodů v hale. Tímto krokem bylo průmyslové čištění těchto dvou hal dokončeno a přesunuli jsme se na poslední halu v tomto areálu kterou si rozebereme v dalším článku. 

Malování ve výrobní hale v Rakouském městě Linz

A máme tu druhou část k rozsáhlé realizaci v Rakousku ve městě Linz. Tentokrát se budeme zabývat průmyslovým malováním a také čištěním menší haly v tomto areálu. V rámci této haly jsme provedli následující kroky abychom dosáhli co nejlepšího výslkedku. Jelikož se v hale nacházelo opravdu veliké množství strojů a linek bylo zapotřebí je všechny zakrýt ale to pro nás není žádný problém, jak již určitě víte. Postupovali jsme následovně.
– Průmyslové malování (nástřik stropu, nátěr podstropních profilů a malování jedné boční stěny) izolační barvou v bílém odstínu
– Mechanické čištění (čištění ocelových vazníků, čištění jeřábových drah, chemické čištění světlíků, čištění mostového jeřábu)
– Malování v hale (nátěr ocelových vazníků, nátěr jeřábových drah) epoxidovou barvou v odstínu RAL5012
– Průmyslové čištění haly (čištění těles světel, průmyslové vysávání, odstranění krycích prvků)
A tímto krokem byla celá akce dokončena a my mohli jet zpět na základnu načerpat síly na další zakázky. Těší nás, že si nás zákazník vybral a svěřil své haly do našich rukou. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Kompletní vyčištění a vymalování haly v rakouském Linzu

A máme tady další den, a to znamená i další článek o další realizaci průmyslového malování a čištění hal. Tento článek bude o rozsáhlejší realizaci, proto si to rozdělíme do dvou článků abychom se na jednotlivé kroky podívali více detailně. Nacházeli jsme se v rakouském městě Linz nedaleko českých hranic. Protéká skrze něj řeka Dunaj, což je jeden z důvodů, proč město nabízí i plavby, jakožto turistické atrakce. Město nabízí zajímavé kulturní vyžití, neboť zde najdete velké množství galerií a muzeí. Ač město neoplývá tak vysokým počtem obyvatel, panuje v něm čilý ruch, neboť se v něm využívá hustá síť dopravních prostředků. A pojďte se s námi podívat na první část naší realizace. Samozřejmostí bylo kompletní zakrytí hal to již nemusíme připomínat. Po zakrytí přišlo na řadu průmyslové malování celé haly izolační barvou v bílém odstínu. Dalším krokem bylo malování soklu stěn syntetickou barvou v odstínu RAL7040. Dalším krokem bylo průmyslové čištění veškerých ocelových konstrukcí v hale včetně čištění jeřábových drah, na které následně proběhl nátěr epoxidové barvy v odstínu RAL5012. Nátěr mostových jeřábů proběhl v jiném odstínu barvy a to RAL9010. Tímto krokem bylo malování haly dokončeno a nechybělo nic jiného než vyčištění technických instalací a rozvodů od prachu a jiných průmyslových nečistot. V rámci závěrečného úklidu jsme sundali všechny krycí prvky na hale a přesunuli se na druhou halu o které bude další článek.

Kompletní renovace skladových prostor stavební firmy v německém Aldenhovenu

Další z našich zakázek se prováděla opět v německém městě Aldenhoven o kterém už jsme si něco řekli. Pokud jste minulý článek z tohoto města nečetli určitě stojí za vaši pozornost. A my se pojďme podívat na tuto realizaci, která probíhala ve skladech stavební firmy. Jednalo se o dvě haly a my si projdeme naše kroky které jsme udělali. Jelikož to byla skladová hala nacházelo se zde velké množství stavebních strojů a materiálů které bylo zapotřebí přikrýt pod velkoplošné plachty. Po kompletním zakrytí jsme začali s průmyslovým malováním haly. Proběhl nástřik plechového opláštění haly, malování stěn a nátěr ocelových konstrukcí v hale bílou průmyslovou izolační barvou. Následující krok malování haly byl nástřik podstropních betonových vazníků a malování sloupů v odstínu RAL7036 a nátěr soklu stěn proběhl v odstínu RAL7045 a kompletní vymalování haly bylo dokončeno a nezbývalo nic jiného než provést kompletní průmyslové čištění haly. Průmyslové čištění haly obsahovalo čištění technických instalací, čištění trubkových rozvodů a jeřábových drah od prachu a volných průmyslových nečistot za pomoci průmyslového vysávání. Tímto krokem byla realizace dokončena a po závěrečném úklidu se haly mohly předávat zpět zákazníkovi jako nové. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vymalování a vyčištění interiéru výrobní haly ve městě Seld v Německu

Nedaleko česko-německých hranic v regionu Bavorsko leží město Selb. Toto město je proslulé výrobou porcelánu, jejíž historie je velmi zajímavá. Tradice výroby porcelánu zůstala v Selbu dodnes. Ve 20. století se zde vyráběla celá polovina produkce porcelánu v Německu. V Selbu můžete Muzeum porcelánu, kde se seznámí s celou historií výroby, což jako vzdělávací výlet není určitě špatná volba. A v Selbu se odehrávala i naše zakázka kde se jednalo o průmyslové vymalování výrobní haly a nechybělo ani průmyslové čištění haly, aby hala vypadala jako nová. Za pomoci svěšení velkoplošných plachet jsme si halu rozdělily na více částí a postupovali jsme následovně. 
– Zakrytí stojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Průmyslový nástřik plechového opláštění haly izolační barvou v bílém odstínu a následně nástřik betonových sloupů a vazníků v odstínu RAL7035 
– Průmyslové čištění výrobní haly (průmyslové čištění jeřábových drah, čištění mostových jeřábů, čištění oken a světlíků, chemické čištění vrat, průmyslové vysávání, čištění technických instalací)
A bylo hotovo, samozřejmě jsme provedli ještě závěrečný úklid jako vždy. Hala neuvěřitelně prokoukla a my můžeme jet dělat haly čisté a pěkné dál. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění průmyslové haly v německém městě Speyer am Rhein

Máme tady další článek o naší realizaci, která se tentokrát týkala průmyslového malování a čištění výrobní haly v německém městě Speyer am Rhein. Svůj domov zde našlo přes 50 tisíc obyvatel. Speyer je historické město ležící na levém břehu Rýna ve spolkové zemi Rheinland-Pfalz, žije zde kolem 50 000 obyvatel a hlavní dominantou města je románský dóm, který je zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Mimo centrum města se pak nachází proslulé Technické muzeum a nikdo by neměl vynechat plavbu lodí po Rýně do obrovského ramene Rýna Reffenthaler Altrhein, který slouží obyvatelům města jako rekreační oblast. A my se nyní pojďme zabývat naší realizací. Jako první přišlo na řadu průmyslové malování, které obsahovalo nátěr stropů haly, nástřik přilehlých ocelových konstrukcí, malování stěn a samozřejmě i malování sloupů v hale. Nevynechali jsme opravdu ani jednu část haly v rámci průmyslového malování. Dále bylo na řadě mechanické čištění haly a v rámci toho jsme provedli chemické čištění světlíků a oken. No a jako třetí fází této realizace bylo již jen průmyslové čištění výrobní haly. V rámci toho jsme provedli průmyslové čištění technických instalací, dále také čištění jeřábových drah a čištění trubkových rozvodů ať už mechanicky za pomoci čistící chemie anebo průmyslových vysavačů. Tato zakázka proběhla rychle a zákazníka zaskočil ten rozdíl, jak hala prokoukla. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové vymalování haly v Norimberku v Německu

Další naší zakázkou, kterou se budeme zabývat byla zakázka která se realizovala v Německu ve městě Norimberg. Norimberg byl založen v polovině 11. století – už to podle toho můžete tušit, že do Norimberku se vyplatí jet za historickými památkami, jež zde na vás čekají prakticky na každém rohu. Ale Norimberk rozhodně není pouze městem určeným milovníkům historie, jde i o město, které jde takříkajíc s dobou. Nemluvě o tom, že Norimberk je vhodným turistickým místem jak pro mladé páry, tak i rodiny s dětmi či samostatně cestující dobrodruhy, zkrátka pro všechny. Tato zakázka byla, co se týče úkonů velice stručná, avšak hala byla veliká. Jednalo se o pouze kompletní průmyslové vymalování haly. V celé hale proběhlo zakrytí podlah pod velkoplošné plachy a šlo se na malování haly. Malování haly proběhlo průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Po dokončení malování haly se již jen sundali všechny krycí prvky, aby byla hala opět jako nová. Zákazník byl velice spokojen, jak se hala prosvětlila, a to nás těší. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové vymalování výrobní haly ve Francii poblíž Reims

A máme tady další den, a to znamená že tu máme další článek z našich realizací. Tentokrát jsme se nacházeli ve Francii v malé obci Isles sur suippe která se nachází nedaleko města Reims. Reims leží na severovýchodě Francie v srdci oblasti Champagne v regionu Grand Est. Město láká především svou velkolepou katedrálou, v níž probíhaly korunovace francouzských králů, historií sahající až do římských dob a vinnými sklepy, v nichž mají návštěvníci možnost seznámit se s výrobou pravého šampaňského. Návštěvníci Remeše mohou prozkoumat několik zajímavých muzeí. Galerie Musée des Beaux-Arts sídlí v budově z 18. století a vystavuje plátna malířů od 15. do 20. století. Mezi zdejší lákadla patří více než dvě desítky děl známého francouzského krajináře Camilla Corota nebo některé obrazy Moneta, Gaugina, Pissara či představitelů barbizonské školy a secese. Naše realizace probíhala ve firmě zabývající se výrobou nákladních výtahů, zvedacích stolů a zvedacích plošin. Začátek této realizace probíhal jako obvykle a začal kompletním zakrytím strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty. Samozřejmostí bylo i zakrytí ploch v místě práce. Dalším krokem v rámci průmyslového malování haly byl nástřik stěny, která se skládala z cihel a plechového opláštění. Dále proběhl i nátěr ocelových konstrukcí a ke stěnám přilehlých. Celý tento průmyslový nátěr haly proběhl v odstínu RAL1013. Již jsme měli kompletně vymalovanou halu a bylo potřeba ještě určité části vyčistit. Průmyslové čištění technických instalací a trubkových rozvodů proběhlo za pomoci výkonných průmyslových vysavačů. Tímto krokem byla naše realizace téměř dokončena a chyběl jen závěrečný úklid, který nám šel jako vždy hezky od ruky a my mohli po předání haly vyrazit zpět na základnu. A my se už teď těšíme na další možnou spolupráci.

Kompletní renovace interiérů průmyslových prostor v Besancon ve Francii

První článek z realizace průmyslového čištění a malování haly ve francouzském městě Besancon již máme a jak jsme slíbily máme tady druhý článek. Ten se bude zabývat druhou částí této rozsáhlé realizace. Postupovalo se dosti podobně jako v první části realizace, ale pojďme si to projít detailněji krok po kroku. Samozřejmě všechny úkony proběhly až po zakrytí všech strojů, materiálů a výrobků v místě práce.
– Průmyslové malování (nástřik stropu, nátěr ocelových konstrukcí, malování stěn) průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové čištění (čištění ocelových sloupů, čištění plechového opláštění, čištění vrat, chemické čištění oken, čištění technických instalací, průmyslové vysávání)
Na závěr již jen sundání všech krycích prvků v rámci závěrečného úklidu. Zakázka byla tímto posledním krokem kompletně dokončena a my jsme dokončily jednu z mnoha zakázek, které realizujeme v termínu letních prázdnin kdy ve firmách probíhají celozávodní odstávky. Zákazník má halu nyní jako novou a my jedeme dělat haly čisté a pěkné dál. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Nástřik výrobních hal ve francii ve městě Besancon

V průběhu roku jsme měli i jednu z obsáhlejších zakázek a nejspíš si jí rozdělíme do dvou článků abyste zvládli vstřebat vše co jsme na halách v rámci průmyslového čištění a malování hal zvládli. Celá zakázka probíhala ve městě Besançon ve kterém žije přibližně 119 tisíc obyvatel. Ve městě je botanická zahrada a státní univerzita. S Paříží je město dnes spojeno jak dálnicí, tak i tratí TGV. Besançon je přístupný přímým TGV vlakem z Paříže (za 2 hodiny 30 minut) či ze Strasbourgu či Lyonu. Na vrchu nad řekou Doubs se vypíná pevnost vystavěná v 17. století architektem Vaubanem. Nachází se v ní muzeum kraje a také pozoruhodná zoo pod širým nebem. Ve městě je k vidění katedrála ze 12. století s orlojem, na němž se v každou celou hodinu objevují sošky apoštolů, římský oblouk Porte Noire, rodný dům Victora Huga, elegantní paláce – např. renesanční Granvellův palác. V rámci tohoto článku si probereme realizaci prvních dvou hal v rámci tohoto průmyslového areálu. Nejdříve proběhl na obou halách průmyslový nátěr plechového opláštění, nástřik podstropních ocelových konstrukcí a také průmyslové malování stěn a sloupů v hale, dá se tedy říct, že jsme hodily celou halu do nového čistého obleku. Ani při této realizaci nechybělo chemické čištění světlíků, čištění oken a nebo také průmyslové vysávání technických instalací od prachu a volných nečistot za pomoci našich výkonných průmyslových vysavačů. Na závěr jsme nevynechali ani závěrečný úklid a mohli jsme se přesunout na další část realizace o které si napíšeme něco v dalším článku. 

Průmyslový nátěr haly u Kolína nad Rýnem v Německu

Začátkem loňského roku jsme realizovali další z našich zakázek týkající se průmyslového malování haly v německém městě Bonn. Jednalo se o tři haly, které byly součástí jednoho areálu a všechny potřebovali kompletně vymalovat a byl zvolen na všech halách stejný technologický postup. Jak jsme již výše zmiňovali celá zakázka se realizovala ve městě Bonn. Bonn je rušné, ale příjemné město na levém břehu Rýna asi 25 kilometrů jihovýchodně od Kolína nad Rýnem. Mezi atrakce v Bonnu patří jeho četná muzea, mnoho z nich se nachází na univerzitě v Bonnu nebo na turistické muzeum Museum Mile. Postup naší realizace byl následující. Po kompletním zakrytí ploch, oken a dveří přišel na řadu první průmyslový nástřik stěn a sloupů průmyslovou izolační barvou v odstínu RAL9016. Dalším krokem malování haly byl průmyslový nátěr soklu betonových stěn syntetickou barvou v odstínu RAL7043 a tímto krokem bylo kompletní vymalování haly dokončeno. Dále jsme odstranily veškeré krycí prvky v hale ať už se jednalo o olepení oken a dveří nebo velkoplošné plachty které zakrývaly plochy. Následně jsme provedli průmyslové vysávání technických instalací a trubkových rozvodů. Závěrečný úklid jen zvýraznil jen to, jak je hala teď čistá a pěkná. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění haly nedaleko Mannheimu v Německu

Další den, další článek a tentokrát se podíváme na další zakázku týkající se průmyslového čištění budovy nacházející se v Německu v malé obci Epfenbach nedaleko Mannheimu. V Mannheimu žije přibližně 310 tisíc obyvatel. Současný Mannheim je moderní multikulturní město. Kromě dynamického života s veškerými výdobytky moderní doby najdete zde uklidnění při prohlídce četných historických památek, kterých není vůbec málo a Mannheim stojí určitě za zastávku a nejlépe na celodenní výlet. Ale teď už dost o Mannheimu pojďme se podívat na naší realizaci. Pojďme si naší práci rozdělit do pár bodů.
– Průmyslový nátěr (nástřik sádrokartonových obkladů stropu, nátěr ocelových profilů, nástřik betonových stěn, malování dřevěných obkladů stěn) průmyslové izolační barvy v bílém odstínu.
– Mechanické čištění (čištění podstropních ocelových konstrukcí, čištění jeřábových drah, čištění oken, čištění vrat) za pomoci čistící chemie a textilií.
– Průmyslový nástřik ocelových konstrukcí a jeřábových drah v odstínu RAL 7040
– Průmyslové vysávání technických instalací a rozvodů na stěnách a ve výškách
Tímto krokem byla tato realizace u konce a přecházelo se již pouze na závěrečný úklid který také zahrnoval kompletní odstranění všech krycích prvků. Hala vypadá jako nová, a to bylo naším cílem. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění a malování výrobní haly v Montlucon ve Francii

A máme tu další článek o realizaci z nám známé firmy ve Francii v malém městě Montlucon. Pro tohoto zákazníka je to již naše několikátá realizace a zákazník je s námi velice spokojený, a proto se vždy obrací na nás. Městem protéká řeka Cher a Montluçon láká turisty především svým zachovalým středověkým historickým jádrem které určitě stojí za zastávku, pokud budete mít cestu kolem. Naše zakázka se tentokrát týkala průmyslového čištění a také průmyslového malování haly. V rámci této realizace jsme provedli následující kroky. Prvním z nich bylo průmyslové čištění, které obsahovalo následující. Průmyslové čištění stropu, čištění podstropních profilů, čištění betonových stěn a čištění technických instalací od prachu a nečistot za pomoci průmyslového vysávání. Dalším krokem byl nátěr betonového stropu v hale a také malování betonových stěn průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Po dokončení druhého kroku přišel na řadu další tedy třetí a ten zahrnoval čištění trubkových rozvodů a čištění bočních oken za pomoci čistící chemie. Tím bychom měli skoro hotovo ale zákazník měl ještě jednu prosbu a ta se týkala nástřiku plechového opláštění technologického celku nacházejícího se v hale, tento nástřik proběhl epoxidovou barvou v odstínu RAL6010. Zákazník byl s naší odvedenou prací opět velice spokojen a my se těšíme na další možnou spolupráci.

Průmyslové čištění haly v německém velkoměstě Dortmund

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.Další z našich zakázek, kterou jsme pár měsíců zpět realizovali se tentokrát nacházela v Dortmundu v Německu. V Dortmundu žije přibližně 590 tisíc obyvatel. S historií města se lze seznámit v jednom z jedinečných muzeí. V Dortmundu si přijdou na své nejen milovníci historie, ale také milovníci sportu, zejména potom fotbalu. Dortmund fotbalem doslova žije. Místní fotbalový tým Borussia Dortmnud se již několikrát stal vítězem Bundesligy. S historií i současností fotbalu se můžete seznámit v místním fotbalovém muzeu, které bylo otevřeno v roce 2015. Během své návštěvy Dortmundu byste určitě neměli vynechat prohlídku úchvatných historických budov, z nich nejvýznamnější jsou již zmíněné kostely a hrad. Kostely zde najdete hned čtyři. A nyní se pojďme podívat na kroky naší realizace průmyslového čištění a malování skladu v jedné místní firmě. A tady jsou kroky podle kterých jsme postupovali
– Průmyslový nástřik stěn a přístavby v hale v bílém odstínu
– Čištění ocelových sloupů, chemické čištění oken, čištění sekčních vrat a dveří
– Průmyslové vysávání technických instalací
Na závěr jako vždy jen zbýval závěrečný úklid, po kterém jsme se mohli přesunout na další zakázku v pořadí a dělat další haly čisté a pěkné. Těšíme se na další spolupráci!

Průmyslové čištění haly v rakouském lázeňském městě Althofen

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.A máme tu opět další z našich článků. Tentokrát jsme se nacházeli v malé rakouské obci jménem Althofen což je jedno z nejstarších osídlených horských osad v Rakousku a zároveň lázeňské město. Lázeňské centrum je navíc známé po celém Rakousku a každoročně je cílem 160 000 lázeňských turistů. Althofen nabízí svým hostům četné kavárny a hostince a také vyhlášené restaurace. Kulinářskou nabídku doplňuje široká škála možností ubytování. V centru se nachází supermarkety a široká škála maloobchodních prodejen, takže si myslíme že při rodinném výletu si každý člen rodiny přijde na své. Tentokrát jsme realizovali zakázku průmyslového čištění haly v místní firmě zabývající se výrobou dřevěných desek na nejrůznější využití. Byly jsme osloveni majitelem již zmíněné firmy na průmyslové vyčištění haly, které bylo opravdu kompletní. Obsahovalo tedy čištění podlah, průmyslové čištění kabelových lávek, čištění ocelových a dřevěných konstrukcí. A nechybělo ani průmyslové vysávání. Po dokončení všech těchto kroků se mohlo předávat hotovou halu a naši hoši vyrazily zpátky domů nabrat síly na další zakázky. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nátěr v hale v německém Kelheimu

15.2.2023

V dnešním článku se budeme zabývat naší další realizací která se odehrála v německém městě v Kelheimu. Toto poklidné město obývá přibližně 15 tisíc obyvatel a najdete ho v Dolním Bavorsku na soutoku řek Dunaje a Altmühlu. Samotné centrum městečka si zachovalo středověký ráz i díky zachovalým městským branám a Františkánskému kostelu, poblíž kterého se nachází další muzeum, které je pro změnu zaměřeno na varhany. Pokud jste již prohlídkami unaveni, můžete si odpočinout a načerpat nové síly i v místním soukromém pivovaru nebo nedalekém nákupním centru. Kroky snad každého návštěvníka města však povedou na kopec Michelsberg k památníku Befreiungshalle (Hala vítězství), který díky svému tvaru připomíná římský Pantheon a určitě Vás okouzlí. A teď se přesuneme na samotnou realizaci v místní firmě. Která byla rozvržena na následující kroky.
– Průmyslový nástřik plechového opláštění stropu v hale
– Průmyslové čištění plechového opláštění stěn a čištění konstrukcí na stěnách.
– Čištění ocelových sloupů, čištění mostového jeřábu, čištění sekčních vrat a dveří
– Průmyslové vysávání technických instalací, vyčištění trubkových rozvodů v hale
Tímto posledním krokem jsme završily naši zakázku v Kelheimu. Hala je čištá, pěkná, a ještě k tomu prosvětlená což určitě potěší i místní zaměstnance a my už se těšíme na další možnou spolupráci!

Chemické čištění haly ve francouzké obci Pirey

14.2.2023

Naše další zakázka z krásné Francie se tentokrát odehrála ve městě Pirey ve kterém momentálně žije něco přes 2 tisíce obyvatel. Až do 20. století bylo Pirey především zemědělskou vesnicí (obdělávání půdy, ovocnářství a chov zvířat). Dnes existují různé malé až střední podniky. Postupem času se zde rozvinula komerční zóna. Usadilo se zde asi 65 firem v odvětvích mikromechaniky, konstrukce obráběcích strojů a zpracování kovů atd. A naše realizace probíhala v jedné z místních firem. Naším úkolem bylo vyčištění dvou hal v jedné hale pouze průmyslové chemické čištění plechového opláštění stěn, stropu a sloupů. Na další hale byl náš úkol průmyslové chemické čištění a také malování stropu a přilehlých ocelových profilů a druhým krokem bylo čištění plechového opláštění stěn v hale. Nevynechali jsme asi čištění světlíků, aby do haly prošlo více denního světla. Podle fotek níže se můžete podívat, jak velice úspěšné naše čištění haly bylo. Díky naší speciální chemii šly všechny nečistoty velice dobře dolů jak je na fotkách vidět. Pokud i Vaše hala potřebuje nový vzhled, neváhejte nás kontaktovat a vymyslíme řešení. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění haly v německém Rathenow

13.2.2023

A máme tady další z našich článků o realizacích čištění hal. Tato zakázka se odehrála v německém městě Rathenow kterému se přezdívá město optiky. Ekonomický rozvoj města Rathenow úzce souvisí s rozvojem optického průmyslu. Po založení pozdějších Rathenower Optical Works (ROW) se v Rathenowě od konce 19. století usadilo až 300 společností z optického průmyslu. A spoustu z nich zde sídlí dodnes. Realizace probíhala ve firmě, která se zabývá výrobou láhví se stlačeným plynem a příslušenství k tomu potřebné. Zavolali si nás na průmyslové malování a průmyslové čištění. Pojďme se tedy podívat, jak jsme postupovali. Jak je u nás zvykem celou halu jsme si přikryly pod velkoplošné plachty včetně strojů, materiálů a výrobků. Následovalo průmyslové malování stropu, který byl dřevěný a nátěr proběhl jednou vrstvou. Další vrstva proběhla průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu na stropy a podstropní profily. A další a poslední vrstva byl nátěr podstropních konstrukcí, také izolační barvou v bílém odstínu. Po dokončení průmyslového vymalování stropu a podstropních konstrukcí jsme se vrhli na průmyslové čištění. To obsahovalo čištění ocelových sloupů, čištění jeřábových drah a čištění technických instalací a rozvodů. Úklid haly po dokončení průmyslového malování a průmyslového čištění je samozřejmostí. Zákazník byl velice spokojený s finální proměnou haly. Ta je díky svému novému nástřiku krásně prosvětlená. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vymalování autosalonu v německém Bonn

10.2.2023

Další z našich realizovaných zakázek týkající se průmyslového malování výrobní haly a také částečné čištění proběhlo v Německu ve městě Bonn. Bývalé hlavní město Západního Německa které proslavil Ludwig van Beethoven, který se tu v roce 1770 narodil. Bonnem protéká řeka Rýn a zdejší univerzita, sídlící v budově bývalé kurfiřtské rezidence, je považována za jednu z nejhezčích v Německu. Realizace probíhala v místním autosalonu. Jednalo se o 3 haly ale ve všech halách probíhal stejný postup prací. Pojďme si krok po kroku projít, jak jsme postupovali. 
– Zakrytí ploch pod velkoplošné plachty, zakrytí oken a dveří pomocí krycí folie
– Nástřik stěn, sloupů a technických instalací izolační barvou v bílém odstínu
– Průmyslové malování betonových soklů stěn syntetickou barvou v odstínu RAL 7043
– Odstranění olepená oken a dveří, následné mytí oken a vrat
– Průmyslové vysávání kabelových lávek a trubkových rozvodů
Na závěr již jen závěrečný úklid, který proběhl bleskově a zákazník mohl začít haly opět plnit vozy zpět. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové vymalování lakovny ve Velkých Pavlovicích

9.2.2023

Abychom stále nepsali o zakázkách ze zahraničí máme tady také jednu z naší domoviny. Jednalo se o průmyslové malování jedné lakovny ve Velkých Pavlovicích. Malé vinařské městečko Velké Pavlovice leží v oblasti Hustopečské pahorkatiny. Velké Pavlovice mají zejména zemědělský charakter. Vyznačují se pěstováním vinné révy a meruněk. Okolo města se nacházejí rozsáhlé vinice. Jak je u nás zvykem před začátkem realizace jsme vše zakryly pod velkoplošné plachty. Prvním krokem z průmyslového malování haly byl nástřik plechového opláštění stropu a malování betonových stěn. Vše průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Dalším krokem bylo průmyslové čištění haly, které obsahovalo následující. Čištění podstropních vazníků, čištění ocelových sloupů, čištění vjezdových vrat a samozřejmě také čištění oken a světlíků, aby do haly prošlo více denního světla. Dalším krokem čištění bylo průmyslové vysávání technických elektro instalací na stěnách a ve výškách a čištění trubkových rozvodů. Na závěr této realizace jsme již jen provedli závěrečný úklid včetně kompletního odstranění krycích prvků. Podle fotek níže si můžete všimnout, jak se nám vyčištění povedlo. Světlíky teď propouštějí tolik světla jako by byly nové. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění v německém Hettstedt

8.2.2023

Jako další uskutečněnou realizaci tady máme průmyslové malování ocelových konstrukcí a lakování jeřábových drah na dvou velikých halách v Německu v malém městě Hettstedt. Město je známé svou ranou těžbou mědi a neželeznou metalurgií, která je důležitá dodnes. Na historickém místě – zámku Humboldt – můžete na velké volné ploše nahlédnout do společenského a technického rozvoje těžby měděné rudy a hutnictví v tomto regionu. Jednou z atrakcí je věrná replika prvního německého parního stroje. Realizace probíhala na dvou halách v jednom z místních areálů. Po zakrytí ploch v hale jsme se mohli vrhnout již na samotné průmyslové malování haly. V hale A jsme prováděli mechanické čištění ocelových konstrukcí od prachu a volných nečistot, dále odstranění původních odlupujících se nátěrů, a to vždy v lokálně v místě poškození. Dalším krokem byl průmyslový nástřik ocelových konstrukcí dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7044. Na hale B se provádělo chemické čištění ocelových konstrukcí mostového jeřábu a dále jejich nástřik také dvousložkovou epoxidovou barvou tentokrát ale v odstínu RAL1033. Na závěr u obou hale ještě proběhl závěrečný úklid a bylo možné předávat hotovou zakázku. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění ocelových konstrukcí v Nassandres ve Francii

7.2.2023

A máme tu další část realizace z Francie z obce Nassandres. Tentokrát se jedná o venkovní práce, které jsme zde prováděli. Pojďme se tedy opět podívat krok po kroku na naší realizaci. Nejprve bylo zapotřebí celou ocelovou sestavu roštů, schodišť a podest demontovat. Poté proběhlo průmyslové čištění ocelových konstrukcí pomocí vysokotlakého vodního čističe o výkonu 500 BAR. Pod článkem se můžete podívat, jak nám čištění takovéto konstrukce šlo. Po dokončení důkladného vyčištění konstrukcí jsme se přesunuli na nástřik ocelových konstrukcí první podkladovou dvousložkovou epoxidovou barvou. Další a finální krok byl nástřik dvousložkovou polyuretanovou barvou v odstínu RAL9010. No a po tomto posledním finálním nástřiku již nezbývalo nic jiného než ocelovou konstrukci zpět namontovat. Zákazník byl velice překvapen, jak jsme dokázali celé schodiště obnovit a celkově interiér haly o kterém jsme psali dříve prosvětlit. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vymalování haly ve francouzké obci Nassandres

6.2.2023

Jedna z našich dalších obsáhlejších zakázek opět z Francie ale tentokrát v severní Normandii v obci Nassandres. Jedna z částí byla průmyslové malování interiéru haly a druhým krokem bylo průmyslový nástřik konstrukcí schodiště. Pojďme si tedy popsat postup první části realizace této zakázky. Výrobní hala byla tentokrát obrovská ale díky našemu vozovému parku, ve kterém máme veliké množství nejrůznějších druhů plošin, nebyl pro nás problém zvolit ideální plošiny na co největší zefektivnění naší práce. A nyní krok po kroku.
– Zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Průmyslové čištění podstropních ocelových konstrukcí, čištění jeřábových drah pomocí průmyslového vysávání
– Nástřik plechového opláštění stropu, nástřik podstropních ocelových konstrukcí, malování betonových stěn, lakování ocelových sloupů vše v bílém odstínu
– Mechanické čištění mostových jeřábů a jeřábových drah za pomoci čistící chemie a textilií
– Průmyslové čištění technických instalací, čištění rozvodů elektřiny, čištění kabelových lávek, vyčištění těles světel
Tímto posledním krokem byly interiérové práce dokončeny a my se přesunuli na venkovní část která obsahovala lakování ocelových konstrukcí schodiště a tu si probereme v dalším článku.

Průmyslové čištění výrobní haly ve francouzké obci Egletons

3.2.2023

Jedna z dalších našich realizací čištění výrobní haly se tentokrát odehrála ve Francii v malé obci na jihozápadu Francie pod jménem Egletons ve kterém žije okolo 4,3 tisíce obyvatel. Realizace probíhala v místním rozlehlém areálu pily.  Jelikož se tentokrát jednalo pouze o průmyslové čištění jedné z hal plán prací byl stručný a jasný. Nejprve jsme si všechny stroje v hale zakryly pod velkoplošné plachty. Po zakrytí začalo probíhat průmyslové čištění haly ať už pomoci průmyslového vysávání nebo mechanického ometání. Toto čištění zahrnovalo čištění stěn a stropů v hale, čištění podstropních ocelových konstrukcí a také čištění těles světel. Po kompletním vyčištění výrobní haly od prachu a průmyslových nečistot se již provedl jen závěrečný úklid. S čištěním hal dřevařského průmyslu máme bohaté zkušenosti a každý rok realizujeme průmyslové čištění na různých pilách spoustu zakázek ať už jako teď ve Francii nebo Německu, tak i Rakousku. Zákazník byl velice spokojen a my se těšíme na další možnou spolupráci v budoucnu. 

Vymalování průmyslové haly v německé Dorstenu

2.2.2023

Článek, který momentálně čtete se bude opět týkat detailnějšího rozboru další námi realizovaných zakázek. Tentokrát se bude jednat o průmyslové malování a čištění výrobní haly v Německu ve městě Dorsten. Realizace probíhala v místní firmě specializující na výrobu a vývoj betonových prefabrikátů. Pojďme se tedy podívat na náš postup realizovaných prací. Práce mohou po kompletním zakrytí haly včetně zakrytí materiálů, výrobků a strojů začít. Prvním krokem této zakázky byl tedy průmyslový nástřik plechového opláštění, dále nástřik betonových stěn a obkladů. Proběhlo tedy kompletní vymalování výrobní haly. Dále bylo zapotřebí provést mechanické čištění oken a sekčních vrat v hale od prachu a nečistot. Dále v rámci odprašnění výrobní haly proběhlo průmyslové vysávání či ometaní jeřábových drah, čištění pomocných ocelových konstrukcí a na závěr také čištění technických instalací v hale. Na závěr, jak je již naším zvykem byl jen samostatný závěrečný úklid. Zákazník byl s naší odvedenou prací velice spokojen, a my se těšíme na další možnou spolupráci v budoucnosti!

Průmyslové malování a renovace haly ve Francouzkém Chelles

1.2.2023

A máme tu pokračování a druhý a závěrečný článek o průmyslovém čištění a také malování haly ve Francii ve městě Chelles. Druhá část realizace byla celkem podobná, avšak pojďme si ji důkladně rozebrat. V této části realizace se jednalo o menší výrobní halu, než byla ta předešlá. Jak je již naším zvykem, musíme si halu před začátkem práce důkladně připravit ať to jde pak vše ráz na ráz. A tedy prvním krokem jako vždy bylo kompletní zakrytí prostor pod velkoplošné plachty včetně materiálů, výrobků a strojů. Jako na předešlé hale se provádělo mechanické odstranění odlupujících se nátěrů v hale a následně nástřik zkorodovaných míst na stropě. Po dokončení tohoto kroku proběhl průmyslový nástřik haly na strop a stěny výrobní haly izolační barvou v bílém odstínu. Dalším krokem byl nástřik soklu stěn syntetickou barvou v odstínu RAL 7035 stejně jako na předchozí hale. V hale se nacházely i ocelové vazníky které bylo zapotřebí nejdříve očistit před následným lakováním, to probíhalo mechanicky za pomoci čistící chemie a textilií. A jako předposlední krok realizace průmyslového čištění a malování haly bylo průmyslové čištění všech technických instalací (čištění klimatizace, čištění světel, čištění kabelových lávek, čištění elektroinstalace) za pomoci průmyslového vysávání. Po úspěšném dokončení této rozsáhlé zakázky jsme sbalily naše plošiny a stroje a vyrazily jsme zpět na firmu do Čech. Zákazník byl velice spokojený s celým procesem čištění a malování výrobních hal a my se těšíme na další možnou spolupráci v budoucnu!

Průmyslové čištění výrobní haly ve Francii ve městě Chelles

31.1.2023

A máme tu další z rozsáhlých zakázek. Tentokrát ve Francii ve městě Chelles ve kterém žije 45 tisíc obyvatel a nachází se nedaleko Paříže. V současné době je město atraktivním místem pro ekonomickou činnost díky své poloze mezi Paříží a Marne-la-Vallée a poblíž letiště Roissy-CDG. My si tuto realizaci rozdělíme do dvou samostatných článků týkající se průmyslového čištění a malování výrobních prostor. Pojďme se tedy podívat na první část této rozsáhlé realizace. Pracovní postup byl rozložen do následujících bodů.
– Kompletní zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Mechanické odstranění odlupujících se původních maleb
– Lokální nástřik zkorodovaných míst dvousložkovou epoxidovou barvou
– Průmyslový nástřik stropu a plechového opláštění haly izolační barvou
– Nástřik soklu stěn syntetickou barvou v odstínu RAL7035
– Průmyslové čištění haly (chemické čištění světlíků, čištění ocelových konstrukcí, čištění ocelových sloupů)
– Lakování podstropních ocelových konstrukcí epoxidovou barvou v odstínu RAL 7035
-Průmyslové čištění technických instalací v hale a rozvodů od prachu a nečistot
A na závěr jako vždy závěrečný úklid haly, který jen podtrhl, jak je hala zrenovovaná a prosvětlená. A my se můžeme přesunout na další průmyslové čištění a malování haly v tomto rozsáhlém průmyslovém areálu.

Zakázkové malování loga po vyčištění výrobní haly v Altenstadt

30.1.2023

Již jste určitě četli náš článek, ve kterém jsme si rozebrali první část realizace průmyslového čištění haly a malování výrobní haly v německém městě Altenstadt. Tak se nyní pojďme podívat na druhou část této realizace. 

Jak je u nás již zvykem realizace začíná až po kompletním zakrytí prostor, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty a ani teď nebylo jinak. Jako první na této hale proběhlo čištění plechového opláštění stěn, čištění betonového soklu a čištění ocelových sloupů vysokotlakým vodním čističem o síle 250 bar. Po dokončení vysokotlakého čištění haly bylo ještě zapotřebí čištění prosvětlovacích panelů v hale aby hala byla opět světlá jako kdysi. Toto čištění proběhlo mechanicky za pomoci čistící chemie a čistících textilií. Jelikož stále probíha AKCE na zhotovení loga tak se zákazník rozhodl že od nás bude chtít vyhotovit firemní logo na vnítřní štítovou stěnu v jedné z čištěných hal. A vy už se můžete podívat pod článek na fotografie jak se nám to povedlo. Po dokončení loga již jen proběhl závěrečný úklid a my jsme mohli vyarazit dělat další haly čišté a pěkné. Zákazník byl s výsledkem velice spokojen a my se těšíme na další možnou spolupráci.

Průmyslové vymalování výrobní haly v Altenstadt

27.1.2023

Realizace další z našich zakázek probíhala v německu ve městě Altenstadt ve kterém žije přibližně 12 tisíc obyvatel. Naše realizace probíhala v jedné z místních firem zabývající se zpracováním plechu ve všech průmyslových směrech ať už se jedná o svařování, laserové řezání, práškování, lakování, řezání laserem a nebo třeba děrování. Pojďme se tedy blíže podívat na realizaci jedné ze dvou hal týkající se průmyslového čištění haly a průmyslové malování haly. Postup na druhé hale si probereme v dalším článku. Před začátkem realizace proběhlo kompletní zakrytí podlah, materiálů, výrobků a strojů pod velkoplošné plachty. Po tomto kroku se již přecházelo na průmyslový nástřik stropu, který byl pokryt sololitovými deskami. Průmyslový nástřik stropu a podstropních konstrukcí proběhl průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Dále na této hale bylo zapotřebí průmyslové čištění ocelových sloupů, čištění prosklené vestavby a čištění chladícího boxu od průmyslových nečistot za pomoci čistící chemie a textilií. Dalším krokem čištění haly bylo ještě chemické čištění světel a čištění vrat. Na závěr proběhl na této vyčištěné hale jen závěrečný úklid a my se mohly vrhnout na další halu z této realizace.

Průmyslové čištění interiérů a fasády výrobní haly v Feldkirchen am der Donau

26.1.2023

Další naše zakázka realizující v Rakousku ve městě Feldkirchen am der Donau. Již podle názvu vyplívá že leži přímo na řece Dunaj a je také součástí takzvanné podunajské cyklostezky. Podunajská cyklostezka je klasikou mezi cyklostezkami. Ne nadarmo již po léta patří, díky perfektně vystavěné síti tras, k nejoblíbenějším dálkovým cyklotrasám v Evropě. Cyklistům nabízí relaxační jízdu impozantní přírodní a kulturní krajinou. Tato celá stezka měří neuvěřitelných 330km a vede z Pasova do Vídně. Pojďme se tedy podívat na samostatnou zakázku která se týkala čištění haly a malování haly a také čištění fasády. První část realizace bylo kompletní vymalování haly, které obsahovalo – malování plechového opláštění stropu, nástřik sádrokartonových obkladů stropu a nástřik dřevěných podstropních konstrukcí. Dalším krokem realizace bylo průmyslové čištění haly a to obsahovalo – průmyslové čištění technických rozvodů za pomoci průmyslovéhpo vysávání a čištění trubkových rozvodů v hale (vody, plynu). Dalším a posledním krokem této realizace bylo čištění fasády resp. čištění plechových obkladů fasády. V tomto kroku bylo zahrnuto ještě čištění oken a čištění sekčních vrat. Všechny čistící práce na fasádě byly prováděny vysokotlakým vodním čističem o síle 250 BAR. Celá zakázka proběhla bez problémů a zákazník byl spokojen. Těšíme se na další spolupráci! 

Průmyslové čištění rakouské ocelárny v Brunn am Gebirge

25.1.2023

Jedna z našich dalších realizovaných zakázek se realizovala v místní firmě, která se zabývá zpracováním oceli a laserovým řezáním kovů a sídlí v Rakousku ve městě Brunn am Gebirge ve kterém žije přibližně 10 tisíc obyvatel. Zakázka se týkala čištění haly a malování haly. Před začátkem malování výrobní haly se zakrýval materiál, stroje a výrobky pod velkoplošné plachty. Jako další krok realizace je malování výrobní haly. Prvním krokem byl nástřik plechového opláštění stropu v hale a s tím také malování zdí v hale. Po dokončení malování haly následoval jako vždy proces čištění haly, které obsahovalo čištění ocelových sloupů, čištění oken, chemické čištění světlíků, průmyslové vysávání kabelových lávek, čištění trubkových rozvodů. Na závěr jako je u nás zvykem závěrečný úklid, který je podtrhl čistotu v hale. Zákazník byl velice spokojen, a to nás těší a my se těšíme na další možnou spolupráci.

Čištění a malování výrobní haly nedaleko Berouna

24.1.2023

Další z našich realizovaných zakázek čištění haly tentokrát na domácí půdě v Čechách v malém městě Žebrák, které se nachází ve středních Čechách, jihozápadním směrem od města Beroun. Městečko se rozkládá u jižního okraje chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko. Městečko je známé především svou polohou pod zříceninou hradu Žebrák a pod hradem Točník, které tvoří dominantu krajiny severním směrem od města. Mezi oběma hrady se pořádají různě kulturní akce, a to rekonstrukce středověkých bitev, rytířské turnaje či dobové trhy a ty určitě stojí za zastávku při rodinném výletu. A teď se pojďme podívat na realizaci čištění výrobních hal ve firmě která se zabývá výrobou a prodejem potravinářských obalů. V obou výrobních halách byl stanoven stejný technologický postup. Průmyslové čištění obsahovalo následující. 
– Průmyslové čištění ocelových konstrukcí 
– Čištění technických instalací (průmyslové vysávání kabelových lávek, čištění trubkových rozvodů, čištění světel, čištění rozvodů klimatizace a odsávání)
– Čištění plechového opláštění haly
Po dokončení těchto kroků se jen v rámci závěrečného úklidu sundali všechny krycí prvky v hale, které zakrývaly plochu a stroje před znečištěním. Následovalo jen finální dočištění haly abychom halu předali úplně čistou. Jelikož se čištění haly provádělo v čase vánoční odstávky mohli naši hoši po dokončení vyrazit za svými rodinami a oslavit s nimi tyto svátky. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Nástřik ocelových konstrukcí a průmyslové čištění haly v Bad Berleburgu

23.1.2023

Jedna z našich dalších realizovaných zakázek se odehrávala v Německu ve městě Bad Berleburg ve firmě zabývající se výrobou výrobků z recyklovaného plastu a jejich výrobky míří do celého světa do různých průmyslových odvětví. Zakázka se týkala čištění haly a malování haly. Prvním krokem po kompletním zakrytí haly byl nástřik ocelových konstrukcí pod stropem dvousložkovou epoxidovou barvou, a to vždy lokálně v místě koroze. Dalším krokem byl průmyslový nástřik plechového opláštění stropu a podstropních konstrukcí a také nástřik stěn vše průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Dále proběhl nástřik soklu betonových stěn syntetickou barvou v odstínu RAL7040. Po dokončení malování haly přišlo na řadu kompletní čištění haly. Součástí čištění haly bylo čištění ocelových konstrukcí, čištění jeřábových drah, čištění světlíků a také čištění trubkových rozvodů v hale. Po dokončení průmyslového čištění haly již přišel na řadu jen závěrečný úklid haly. Hala prokoukla a je opět prosvětlená jako dříve. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové čištění a malování haly v německém Salzgitteru

20.1.2023

Další z našich zakázek se realizovala v Německu ve městě Salzgitter ve kterém žije asi 104 tisíc obyvatel. Realizace proběhla ve firmě zabývající se vývojem, výrobou a prodejem lisovacích a montážních dílů pro automobilový průmysl, určitě si dokážete představit, jak obrovská hala pro takto náročný průmysl musí být. Realizace čištění haly a malování výrobní haly proběhlo v následujících po sobě jdoucích krocích.
– Zakytí průmyslových strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty a zakrytí podlah vždy lokálně v místě práce.
– Průmyslový nástřik izolační barvy v hale (nástřik opláštění stropu, nástřik podstropních konstrukcí, lakování ocelových konstrukcí, nástřik ocelových sloupů) v bílém odstínu
– Průmyslové chemické čištění haly (čištění jeřábových drah, čištění mostových jeřábů, čištění světlíků)
– Průmyslové vysávání a čištění technických instalací (čištění trubkových rozvodů, čištění kabelových lávek, čištění těles světel, čištění těles topení)
– Závěrečný úklid (kompletní odstranění všech krycích prvků v hale a celkový úklid haly)
Po dokončení tohoto našeho procesu čištění a malování výrobní haly nezbývalo nic jiného než předat hotovou halu zákazníkovi. Zákazník byl velice spokojený s tím, jak je hala teď prosvětlená. A my si na náš seznam spokojených zákazníků můžeme připsat dalšího. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění ocelových konstrukcí v hale na Slovensku ve městě Martin

19.1.2023

Další z našich zakázek se tentokrát realizovala na Slovensku ve městě Martin, ve kterém žije asi 55 tisíc obyvatel. Pokud jste milovníci lidové architektury určitě nevynechejte při návštěvě města prohlídku Muzea slovenské vesnice, které se nachází na jižním okraji města v městské části Jahodnické háje. Oblíbeným místem odpočinku je Chata na Martinských holích, odkud lze podnikat turistické výlety na různé strany. Naše zakázka probíhala v místní firmě s bohatou historií a specializující se na výrobu strojírenských dílů pro obráběcí stroje a technické zařízení. A nyní se již pojďme podívat jaké kroky jsme při této realizaci čištění haly a malování haly pro tuto strojařskou firmu postupovali.
– Kompletní zakrytí haly (zakrytí strojů, zakrytí materiálů, zakrytí výrobků) pod velkoplošné plachty
– Zednické práce (odstranění odlupujících se původních materiálů, hrubá zednická oprava poškozené omítky a oprava prasklin proti zatékání na stropě)
– Malování výrobní haly v odstínu S0520-G90Y (Nástřik betonových stěn, nástřik ocelových konstrukcí, malování stropů, nástřik podstropních betonových profilů)
-Čištění haly (průmyslové vysávání haly, čištění světlíků, chemické čištění vrat, čištění technických instalací)
– Závěrečný úklid (kompletní odkrytí všech krycích prvků v hale ať už se jednalo o velkoplošné plachty nebo krycí folie)
Jak si můžete všimnou z fotek pod článkem je opravdu vidět, jak moc hala prokoukla a vypadala jako nová. To určitě udělalo radost nejen majiteli, že hala vypadá jako nová ale i zaměstnancům, jelikož pracují v mnohem čistším prostředí. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vysávání a malování haly ve Švýcarsku ve městě Etziken

18.1.2023

Další z našich realizovaných zakázek proběhla tentokrát ve Švýcarsku v malé obci Etziken v místní firmě zabývající se výrobou plastových výrobků pro nejrůznější průmyslová odvětví. Každoročně se v Etzikenu pořádá víkendový hudební openair festival, který navštíví tisíce návštěvníků z širokého okolí. Pojďme se společně již podívat na náš pracovní postup při realizaci této zakázky. Jak je u nás již zvykem bylo před začátkem realizace vše zakryto pod velkoplošné plachty ať už se jednalo o plochy, materiály, stroje a výrobky. Následně se přecházelo na první krok, kterým bylo malování výrobní haly. První krokem malování haly bylo malování betonových stěn a malování heraklitového opláštění stropu izolační barvou v bílém odstínu. Jako druhý krok proběhlo očištění technických instalací a rozvodů na stěnách a ve výškách ať už mechanické čištění nebo průmyslové vysávání. Dále na tyto vyčištěné části proběhl nástřik trubkových rozvodů a nástřik těles světel dvousložkovou epoxidovou barvou v bílém odstínu. Dalším z kroků této realizace bylo mechanické čištění haly, které zahrnovalo čištění ocelových konstrukcí, čištění oken, čištění sekčních vrat a čištění světlíků od prachu a volných nečistot. Tímto byla realizace hotova a již přišel na řadu jen náš závěrečný úklid haly. Díky našim speciálním plošinám jsme se v hale dostali do každého zákoutí a hala byla hotová za velice krátkou dobu, jak je již naším zvykem a jsme před konkurencí o obrovský krok napřed. Těšíme se na další možnou spolupráci. 

Malování stropu ve výrobní hale v německém Bad Oeynhausen

17.1.2023

Další naše zakázka, která si také zaslouží místo v naší rubrice aktualit je zakázka, která se realizovala v Německu ve městě Bad Oeynhausen. Bad Oeynhausen je lázeňské město na březích řeky Vezery. Má rozlohu 64,8 čtverečních kilometrů a žije v něm necelých 50 tisíc obyvatel. Realizace této zakázky proběhla v místní firmě, která se zabývá výrobou, vývojem a následně prodejem vytlačovacích systémů pro nejrůznější průmyslové odvětví od stavebnictví až po vodohospodářství. Zákazník nás oslovil s požadavkem na renovaci a celkové prosvětlení haly a jak již víte z předchozích článků v tom jsme opravdu dobří. Prvním krokem realizace bylo jako vždy kompletní zakrytí čištěných a malovaných prostor. Dalším krokem proběhlo mechanické čištění stropu a čištění stěn v hale od prachu a nečistot. Dále již přišlo na řadu malování výrobní haly. Průmyslové malování plechového opláštění stěn a stropu, dále malování betonových stěn, malování cihlové stěny a nástřik ocelových konstrukcí v hale. Toto vše průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Následný nástřik betových soklů stěn průmyslovou syntetickou barvou v odstínu RAL7011. Tímto krokem bylo malování výrobní haly dokončeno a přešlo se na čištění haly. Závěrečné čištění haly obsahovalo následující. Čištění jeřábových drah a čištění mostových jeřábů, dále také průmyslové vysávání technických instalací v hale. K čištění haly nevyhnutelně patří i čištění trubkových rozvodů vody, plynu, topení a stlačeného vzduchu. A jako třešinkou na dortu bylo už jen čištění oken a čištění světlíků v hale, po kterém se již sundaly veškeré krycí prvky v hale a byl již vidět finální výsledek naší práce. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nástřik interiéru výrobní haly v německé obci Insingen

16.1.2023

Realizace další naší zakázky proběhla opět v Německu v malé obci Insingen ve které žije asi 1100 obyvatel. Zakázka probíhala v místní firmě, která se zabývá výrobou a vývojem vytápěcí technologie, ventilačních systémů, solárních systémů a domácí techniky. Realizace byla rozvržena do následujících po sobě jdoucích kroků. 
– Zakrytí haly pod velkoplošné plachty (zakrytí strojů, zakrytí materiálů, zakrytí podlahy)
– Mechanické čištění haly (čištění plechového opláštění, čištění podstropních konstrukcí, čištění stěn, čištění jeřábových drah, čištění mostových jeřábů, čištění oken, čištění sekčních vrat)
– Průmyslový nástřik haly izolační barvy v hale (malování betonových stěn ve výrobní hale)
– Průmyslové čištění (čištění podstropních ocelových konstrukcí, vysávání trubkových rozvodů)
– Závěrečný úklid (odstranění všech krycích prvků v hale)
Po dokončení všech těchto kroků bylo jen zapotřebí tuto zrenovovanou halu předat zákazníkovi. Jak si můžete všimnout z fotek rozdíl před a po je veliký. A my můžeme jet dělat další haly čisté a pěkné. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vysokotlaké čištění betnových stěn v Bavorském Tüslingu

13.1.2023

Další naše realizovaná zakázka v Německu byla ve městě Tüssling v Bavorsku. Zakázka probíhala v místní firmě, zabývající se výrobou nejrůznější kanalizační techniky. Tato zakázka spočívala pouze v čištění výrobní haly. Jak je u nás samozřejmostí, tak před začátkem každé práce si halu pořádně zakryjeme ať už se jedná o zakrytí strojů, výrobků anebo ploch. Po tomto kompletním zakrytí haly se můžeme vrhnout na samotnou realizaci. Na průmyslové hale proběhlo jako první vysokotlaké čištění haly vysokotlakým čističem o síle 500 BAR. Tento krok realizace zahrnoval následující. Čištění stropu, čištění podstropních konstrukcí, čištění betonových sloupů. Dalším krokem bylo čištění výrobní haly opět vysokotlakým čističem, tentokrát ale o síle 250 BAR. Tímto čističem proběhlo čištění oken a čištění sekčních vrat v hale. Na závěr vás ani nepřekvapí že proběhl opět závěrečný úklid jako na každé naší zakázce. Zákazník byl nad míru spokojen, jak hala prokoukla a je nyní prosvětlená. Těšíme se na další spolupráci!

Průmyslové vymalování výrobní haly v německém Schwarzenbergu

12.1.2023

Další z našich zakázek u našich sousedů v Německu se tentokrát realizovala ve městě Schwarzenberg. Dnes památkově chráněné město láká svými malebnými uličkami a obchůdky k procházkám. Jeho historie je starší než 850 let. Siluetu města tvoří nápadná dvojice historických budov – kostel sv. Jiří a zámek Schwarzenberg. To bylo něco o lokalitě ale nyní se již pojďme rozebrat následující realizaci čištění haly a malování haly, která byla rozvržena do těchto kroků.
-Kompletní zakrytí malovaných prostor, zakrytí strojů a materiálů
-průmyslový nástřik betonových stěn, nástřik stropu, malování betonových sloupů (vše v bílém odstínu)
-nástřik syntetickou barvou v odstínu RAL7045 (malování betonových sloupů a malování soklu stěn)
-mechanické ruční čištění oken a čištění sekčních vrat
-průmyslové čištění ocelových podstropních konstrukcí, čištění kabelových lávek, čištění trubkových rozvodů, průmyslové vysávání
Na závěr, po dokončení všech těchto kroků proběhl ještě závěrečný úklid, který zvýraznil, jak je hala po realizaci čistá a prosvětlená. Zákazník byl nadšený. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vymalování a úklid haly v Blankenhainu v Německu

11.1.2023

Další článek se bude zabývat čištěním haly a malováním haly v Německu v malém městě Blankenhain. Místní firma zabývající se potravinářským průmyslem si nás objednala na revitalizaci, celkové vyčištění haly a malování haly. Díky našim obrovským zkušenostem a speciálnímu vybavení dokážeme pracovat i v takto náročných průmyslech na čistotu jako je například potravinářský průmysl a farmaceutický průmysl. Pojďme se tedy podívat, jak jsme si s touto zakázkou poradily tentokrát. Po kompletním a důsledném zakrytí podlah pod velkoplošné plachty přišlo na řadu malování haly a následné čištění haly. Prvním krokem malování haly byl nástřik plechového opláštění stropu a nástřik podstropních ocelových konstrukcí, a to i včetně nástřiku betonových sloupů epoxidovou barvou v odstínu RAL 7043. Dalším krokem byl nástřik betonových stěn v hale průmyslovou izolační barvou v odstínu RAL9010. Všechny nástřiky probíhají pomocí air-less systému, aby nástřik barvy byl co nejefektivnější. Na závěr čištění haly, které obsahovalo chemické čištění oken a čištění bočních oken od nečistot. Naprosto stejný postup proběhl i v druhé hale v této firmě a po závěrečném úklidu se mohly obě haly předávat. Haly byly čisté a pěkné, po dokončení naší práce a zákazník byl velice spokojen a my se těšíme na další možnou spolupráci v budoucnu! 

Průmyslové čištění haly v německém městě Blaubeuren

10.1.2023

Jedna z našich dalších zakázek se realizovala v Německu ve městě Blaubeuren ve kterém žije asi 12 tisíc obyvatel. V Blaubeurenu se nachází Blautopf – je pramen vápencový pramen, největší v Německu. zajímavostí je, pokud natrefíte, že bylo delší období bez dešťů, voda je nádherně sytě modrá. I v případě po deštích je se na co dívat. I tak uvidíte nezvykle modrou barvu vody. V Blaubeurenu je zajímavý také místní klášter, který nelze přehlídnout. Teď se ale již pojďme blíže podívat na naší realizaci čištění haly a malování haly a realizace byla rozdělena do následujících kroků.
– Zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Nástřik průmyslové izolační barvy v bílém odstínu (nástřik plechového opláštění, nástřik podstropních betonových vazníků)
– Nástřik betonových sloupů a nástřik betonových stěn také bílou barvou
– Nástřik průmyslové syntetické barvy v odstínu RAL7045 (Nástřik soklu betonových stěn a sloupů)
– Mechanické čištění (čištění světlíků, čištění jeřábových drah, čištění obkladů vestaveb, čištění oken, čištění sekčních vrat
– Průmyslové čištění (čištění technických instalací, průmyslové vysávání, čištění trubkových rozvodů tlakového vzduchu, čištění trubkových rozvodů plynu, čištění trubkových rozvodů vody, čištění těles světel, čištění kabelových lávek, čištění rozvodů klimatizace)
Na závěr této realizace proběhl, jak je u nás již zvykem i závěrečný úklid po odstranění všech plachet. Závěrečný úklid jen podtrhl nový vzhled zrenovované haly. Zákazník byl překvapen, jak moc se hala prosvětlila. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nátěr haly v německém městě Schwarzenfeld

9.1.2023

Další z našich zakázek se realizovala v Německu ve městě Schwarzenfeld v Bavorsku. Ve Schwarzenfeldu stojí za to vidět nejen příroda a aktivity kolem vody, ale také kulturně a historicky je co objevovat. Ale my už se pojďme podívat na realizaci zakázky týkající se čištění haly a malování haly. Prvním krokem realizace bylo kompletní zakrytí podlah pod velkoplošné plachty. Následně proběhla příprava na malování haly, která obsahovala mechanické ruční čištění stropu, čištění stěn, čištění betonových sloupů a čištění podstropních konstrukcí. Po dokončení příprav povrchu proběhl nástřik plechového opláštění stropu, malování betonových sloupů a malování stěn vše průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Další postup realizace byl nástřik betonových podstropních vazníků v odstínu RAL 7040. Po dokončení malování haly přišlo na řadu čištění haly a v rámci kterého proběhlo následující. Mechanické čištění oken a bočních oken, dále také průmyslové čištění technických instalací a rozvodů v hale za pomoci průmyslového vysávání nebo ometání. Na závěr již jen závěrečný úklid, jak je u nás již zvykem. Hala vypadá jako nová, tím je náš úkol splněn a my můžeme vyrazit dále. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nástřik fasády v Günzburgu v Německu

6.1.2023

Tento další článek bude o realizaci týkající se čištění haly a malování haly, kterou jsme prováděli v Německu ve městě Günzburg. Nedaleko města se nachází zábavný park Legoland který byl otevřen v roce 2002. Celý park je určen zejména dětem, respektive rodinám s dětmi a kromě miniaturního lego městečka se zde nalézají i zábavní pouťové atrakce, které jsou většinou laděny do lego stylu. Takže jestli hledáte tip na výlet s rodinou, myslíme si že legoland je dobrá volba. A teď se již pojďme podívat na realizaci. Prvním krokem čištění malovaných stěn fasády od prachu a nečistot za pomoci vodního tlakového čističe o síle 500 bar. Následně bylo zapotřebí zakrýt všechny okna a dveře fólií. Dalším krokem byl nástřik zkorodovaných míst klempířských prvků podkladovou antikorozní barvou. Další průmyslový nástřik syntetické barvy s přísadou proti korozi a ochranou proti UV v odstínu RAL 7016 na hlavní plochy fasády haly. Nástřik klempířských prvků na hale byl v odstínu RAL 7015. Po dokončení kompletního malování fasády haly se sundaly krycí prvky na oknech a dveřích. Následné mechanické čištění oken a čištění sekčních vrat za pomoci čistící chemie. Na závěr jako je u nás zvykem je závěrečný úklid a my jsme se mohli přesunout na další zakázku. Hala prokoukla a dostala nový kabát, zároveň je ochráněna od koroze a snížily se náklady na budoucí opravy. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové vymalování haly v německém městě Bonn

5.1.2023

Další z našich zakázek se realizovala v Německu ve městě Bonn, které má přibližně 330 tisíc obyvatel. V roce 1770 se tady narodil Ludwig van Beethoven a s tímto hudebním skladatelem je ve městě spojeno hned několik míst. Nejnavštěvovanější je muzeum Beethoven-Haus, nacházející se v domě z 18. století. Právě tady tento génius přišel na svět a žil tu do svých 22 let. Přestože se sem pak již nikdy nevrátil, k vidění tu jsou předměty týkající se celého jeho života. A teď se již pojďme podívat na naší realizaci týkající se čištění haly a malování haly v jednom místím autosalonu. První krok byl kompletní zakrytí podlah a olepení dveří a oken za pomoci folie. Dále proběhl průmyslový nástřik plechového opláštění stropu, nástřik podstropních ocelových konstrukcí v odstínu RAL 7016. Malování stěn v hale proběhl ve stejném odstínu barvy. Po kompletním prosvětlení haly díky novému nátěru proběhl už jen závěrečný úklid, jehož součástí bylo i odstranění folií z oken a následné chemické čištění oken a bočních oken. Celá hala vypadala jako nová a s to zákazníka mile překvapilo. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění výrobní haly v Maďarsku ve městě Felsözsolca

4.1.2023

Jsme velice rádi že se o nás ví už snad po celé Evropě a můžeme Vám popsat i naší další zakázku, která se realizovala v Maďarsku ve městě Felsőzsolca v jedné mezinárodní společnosti vyrábějící díly pro automobilový průmysl. Byly jsme osloveni vedením společnosti v Maďarsku ohledně čištění výrobní haly, tak se pojďme podívat, jak jsme celou zakázku realizovali. Prvním krokem realizace bylo kompletní zakrytí strojů pod velkoplošné plachty. Následně začalo chemické čištění stropu a čištění ocelových konstrukcí nad výrobní linkou a následné čištění pomocí vysokotlakého vodního čističe. Druhým krokem bylo čištění plechového opláštění stěn a čištění ocelových konstrukcí. Dále čištění jeřábových drah a čištění mostových jeřábů včetně čištění jeřábových drah. Na úplný závěr ještě před závěrečným úklidem haly proběhlo čištění světlíku, čištění oken a čištění sekčních vrat a na závěr již zmiňovaný závěrečný úklid, který jen podtrhl čistotu v hale. Zákazník byl velice spokojen a my se již teď těšíme na další možnou spolupráci. 

Průmyslové vysávání haly v německém Premitzu

3.1.2023

Další ze zakázek se realizovala ve městě Premnitz v Německu, kde žije přibližně 8 tisíc obyvatel. Dominantou města je bývalý železniční most mezi práškovou továrnou nebo továrnou na chemická vlákna a řekou Havolou, který je zobrazen i v městském znaku a stojí určitě za prohlídku, když budete poblíž. Realizace probíhala v místní firmě zabývající se recyklací a zpracování plastového odpadu a náš úkol čištění haly od prachu a ostatních usazených nečistot byl jasný, dát hale opět svou eleganci a lesk jako kdysi. Prvním krokem realizace čištění haly bylo tedy průmyslové čištění plechového opláštění stropu a čištění stěn a sloupů od nečistot za pomoci průmyslových vysavačů. Následně čištění ocelových konstrukcí a čištění lávek, čištění žebříků atp.. Na závěr čištění haly ještě nesmělo chybět ani vysávání a ometání technických instalací v hale. Po dokončení tohoto kompletního čištění haly byl ještě poslední krok a tím je závěrečný úklid, aby realizace byla kompletní a hala dostala svůj finální nový kabát. Celá hala byla po dokončení našich prací výrazně prosvětlená. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění ocelových konstrukcí a následný nástřik výrobní haly v Plané v čechách

2.1.2023

Jedna z našich realizací v Čechách se konala v Plané. Planá je městečko v podhůří Českého lesa, v kraji dosud neobjevených přírodních krás. V minulosti se tu hojně těžilo olovo a stříbro. Realizace spočívala v čištění ocelových konstrukcí a následné malování ocelových konstrukcí. Prvním krokem realizace bylo zakrytí čelní stěny haly průsvitnými foliemi, která byla ze sendvičového plechu. Čištění ocelových konstrukcí bylo prvním krokem realizace. Čištění od nečistot, mastnoty a prachu probíhalo vysokotlakým čističem o síle 250-500 bar. Po kompletní vyčištění následoval nástřik dvousložkové epoxidové barvy v odstínu RAL 7016 na ocelové konstrukce. Po dokončení čištění a malování ocelových konstrukcí byl na řadě jako vždy závěrečný úklid. Pokud Vás tyto články zaujali, neváhejte nás kontaktovat s vaším požadavkem na čištění haly. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nástřik plechového opláštění stropu ve výrobní hale v německém Erlbach

31.12.2022

Jedna z našich dalších zakázek se realizovala v Německu v malém městě Markt Erlbach. Realizace proběhla v místní firmě zabývající se výrobou a vývojem prvků a příslušenství pro výrobu oken a dveří. Zakázka týkající se malování a následné čištění haly byla rozvržena v následujících krocích abychom dosáhli co nejlepšího výsledku. Prvním krokem realizace bylo, jak je u nás již zvykem kompletní zakrytí všech ploch, materiálů, výrobků a strojů. Druhým krokem proběhl průmyslový nástřik stěn, nástřik plechového opláštění haly, nástřik ocelových konstrukcí, vše bílou průmyslovou izolační barvou. Krok třetí už byl v rámci čištění haly. Proběhlo tedy mechanické čištění podstropních ocelových konstrukcí a čištění ocelových sloupů za pomoci čistící chemie a textilií. Dále proběhlo čištění těles světel, čištění jeřábových drah a čištění mostového jeřábu za pomoci průmyslových vysavačů. Hala vypadala jako nová, což zákazník požadoval a my to splnily na jedničku. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění střechy v rakouském Ottnang am Hansruck

30.12.2022

Další zakázka a opět v Rakousku. Tentokrát ve městě Ottnang am Hansruck. Tentokrát se jednalo o čištění střechy, a i následné malování střechy. Realizace se prováděla na dvou halách. Na začátku realizace bylo zapotřebí provést čištění plechového opláštění střechy od prachu a nečistot vodním vysokotlakým čističem o výkonu 500 bar. Následné čištění světlíků vysokotlakým čističem o síle 250 bar. Po dokončení čištění střechy bylo zapotřebí zakrýt světlíky a fotovoltaické panely pod krycí folie. Následně proběhl nástřik dvousložkové epoxidové barvy na zkorodované místa, a to vždy lokálně v místě koroze. Po dokončení tohoto nástřiku přišla na řadu barva. Nástřik plechového opláštění střechy proběhl polyuretanovou barvou v odstínu RAL 6011. Po dokončení malování se odstranilo olepení světlíků a fotovoltaických panelů a pokračovalo se na druhou halu která měla stejný postup. Díky našim obrovským a bohatým, více než 28letým zkušenostem proběhla tato realizace bleskově a střecha vypadá jako nová. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové vymalování stropu v hale na jihu Rakouska v obci Kühnsdorf

29.12.2022

Další z našich Rakouských proběhla v malé obci Kühnsdorf nacházející se na jihu Rakouska. V této malé obci žije cca 1,5 tisíce obyvatel. Zakázka se týkala malování hal a částečného čištění hal. Obě malované haly měly totožný postup prací, který si popíšeme dále v tomto článku. Před začátkem práce jsme zakryli vše pod velkoplošné plachty, po kterém se následně mohlo přejít na malování haly. Malování haly spočívalo v nástřiku betonového stropu, dále nástřik podstropních konstrukcí a nástřik sloupů vše průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Tímto malování haly bylo dokončeno a přešlo se na čištění haly. To obsahovalo průmyslové chemické čištění oken a čištění sekčních vrat. Dále průmyslové vysávání elektrických instalací a čištění těles světel od prachu a nečistot za pomoci průmyslových vysavačů. A na závěr jako vždy závěrečný úklid. Tento postup se opakoval i na druhé hale. Díky našim plošinám jsme se dostali do každé skulinky a celá hala vyla vymalovaná a vyčištěná ve velice krátkém čase. Zákazník byl velice spokojen. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění výrobní haly v rakouském městě Perg

28.12.2022

Další zakázku, které se bude věnovat tento článek byla v Rakousku ve městě Perg. Městečko Perg se nachází v oblasti dolního Mülhviertelu, asi 30 kilometrů východně od Lince. Proslavilo se zejména jedinečnou sbírkou keramiky z 16. a 17. století, která je zdobena unikátní technikou. Zakázka týkající se čištění haly a malování haly probíhala v místní stavební firmě zabývající se výstavbou potrubí, stavbu dopravních cest atp..
Prvním krokem naší realizace bylo kompletní zakrytí materiálů, výrobků a strojů pod velkoplošné plachty. Následně proběhlo malování haly, které obsahovalo následující kroky. Průmyslové malování betonových stěn, malování plechového a heraklitového opláštění stěn, malování betonových sloupů a malování betonových vazníků průmyslovou syntetickou barvou v bílém odstínu. Poté malování soklu betonových stěn a sloupů do výšky 2 m v odstínu RAL 7042.  Tímto krokem bylo malování haly pro tentokrát dokončeno a přecházelo se na čištění haly. V rámci čištění haly proběhlo kompletní průmyslové čištění jeřábových drah, čištění jeřábů a čištění ocelových konstrukcí. Nechybělo ani chemické čištění oken a čištění sekčních vrat, aby hala zářila novotou. Součástí čištění haly bylo i průmyslové vysávání technických instalací a vysávání kabelových lávek v hale. Na závěr jako je u nás zvykem byl závěrečný úklid. Zákazník byl velice spokojen, jak hala prokoukla a dostala opět svůj lesk jako když byla nová. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Vysokotlaké čištění a malování fasády ve Francii

27.12.2022

A je tu čtvrtý a a poslední článek k této rozsáhle realizaci ve Francii ve městě Woppi. Tentokrát to bude o čištění a malování fasády. První krok čištění fasády bylo vysokotlaké čištění malovaných stěn a čištění plechového opláštění haly za pomoci vysokotlakého vodního čističe o síle 250 bar. Následně kompletní zakrytí oken, vrat, dveří a klempířských prvků. Následně proběhl nástřik fasádní penetrace na omítkové stěny. Dále nástřik fasády ve dvou vrstvách na omítkové stěny. Nástřik plochy fasády v odstínu RAL 9010 a nástřik soklu v odstínu RAL 7015. Nesmělo se zapomenout ani na nástřik plechového opláštění který proběhl polyuretanovou barvou v odstínu RAL 9010. Postupně se odstranilo olepení oken, vrat a klempířských prvků. Na závěr proběhlo mechanické čištění oken a čištění sekčních vrat za pomoci čistící chemie a textilii. Toto byl poslední z našich kroků u této rozsáhlé realizace týkající se čištěné hal ve Francii. Zákazník byl nadmíru spokojen, a to nás těší. Těšíme se další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění a malování showroomu ve francouzském Woppi

23.12.2022

Dalším krokem realizace rozsáhlé zakázky ve Francii bylo čištění a malování showroomu. Postup čištění haly a malování haly showroomu byl zvolen následovně. 
-Kompletní zakrytí podlah pod velkoplošné plachty a vždy lokálně v místě práce
-Průmyslový nástřik stropu v odstínu RAL 7015
-Nástřik stěn průmyslovou izolační barvou v odstínu RAL 9010
-Čištění ocelových konstrukcí, čištění oken, čištění vrat a dveří
-Nástřik ocelových sloupů a podstropních ocelových konstrukcí dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL 7047
-Průmyslové čištění těles světel, čištění topení, průmyslové vysávání kabelových lávek
Po dokončení všech těchto kroků realizace ještě proběhl závěrečný úklid, který obsahoval odstranění plachet ze země a sundání folii z oken a dveří. Třetí fáze této velké zakázky byla hotova a nám scházelo již jen se vrhnout na čištění fasády a malování fasády, které si probereme v dalším článku.

Průmyslové čištění haly a nástřik stěn ve francouzkém Woippy

22.12.2022

A máme tu další článek o realizaci ve Francii ve městě Woippy. Tentokrát se podíváme na čištění a malování čelní stěny jedné z hal. Prvním krokem této realizace bylo, jak je již naším zvykem kompletní zakrytí okolí pod velkoplošné plachty. Po kompletním zakrytí proběhl nástřik průmyslové izolační barvy v bílém odstínu na uvedenou část stěny včetně přilehlých ocelových konstrukcí. Následně nástřik syntetické barvy v odstínu RAL 9010 na sokl stěny. Dalším krokem bylo chemické čištění ocelových sloupů, čištění konstrukce žebříku, čištění ocelového rámu vrat a čištění trubkových rozvodů. Po vyčištění mohlo být vše nalakováno. Nástřik ocelových sloupů v odstínu RAL 6029, dále nástřik ocelového rámu vrat a ocelových konstrukcí v odstínu RAL 5010. A jako poslední krok malování haly byl nástřik trubkových rozvodů. Rozvod vody v odstínu RAL 6018, nástřik rozvodu plynu v odstínu RAL 1021 a nástřik rozvodu stlačeného vzduchu v odstínu RAL 5012. Na závěr jako vždy závěrečný úklid a může se přecházet na další krok této rozsáhlé realizace.

Čištění průmyslových prostor ve Woippy

21.12.2022

Další z našich velikých zakázek se realizovala ve Francii ve městě Woippy ve kterém žije asi 14 tisíc obyvatel. Zakázka probíhala pro firmu zabývající se výrobou a vývojem zemědělských strojů. Následující realizace bude rozdělena do 4 článků. První článek bude o čištění haly a malování haly. Prvním krokem této realizace bylo oddělení malovaného prostoru od ostatních prostor za pomoci svěšení velkoplošných plachet a následné zakrytí materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty. Začátkem malování haly proběhl nástřik průmyslové izolační barvy v bílém odstínu ve dvou vrstvách na podstropní ocelové konstrukce. Jako další krok čištění haly bylo mechanické čištění sloupů, čištění jeřábových drah, čištění mostového jeřábu a čištění trubkových rozvodů vody, plynu a stlačeného vzduchu. Následně nanesení dvousložkové epoxidové barvy v odstínu RAL 6029 na ocelové sloupy. Nástřik jeřábových drah v odstínu RAL 1021. Dalším krokem malování haly byl nástřik trubkových rozvodů. Trubkové rozvody vody v odstínu RAL 6018, rozvody plynu v odstínu RAL 1021 a rozvody tlakového vzduchu v odstínu RAL 5012. Na závěr proběhlo průmyslové čištění těles světel od prachu a volných nečistot za pomoci průmyslových vysavačů.Těšíme se na další možnou spolupráci. 

Malování fasády výrobní haly v Aldenhovenu

20.12.2022

Další z našich zakázek se realizovala v Německu ve městě Aldenhoven. U patnáctitisícového městečka Aldenhoven postavili filmaři vlastní dálnici kvůli snížení nákladů na natáčení a časté uzavírky německých dálnic. Čtyřproudá silnice se dvěma oddělenými pásy je dlouhá kilometr. Na obou koncích jsou udělané smyčky pro otočení. Na filmové dálnici ale nechybí krajnice, svodidla, patníky, nakreslené jízdní pruhy, nájezd, sjezd a parkoviště. Na tomto okruhu se natáčel i velice známy seriál Kobra 11 a spoustu dalších. A nyní se jdeme podívat na naší realizaci. V rámci první části realizace čištění haly jsme se vrhli na kompletní zakrytí strojů, materiálů a výrobků v hale. Následně proběhl průmyslový nástřik izolační barvy v bílém odstínu na plechové opláštění stropu a malování betonových stěn a sloupů. Dalším krokem bylo mechanické čištění jeřábových drah a čištění mostového jeřábu a čištění protipožárních dveří a světlíků za pomoci čistící chemie. Následné nanesení průmyslové syntetické barvy v odstínu RAL 7016 na protipožární dveře v hale. Posledním krokem realizace v interiéru bylo průmyslové čištění technických instalací a průmyslové vysávání kabelových lávek za pomoci průmyslových vysavačů. Po závěrečném úklidu jsme se přesunuli na další část realizace, kterou bylo čištění a malování fasády. V tomto kroku proběhlo průmyslové čištění fasády za pomoci vysokotlakého vodního čističe a následné malování fasády v odstínu RAL 9003. A jako úplně poslední krok celé realizace proběhlo zhotovení loga na fasádu v rozměru 5×5 metru. Čištění haly a malování haly bylo dokončeno a my jedeme dělat haly hezké dál. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění a malování hal v rakouském Kilbu

19.12.2022

A máme tu poslední článek o realizaci čištění haly a malování haly v Rakousku ve městě Kilb, i tentokrát stejně jako v minulém článku se jednalo o čištění fasády haly. I tentokrát byl postup téměř stejný, ale my si ho znova projedeme krok po kroku.
Čištění haly:
-Čištění malovaných stěn a čištění plechových vrat od prachu a nečistot a lokálně od odlupujících se původních maleb pomocí vysokotlakého vodního čističe
Malování haly:
-Postupné zakrývání dveří a klempířských prvků pomocí folie
-Nástřik dvousložkové epoxidové barvy na plechové opláštění stěn a vrata
-Nástřik dvousložkové polyuretanové barvy v odstínu RAL 7035 na plechové opláštění stěn a vrata
-Nástřik fasádní penetrace na betonové prvky fasády
-Nástřik fasádní barvy v odstínu RAL 7035 na betonové stěny
-Postupné odstranění krycích folií
Na závěr proběhl kompletní závěrečný úklid a my máme splněnou další z několika velikých zakázek. Zákazník byl velice překvapen, jak celý areál prokoukl a vypadá, jak kdyby někdo haly zrovna postavil. Zákazník byl nadmíru spokojen, a to nás velice těší. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové čištění haly a nástřik plechové střechy v Kilbu

16.12.2022

Další část realizace zakázky v Rakousku ve městě Kilb. V minulém článku jsme se podívali na to, jak naši hoši zvládli vyčistit halu zevnitř a tento článek bude o tom jak jsme dokázali vyčistit halu z venku. Čištění fasády bylo rozvřeno do těchto kroků. Jako první krok průmyslového čištění fasády bylo čištění plechového opláštění haly a čištění betonové plochy fasády od prachu, nečistot a odlupujících se původních maleb pomocí vysokotlakého vodního čističe. Následně proběhlo kompletní zakrytí oken, dveří a klempířských prvků na fasády. Dalším krokem realizace byl nástřik dvousložkové epoxidové barvy na plechové opláštění v odstínu RAL 7035. Nástřik střechy dvousložkovou polyuretanovou barvou v odstínu RAL 7046. Tímto byly dokončeny lakýrnické práce na plechové části haly a pokračovalo se na betonové prvky fasády. Na betonové části fasády byl proveden nástřik fasádní penetrace a následný nástřik fasádní barvy v odstínu RAL 7035. Po dokončení malování proběhlo kompletní sundání všech krycích folii. A jako posledním krokem realizace čištění oken a čištění sekčních vrat. Čištění haly a malování haly zvenčí bylo dokončeno a my se mohli vrhnout na poslední krok realizace o kterém si můžete přečíst v dalším článku. 

Průmyslové vymalování výrobní haly v Kilbu

15.12.2022

Jedna z našich obsáhlejších zakázek se realizovala v Rakousku ve městě Kilb ve kterém žije asi 2500 obyvatel. Jako největší historickou památkou jsou považovány Zámek Grünbühel a Farní kostel sv. Šimona a Judy, které stojí za prohlídku. Realizace této zakázky se skládala ze 3 částí a my si všechny projdeme v jednotlivých článcích. První část realizace se týkala čištění haly a malování haly. Jako první krok realizace bylo kompletní zakrytí strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty. Následně mechanické čištění stropu, čištění podstropních ocelových konstrukcí a stěn od prachu a volných nečistot. Poté proběhl nástřik průmyslové izolační barvy v odstínu RAL 7035 plechového opláštění stropu, nástřik podstropních konstrukcí a malování betonových zdí. Dalším krokem realizace bylo čištění ocelových sloupů a následný nástřik ocelových sloupů v hale epoxidovou barvou v odstínu RAL 7046. Na závěr proběhl závěrečný úklid a jeho součástí bylo chemické čištění bočních oken a sekčních vrat z vnitřní části. Hala byla zevnitř kompletně zrenovovaná a naši hoši mohli pokračovat dál v této zakázce.

Průmyslové čištění galvanovny v Salzwegu

14.12.2022

Další ze zakázek se realizovala v Německu ve městě Salzweg. Jméno Salzweg poukazuje na jeho minulost. Město se nachází na tzv. Zlaté stezce (středověké solné cestě), která vedla z Pasova do Čech. Ve firmě zabývající se úpravou povrchů strojních komponentů jako je pásové galvanické pokovování, bubnové galvanické pokovování a jednoduché nebo rámové pokovování, zlacení, niklování, cínění, chromování, kalení atd… Zakázka čištění haly a malování haly byla rozvržena do následujících kroků.
-Oddělení čištěné části haly za pomoci svěšení velkoplošných plachet
-Zakrývání ploch pod velkoplošné plachty
-Průmyslové čištění plechového opláštění stropu
-Průmyslový nástřik izolační barvy v bílém odstínu na plechové opláštění stropu, podstropní ocelové konstrukce a betonové stěny
-Malování betonových sloupů v odstínu RAL 7040
-Průmyslové chemické čištění vrat a čištění dveří
-Chemické čištění oken a čištění světlíků
Jako poslední krok před dokončením proběhl závěrečný úklid. Po předání hotové vyčištěné a vymalované haly, která vypadala jako nová naši hoši vyrazili zpět domů čerpat síly na další zakázky. Těšíme se na další možnou spolupráci.

 

Čištění fasády výrobní haly a následný nástřik loga na fasádu

13.12.2022

V rámci našeho procesu čištění hal a následné malování hal dokážeme také provézt i vyhotovení firemního loga ať už třeba na fasádu nebo kdekoliv ve vnitřních prostorech. Momentálně probíhá AKCE! Při realizaci malávání fasády je možnost zhotovení loga ZDARMA. Nástřik loga na silo anebo na štít haly, s použitím našich speciálních plošin se dostaneme kamkoliv bez nutnosti stavění lešení, proto je logo vyhotoveno tak bleskově. Provádíme: Nástřik loga na fasádu, malování loga na silo, malování loga ve výrobní hale, nástřik loga ve skladové hale, ale i tisk reklamních bannerů na velkoplošné plachtové bannery i v rozměrech například 10×10 metru. Neváhejte se při řešení vaší realizace čištění haly zeptat našich pracovníků na vyhotovení loga ve vaší skladové nebo výrobní hale. Doufáme že Vás tato naše služba zaujala a těšíme se na možnou spolupráci.

Průmyslové čištění ocelových konstrukcí v hale v rakouském Schladmingu

12.12.2022

Další z našich zakázek a opět v Rakousku ve městě Schladming, které se stalo velkým střediskem zimních sportů a pořádali se zde různé lyžařské soutěže, mezi které patří především Mistrovství světa v alpském lyžování. Nákupní část města má mnoho kaváren, restaurací a různé obchody, které obstarávají pohoštění pro turisty celoročně. Realizace probíhala ve firmě zabývající se stavbou nákladních expedičních vozů. I tentokrát se jednalo čištění haly a průmyslové malování haly. Na začátek proběhlo kompletní zakrytí materiálů, strojů a hotových výrobků, následně vždy v místě práce. Zaprvé bylo potřeba provést hrubou zednickou úpravu poškozené omítky za pomoci štuku vždy lokálně v místě poškození. Následně nástřik průmyslové izolační barvy na dřevěné obložení stropu, malování betnových stěn a sloupů, vše v bílém odstínu. Jako další krok bylo malování stěn do výšky 1,5m v barevném odstínu RAL7037. Po dokončení malování přišlo na řadu čištění haly. V rámci čištění haly jako první proběhlo průmyslové chemické čištění jeřábů a jeřábových drah a čištění mostového jeřábu. Následné čištění trubkových rozvodů topení a čištění oken a světlíků v hale. Součástí čištění bylo i vyčištění technických instalací a elektrických instalací za pomoci průmyslových vysavačů. Po předání haly která vypadá jako zcela nová, mohou naši hoši vyrazit ze zakázky zpět domů a načerpat síly na další zakázky co nás čekají. Těšíme se na další spolupráci!

Čištění plechového opláštění výrobní haly v Kötschach-Mauthen

9.12.2022

Realizace další zakázky v Rakousku proběhla tentokrát ve městě Kötschach-Mauthen na místní pile. Ve středověku tento region hospodářsky vzkvétal díky těžbě železné rudy, zlata, stříbra a olova. Tradiční řemesla jako kovářství přetrvala v tomto městě od roku 1877 dodnes. Tato zakázka čištění haly a malování hala obsahovala také částečné zednické opravy. Po kompletní zakrytí haly proběhlo mechanické čištění odlupujících původních nátěrů na stropu a na ocelových konstrukcí a připravit si tedy podklad na následný nástřik haly. Dalším krokem této zakázky bylo malování průmyslových prostor což obsahovalo nástřik dvousložkové epoxidové barvy na zkorodovaná místa plechového opláštění stropu. Po dokončení těchto kroků již přišlo na řadu kompletní malování haly průmyslovou barvou v bílém odstínu. Malování obsahovalo nástřik plechového opláštění stropu, lakování ocelových konstrukcí, malování stěn a nechyběl ani nástřik ocelových sloupů. V rámci čištění haly proběhlo průmyslové vysávání technických instalací, vysávání kabelových lávek, čištění těles světel vše od prachu a volných nečistot za pomoci našich výkonných průmyslových vysavačů. Závěrečný úklid je samozřejmostí a nechyběl ani zde a navíc ještě více zvýraznil proběhlou revitalizaci haly. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vymalování výrobní haly v Deggendorfu

8.12.2022

Realizace této zakázky se prováděla v Německu ve městě Deggendorf, které každý určitě dobře zná ale přeci ho zde jen trochu popíšeme. Deggendorf je známý svou optimální geografickou polohou jako „Brána do Bavorského lesa“, leží v jedné z nejpůvabnějších krajin střední Evropy. Na své si v Deggendorfu přijdou milovníci historie, pokud nevynechají prohlídku historického hradebního opevnění. Zklamáni nebudou ani ti, kdo vystoupají po 129 schodech do věže staré radnice. Výhled opravdu stojí za to. Zakázka proběhla v místní slévárně která vytváří odlitky snad pro jakékoliv průmyslové odvětví. V rámci realizace čištění haly a malování haly proběhlo následující. Nástřik betonového stropu, malování betonových stěn a nástřik betonových sloupů, vše v bílém odstínu. Nástřik betonového soklu stěn a sloupů v odstínu RAL7035. Mechanické čištění oken a chemické čistění světlíků za pomoci čistící chemie a textilií. Jelikož se v hale nacházely jeřáby bylo potřeba je také vyčistit. Proto tedy ještě proběhlo čištění jeřábových drah a čištění mostových jeřábů. Jako předposlední krok bylo průmyslové vysávání kabelových lávek, technických instalací a čištění schodů od prachu a volných nečistot. Po dokončení průmyslového vysávání již přišel na řadu jen poslední bod realizace a tím byl závěrečný úklid. Hala vypadá opět jako nová a my jedeme dělat haly čišté a pěkné dál. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslový nástřik obkladů stropu v rakouském Gunskirchen

7.12.2022

Další ze zakázek se uskutečnila ve městě Gunskirchen v Rakousku. Realizace zakázky čištění haly a malování haly probíhala ve firmě pohybující se v mnoha oblastech souvisejících s těžbou a zpracováním štěrku, písku a tvrdých hornin. Tato zakázka spočívala v čištění a malování několika hal v areálu firmy a postup byl obdobný. Jak je u nás již zvykem jako první krok realizace proběhlo kompletní zakrytí všech materiálů a strojů. Jako další krok malování heraklitových obkladů na stropě průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Následné malování betonových stěn haly, malování podstropních vazníků, malování trubkových rozvodů a nechybělo ani malování betonových sloupů. Po dokončení malování haly přišlo na řadu čištění hal. V rámči čistící fáze realizace došlo k čištění mostových jeřábů a chemické čištění jeřábových drah. Následovalo průmyslové čištění elektrických vedení v kabelových lávkách za pomoci průmyslového vysávání a mechanické čištění oken a čištění sekčních vrat v hale. Jak již z mnoha článku víte, nesměl chybět jako vždy závěrečný úklid, který jen podtrhl, jak jsou haly opět jako nové a prosvětlené. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové lakování ocelových konstrukcí a čištění technických instalací v Dorstenu

6.12.2022

Jedna z našich dalších zakázek se realizovala v Německu ve městě Dorsten ve kterém žije cca 75 tisíc obyvatel. Každoročně se v zde pořádá zvířecí trh, který navštíví na 100 tisíc návštěvníků ze širokého okolí. Zakázka týkající se čištění haly a malování haly se prováděla ve firmě zabývající se výrobou speciálních přepravních a skladovacích nosičů. Realizace byla rozdělena do následujících kroků.
Malování výrobní haly:
-Zakrývání strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty a vždy lokálně v místě práce
-Nástřik průmyslové izolační barvy v bílém odstínu na strop, malování stěn
-Lakování ocelových konstrukcí, nástřik technických instalací
-Malování betonových sloupů v odstínu RAL7036
Čištění haly:
-Chemické čištění světlíků, chemické a mechanické čištění jeřábových drah, čištění oken, čištění mostových jeřábů, čištění sekčních vrat
-Nástřik jeřábových drah dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7016
-Čištění technických instalací a rozvodů vody, plynu a stlačeného vzduchu
Na závěr, po dokončení čištění haly a malování výrobní haly proběhl jako vždy závěrečný úklid a předání hotové haly. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Nová posila na průmyslové čištění hal po Evropě

5.12.2022

Jelikož se množství zavážených plošin na zakázky stále zvyšuje bylo potřeba rozšířit náš vozový park o další kamion. Kamion ale nebyl v naší ikonické oranžové. Jelikož s lakováním máme bohaté zkušenosti bylo na místě abychom si kamion přelakovali sami. 
Kamion bude zajišťovat dopravu plošin na naše další realizace zakázek které budou obsahovat následující. Čištění hal, čištění střech, nástřik ocelových konstrukcí, malování betonových zdí a stropů, čištění plechového opláštění, renovace výrobních hal, vysávání technických instalací, čištění oken a světlíků v hale, průmyslové malování výrobních hal, čištění skladových prostor, čištění elektroinstalací a kabelových lávek, čištění mostových a  portálových jeřábů, lakování jeřábových drah, bílení hal, vysokotlaké čištění fasády, čištění a malování klempířských prvků, malování fasády, nástřik stropu air-less systémem.
Po zapsání barvy do technického průkazu byl kamion hned naložen a vyrazil s plošinami na zakázky. Přejeme spoustu ujetých kilometrů. 

Vymalování haly v Deggendorfu

2.12.2022

Čištění haly a malování haly v rámci realizace další zakázky v Německu ve známém městě Deggendorf ve firmě zabývající se výrobou fasád z kovu a skla. Zajímavá historie a architektura, kvalitní turistické zázemí, sportovní a kulturní nabídka, výhodná dopravní poloha s dálničním spojením do Regensburgu i Mnichova, říční přístav i zázemí pro firmy a společnosti, to vše nabízí Deggendorf, jen 60 km od hranic s Českem. Město je považováno za bránu do Bavorského lesa. Samotná realizace započala kompletním zakrytím podlah pod velkoplošné plachty. Následné malování betonového stropu haly a malování betonových stěn v bílém odstínu. Následné čištění haly, které obsahovalo chemické čištění ocelových konstrukcí ke stropu přilehlých, čištění ocelových sloupů, čištění bočních oken a čištění sekčních vrat. Na závět čištění haly proběhlo ještě chemické čištění trubkových rozvodů plynu, čištění světel a také čištění kabelových lávek od prachu a volných nečistot za pomoci průmyslového vysávání. Na závěr, jak je u nás zvykem byl proveden kompletní závěrečný úklid. Hala vypadá jako nová. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové vymalování výrobní haly na Plzeňsku

1.12.2022

Další ze zakázek tentokrát v Čechách se realizovala v Rokycanech nedaleko Plzně. Plzeň je známá jako průmyslové a pivovarnické město. Společnost Škoda Transportation a další firmy pokračují v tradici strojírenského podniku Škoda, na druhé straně krajské metropole se pak vaří piva Prazdroj a Gambrinus. Spodně kvašený světlý ležák se označuje jako pivo plzeňského typu, celosvětově pak jako Pilsner nebo Pils. V Plzni je možné absolvovat i samotnou prohlídku pivovaru či plzeňského podzemí nebo se jen procházet po historickém centru plzně což je krásné samo o sobě. Realizace v Rokycanech se týkala čištění haly a malování haly. Po kompletním zakrytí haly včetně materiálů proběhlo čištění betonových stěn a čištění technických instalací (čištění světel, čištění elektrických rozvodů v hale). Následné malování stěn v bílém odstínu. Po dokončení čištění haly a malování haly byla hala více prosvětlená. Na závěr jako vždy závěrečný úklid a poté se mohlo předávat. Těšíme se na další spolupráci!

Vyčištění a vymalování výrobní haly ve francouzské obci Villers la Montagne

30.11.2022

Další ze zakázek ve Francii se realizovala v malé obci Villers la Montagne ve strojírenské společnosti zabývající se výrobou mechanických převodových systémů a komponentů, pásů, řemenic a nábojů. Realizace se týkala čištění haly a průmyslového malování v hale. Zakázka probíhala při každoroční celozávodní odstávce. Jako první krok realizace bylo kompletní zakrytí všech strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty. Před začátkem malování haly bylo potřeba si očistit malované povrchy od prachu a volných nečistot za pomoci ometání a vysávání. Proběhlo tedy mechanické očištění podstropních konstrukcí a očištění stěn od prachu. Následný nástřik stěn průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Nástřik ocelových sloupů pod podestou také v bílém odstínu. Po dokončení malování haly probíhalo čištění haly, které obsahovalo chemické čištění sekčních vrat a čištění oken v hale. Nechybělo ani čištění kabelových lávek na stěnách a ve výšce za pomoci našich výkonných průmyslových vysavačů a následné mechanické dočištění za pomoci chemie a textilií. Jako předposlední krok realizace bylo čištění trubkových rozvodů. Na závěr proběhl jako vždy závěrečný úklid, aby realizace byla kompletní a my si můžeme odškrtnout další úspěšně splněnou zakázku ve Francii. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění a lakování mostových jeřábů ve francouzském Thionville

29.11.2022

Jedna z našich obsáhlejších zakázek se prováděla ve Francii ve městě Thionville ve firmě specializující se na výrobu speciálních nástaveb vozidel pro záchranáře, policii a všechny možné nejrůznější specializace podle nejrůznějších potřeb zákazníků. Thionville byl ocelářským a těžařským centrem díky svému výskytu železné rudy, ale současná hospodářská činnost je zaměřena na lehký průmysl. Jak můžete vidět podle fotky níže proběhlo na zakázce kompletní zakrytí materiálů, strojů a výrobků v hale. Následoval průmyslový nástřik plechového opláštění stropu a nástřik podstropních ocelových konstrukcí v bílém odstínu. Malování betonových a dřevěných vestaveb v odstínu RAL7035. Jako další krok proběhlo chemické čištění ocelových sloupů a následné malování ocelových sloupů a jeřábových drah mezi jednotlivými loděmi dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL9005. Předposlední krok této zakázky bylo čištění haly, které se týkalo čištění sekčních vrat, čištění mostového jeřábu, čištění technických instalací na zdi a ve výškách, čištění konzolového jeřábu. Následně chemické čištění světlíků, čištění oken a čištění elektrických rozvodů v hale. Toto byla jedna z našich prázdninových zastávek ve Francii. Těšíme se na další spolupráci!

Čištění a malování prostorů svařovány ve francouzské obci Herbeviller

28.11.2022

Realizace další zakázky proběhla tentokrát v malé obci Herbeviller nacházející se na severovýchodě Francie v regionu Lotrinsko. V obci žije jen přibližně 230 obyvatel. Realizace se prováděla v malé místní svařovně, kde chtěl majitel halu prosvětlit a celkově zrenovovat. To pro nás samozřejmě není žádný problém. Po příjezdu na místo a po zahájení zakázky se zakryly všechny stroje, materiály, výrobky a pracovní plochy pod velkoplošné plachty. Následně mohlo začít malování haly které obsahovalo průmyslový nástřik plechového opláštění stropu a nástřik stěn vše v bílém odstínu. Poté proběhl nástřik podstropních ocelových konstrukcí a nástřik ocelových sloupů epoxidovou barvou v odstínu RAL7024. Jelikož se v hale nacházel i konzolový jeřáb bylo zapotřebí provést nástřik konzolového jeřábu ve stejném odstínu jako ocelové konstrukce. Po dokončení malování haly přišlo na řadu čištění haly, které obsahovalo následující. Průmyslové čištění trubkových rozvodů vody a čištění rozvodů plynu za pomoci našich výkonných vysavačů a nechybělo ani čištění těles světel a čištění kabelových lávek. V rámci prosvětlení haly se provedlo i chemické čištění světlíků a oken, aby byl dosažen nejefektivnější výsledek. Po dokončení realizace proběhl jako vždy závěrečný úklid a my můžeme vyrazit na další zakázky. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Nástřik soklu stěn v rámci malování výrobní haly v německém Bautzen

Jako jedna z našich dalších zakázek proběhla i tato v Německu ve městě Bautzen v místní lakovně. Jelikož byla hala kompletně vyklizena bylo možné použít větší množství plošin a zkrátit dobu realizace. A my se již pojďme podívat co vše jsme v této hale vykonali. 
– Průmyslové čištění plechového opláštění bočních stěn haly za pomoci vysokotlakého vodního čističe o výkonu 500 BAR
– Čištění stropů a podstropních konstrukcí také vysokotlakým čističem
– Nástřik betonových stěn haly průmyslovou izolační barvou
– Nástřik soklu stěn v hale syntetickou barvou v odstínu RAL 7046
– Průmyslové očištění tryskacího stroje
– Mechanické čištění oken, čištění světlíků, průmyslové vysávání a čištění sekčních vrat v hale
A jako poslední krok nechyběl ani náš závěrečný úklid této haly. Hala vypadala opravdu jako nová a může dále sloužit. 
Neváhejte ani vy se nám ozvat s Vaší poptávkou na vyčištění haly nebo vymalování haly, určitě najdeme řešení. Díky našim zkušenostem bude vaše hala vypadat opět jako z katalogu. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Malování plechového opláštění haly v německém Düren

Další z našich celkem obsáhlejších zakázek byla zakázka v Německu ve městě Düren. Město má obrovskou historii a určitě stojí za návštěvu. Od 16. století do osmdesátých let minulého století byl Düren německým hlavním městem papíru a na vrcholu tohoto průmyslu. Chcete-li získat veškerá fakta o výrobě papíru, zamiřte do Papier muzeum Düren, zatímco muzeum Leopold-Hoescha má galerie věnované umění na papíře. Naše realizace probíhala v místní firmě zabývající se designu, vývoji a výrobou pokročilých komponentů v oblasti energetiky, mobility a průmyslu. Tato zakázka byla následně rozdělena do tří zásadních kroků a my se na ně pojďme podívat. Vždy proběhlo před jednotlivými kroky průběžné zakrývání strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty lokálně v místě práce a okolí. Prvním krokem realizace bylo průmyslové čištění stropu. V rámci tohoto kroku proběhlo čištění plechového opláštění stropu a čištění betonových podstropních konstrukcí od odlupujících se nečistot z výroby. Druhým krokem bylo průmyslové malování stropu. V rámci druhého kroku realizace proběhl nástřik plechového opláštění stropu a nástřik podstropních konstrukcí průmyslovou izolační barvou. Po vymalování stropu v hale došlo ještě k vyčištění trubkových rozvodů pod stropem pomocí průmyslového vysávání. A jako třetím krokem bylo průmyslové čištění a malování jeřábových drah, sloupů a mostových jeřábů. Nástřik jeřábových drah a nástřik sloupů ve výrobní hale proběhl v odstínu RAL6021 a nástřik mostových jeřábů v odstínu RAL 1018. Po dokončení všech těchto tří kroků byla hala čistá a zrenovovaná a nám zbývalo jen dokončit závěrečný úklid a můžeme jet dále. Těšíme se na další možnou spolupráci! 

Průmyslové vymalování haly v Německu nedaleko Stuttgartu

Jedna z mnoha našich zakázek v Německu se tentokrát realizovala ve městě Freiberg am Neckar nedaleko Stuttgartu. Freiberg am Neckar je vinařské město. Každý rok o víkendu Nanebevstoupení Páně se zde pořádá Festival ředkviček na Beihinger Wasen s četnými hudebními vystoupeními, kam se sjíždí návštěvníci ze širokého okolí.
Zakázka v tomto městě, kterou jsme realizovali probíhala v místní firmě a spočívala v čištění hal a malování hal. Realizace proběhla na 3 halách ale postup byl skoro totožný, tak si jej pojďme trochu rozebrat a popsat. Samozřejmostí bylo před začátkem práce vše důkladně přikrýt pod velkoplošné plachty. Následně proběhl kompletní nástřik haly, který obsahoval následující. Nástřik ocelových konstrukcí pod stropem, dále nástřik plechového opláštění stropu, nástřik stěn a nechyběl ani nátěr betonových sloupů. Toto vše proběhlo průmyslovou izolační barvou v bílém odstínu. Dále bylo potřeba si připravit další části haly na nástřik. Proběhlo tedy čištění ocelových sloupů na bočních stěnách, dále čištění jeřábových drah, čištění světlíků a čištění sekčních vrat v hale. Po předešlém vyčištění proběhl nástřik ocelových sloupů a nástřik ocelových vazníků dvousložkovou epoxidovou barvou v odstínu RAL7035. Po dokončení malování haly přišlo na řadu závěrečné čištění haly. Čištění haly obsahovalo následující. Průmyslové vysávání kabelových lávek a čištění technických instalací bylo prvním krokem. Druhým krokem proběhlo chemické čištění oken a čištění trubkových rozvodů. Na závěr jako vždy proběhl závěrečný úklid. Tento postup se opakoval i na dalších dvou halách. Po dokončení čištění hal a malování hal si naši hoši zasloužily dostatečný odpočinek, jelikož jsme haly zrenovovali opravdu bleskově a zákazník byl nad míru spokojen s naší prací. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Násřik fasády výrobní haly v Německu ve městě Neunmarkt

Další z našich Německých zakázek čištění haly se realizovala ve městě Neunmarkt. Mezi hlavní památky města patří historické staré město s katedrálou sv. Jana a radnicí, palácová čtvrť kolem paláce hraběte Palatina s kostelem Hofkirche. Staré město je téměř celé obklopeno zeleným pásem v oblasti bývalého příkopu. Za palácem se rozkládá městský park, který byl v roce 2004 částečně upraven a obsahuje pozůstatky bývalého městského opevnění, takže pokud pojedete kolem tohoto města tak určitě stojí za zastávku. Ať už z historického hlediska tak i z kulturního. A nyní se již budeme věnovat naší zakázce. Realizace probíhala v jedné místní firmě specializující se výrobou a montáží zimních zahrad. Realizace se týkala čištění fasády a následné malování fasády. Prvním krokem bylo čištění fasády, respektive čištění plechového opláštění a čištění klempířských prvků na fasádě pomocí vysokotlakého čističe. Po kompletním očištění haly bylo potřeba zakrytí všech oken a vrat krycí folií. Následně proběhl nástřik plechového opláštění a nástřik klempířských prvků průmyslovou syntetickou barvou s přísadou proti korozi a ochranou proti UV záření v odstínu RAL7035. Po dokončení nástřiku fasády se již jen sundali všechny krycí folie a proběhlo závěrečné čištění oken a čištění sekčních vrat na hale. Nakonec již jen závěrečný úklid. Těšíme se na další možnou spolupráci, tentokrát třeba již v interiéru.

Nástřik plechového opláštění haly v Migennes ve Francii

Další ze zakázek byla ve Francii ve městě Migennes. Každoročně zde probíhá soutěž květinových domů. Odměňují se každý rok jednotlivé domy, obchody a balkony za nejkrásněji vyzdobené, odměňovány jsou i nejkrásnější zeleninové zahrádky. Květiny jsou rozmístěny na různých strategických místech. Touto soutěží žije opravdu celé město a sjíždějí se sem turisté ze širokého okolí i zahraničí na takovouto podívanou. Teď se ale již pojďme podívat na naší realizaci této zakázky čištění haly a malování haly ve Francii. Jako první jsme provedli zakrytí všech materiálů, výrobků a strojů pod plachty a následně vždy zakrytí podlah v místě práce. První malování v hale byl nástřik obkladů stropu a nástřik podstropních ocelových konstrukcí následně nástřik prosvětlovacích panelů na stropě a nátěr betonových zdí v hale. Celý tento nástřik haly proběhl v bílém odstínu. Když byla hala kompletně vybílena byl čas na nástřik soklu betonových stěn haly průmyslovou syntetickou barvou v odstínu RAL9010. Tímto krokem bylo malování haly dokončeno a přešlo se na čištění haly. Prvním krokem čištění haly bylo průmyslové čištění technických instalací a elektrických rozvodů za pomoci průmyslového vysávání od prachu a volných nečistot. Dále proběhlo také chemické čištění oken a čištění sekčních vrat. Čištění trubkových rozvodů a čištění kabelových lávek byl již posledním krokem čištění haly. Hala prokoukla a dostala opět svůj lesk. Po závěrečném úklidu si mohli naši hoši jet odpočinout domů po této zakázce a načerpat síly na další realizace. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Malování betonových zdí a sloupů v německém Waldkraiburg

Další zakázka se realizovala v Německu ve městě Waldkraiburg. Waldkraiburg svým okouzlujícím okolím nabízí to, že se nachází ve středu všeho. Půl hodiny jízdy k jezeru Chiemsee, tři čtvrtě hodiny do hor Chiemgau a jen pár minut do ekologicky cenného a hustě zalesněného údolí Inn s napojením na cyklostezku Inn Valley a množství cyklistických a turistických stezek. A je také domovem firmě, která vyrábí, vyvíjí a prodává objemová čerpadla ve které jsme zakázku realizovali. Zakázka se týkala malování haly a čištění haly a náš postup byl zvolen následovně.
-Zakrývání strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty a následně vždy lokálně v místě práce
-Malování plechového opláštění stropu, malování betonových stěn, malování sloupů, malování pomocných konstrukcí vše v bílém odstínu
-Malování soklu betonových stěn v odstínu RAL7035
-Čištění haly, čištění ocelových konstrukcí, čištění mostových jeřábů, čištění jeřábových drah chemické čištění oken a čištění vrat
-Průmyslové čištění technických instalací včetně čištění kabelových lávek
-Závěrečný úklid
Hala po realizaci je opět krásně prosvětlená a působí novým dojmem. Zákazník byl nadmíru spokojen, což je pro nás to hlavní. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Průmyslové čištění a vymalování strojírenské haly v Altdorfu

Realizace další zakázky týkající se čištění haly a malování haly probíhala v Německu ve městě Altdorf nacházející se asi 25 km od Norimberku. Přestože časy kdysi slavné univerzity dávno minuly, je Altdorf sídlem několika vzdělávacích institucí. Je také domovem řady středně velkých průmyslových podniků. Mezi které patří i strojírenská společnost a výrobce vstřikovacích lisů pro zpracování plastů a elastomerů pro kterou jsme prováděli realizaci v jejich hale. V rámci začátku realizace se vše zakrývalo pod velkoplošné plachty včetně materiálů, výrobků a strojů. Na začátek malování haly proběhl nástřik izolačních desek na stopě, následné malování betonových stěn včetně dřevotřískové části. Malování podstropních vazníků a malování betonových sloupů v odstínu RAL7035. Další krok realizace bylo čištění a obsahovalo: Čištění oken, čištění světel, čištění plechového opláštění zástěny, čištění sekčních vrat, průmyslové vysávání, očištění trubkových rozvodů (vody, plynu, vzduchotechniky) a čištění kabelových lávek. Jako vždy po dokončení probíhal závěrečný úklid. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové vysávání haly v rakouské obci Frankenmarkt

Další z našich zakázek se realizovala v Rakousku v malé obci Frankenmarkt ve které žije asi 3,5 tisíce obyvatel. Realizace probíhala ve firmě, která se zabývá výrobou a distribucí vodovodních a plynárenských armatur. Zakázka, kterou jsme pro firmu vykonávali se týkala čištění haly. V celé hale probíhalo kompletní odprašnění za pomoci plošin a našich výkonných průmyslových vysavačů. Před začátkem práce bylo vše potřebné zakryto pod velkoplošné plachty a vždy v lokálně v místě práce. Čištění ocelových konstrukcí haly a všech přilehlých profilů, následně odprašnění parapetů. Čištění technických instalací (čištění trubkových rozvodů tlakového vzduchu, čištění rozvodů vody, čištění protipožárních instalací, čištění topení, čištění světel). Předposlední krok realizace bylo očištění vestaveb pod stropem od prachu a volných nečistot což můžete vidět ve fotkách pod článkem, jak se nám to podařilo. Na závěr jako vždy proběhl závěrečný úklid. S výsledkem jsme byly spokojeni my i zákazník což je to hlavní. Těšíme se na další spolupráci.

Chemické čištění světlíků a trubkových rozvodů v hale ve Schwabachu

Další ze zakázek čištění haly a malování haly se realizovala u našich sousedů v Německu v malém městě Schwabach. Schwabach leží asi 12 km jižně od Norimberku v severním Bavorsku. Ve městě žije přibližně 41 tisíc obyvatel. Realizace zakázky na této výrobní hale byla rozdělena na následující kroky, aby bylo dosaženo nejefektivnějšího výsledku. 
Malování výrobní haly:
– průmyslové malování stropu, nástřik ocelových konstrukcí, malování betonových stěn, malování sloupů v hale
Čištění haly:
– chemické čištění světlíků, čištění trubkových rozvodů, čištění těles topení, čištění světel, čištění kabelových lávek, průmyslové vysávání prachu a volných nečistot
Na závěr jako vždy proběhl závěrečný úklid a my můžeme jet dělat další haly čiště a pěkné. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Renovace výrobní haly včetně průmyslového čištění v německém Bad Oeynhausen

Další ze zakázek v Německu, v lázeňském městečku Bad Oeynhausen. Firma, ve které jsme prováděli čištění haly a malování haly se zabývá vývojem a výrobou extrudérů pro průmysl ať už se jedná o výrobu plastových trubek, výrobu profilů, léčiv, krmiv nebo třeba i pelet a briket. Před začátkem malování haly bylo potřeba zakrýt pod velkoplošné plachty materiál, výrobky i stroje. Následné průmyslové čištění stropu a stěn od pavučin, aby povrh bych připraven na malování. V dalším kroku probíhalo malování plechového opláštění stropu, malování betonových stěn, nástřik ocelových profilů vše v bílém odstínu. Jako další a již poslední krok malování betonového soklu v odstínu RAL7011 a mohlo se přejít na čištění. Čištění haly obsahovalo čištění ocelových vazníků, čištění jeřábových drah, čištění mostových jeřábů, čištění světlíků, čištění oken a průmyslové vysávání kabelových lávek. Na úplný závěr se sklidily velkoplošné plachty z celé haly a proběhl závěrečný úklid, jak je u nás již zvykem. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění a malování stropu haly v Bielefeld

Další zakázka se realizovala v Německu ve městě Bielefeld. Bielefeld je město kde žije přibližně 334 tisíc obyvatel. Historické centrum se rozkládá severně od Teutoburského lesa. Moderní čtvrtě jsou ale i na opačné straně v kopcích. V Bielefeldu sídlí významný počet i mezinárodně působících firem, ale naše práce probíhala v klasické úspěšné německé papírně. Jelikož v hale byl neustálý provoz musela se realizace provádět postupně. Proto se od stropu svěšovali velkoplošné plachty abychom si oddělili malovaný prostor od výroby. Následně probíhalo kompletní zakrytí materiálů, strojů a výrobků pod plachty v malované části haly a následně vždy lokálně v místě malování haly. Jako první krok zakázky probíhalo průmyslové čištění stropu, čištění vazníků, čištění stěn a čištění sloupů. Jako další krok bylo průmyslové malování plechového opláštění stropu, malování podstropních konstrukcí, malování betonových i cihlových zdí vše v bílém odstínu. Následně nástřik průmyslové barvy v odstínu RAL7040 na omyvatelný sokl betonových a cihlových stěn. Na závěr mechanické čištění oken a chemické čištění světlíků za pomoci čistící chemie a textilií. Na úplný závěr jako vždy závěrečný úklid, jak je u nás již zvykem. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové vymalování a čištění haly nedaleko Salzburku

Realizace další zakázky probíhala ve městě Freilassing v Německu. Město se nachází na Německo – rakouské hranici necelých 8 km od rakouského Salzburku. Firma, pro kterou jsme prováděli tuto realizaci se zabývá vývojem a výrobou strojů a techniky pro stavbu a opravu železničních tratí. Celá zakázka se týkala čištění haly a malování haly. Malování haly probíhalo v této posloupnosti. Před zahájením jako obvykle proběhlo oddělení malované části haly svěšením velkoplošných plachet a následné zakrytí materiálů, strojů a výrobků vždy lokálně v místě práce. Malování celé haly (malování plechového opláštění haly včetně malování ocelových profilů, malování betonových stěn, nástřik jeřábových drah) proběhlo bez problémů a rychle díky dobře zvoleným plošinám z našeho vozového parku. Následné čištění haly (čištění podstropních ocelových konstrukcí, čištění jeřábových drah, čištění mostových jeřábů, čištění oken) včetně vysávání a čištění technických instalací a čištění kabelových lávek na stěnách a ve výšce. Hala po renovaci vypadá jako nová, a to nás i zákazníka veliče těší. Na závěr jako je u nás zvykem jen závěrečný úklid, který ještě zvýraznil zdařilou renovaci. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Čištění ve výrobní hale v německém Braunschweig

Realizace další zakázky v Německu tentokrát ve městě Braunschweig. Braunschweig je druhým největším městem Dolního Saska a hlavním centrem vědeckého výzkumu a vývoje. Město nabízí spoustu možností využití volného času, tím že první zmínka o městě sahá až do 12. století nachází se tu spoustu historických budov z různých dob. Realizace zakázky, kvůli které jsme do města zavítali se týkala čištění a malování výrobní haly a pracovní postup byl následující.
– Zakrývání strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Nástřik průmyslové barvy v bílém odstínu na plechové opláštění stropu a betonových stěn
– Malování betonových soklů v odstínu RAL7040
– Čištění ve výrobní hale ( čištění světlíků, čištění podstropních konstrukcí, čištění ocelových sloupů, chemické čištění oken, čištění vrat, čištění těles světel, čištění trubkových rozvodů vody, čištění trubkových rozvodů vzduchu, čištění trubkových rozvodů plynu, čištění kabelových lávek)
Na závěr jako vždy závěrečný úklid, aby po nás v hale zbyla jen odvedená práce. Těšíme se na další spolupráci!

Renovace dřevěných prvků na budově hotelu v Bavorské rudě

Realizace další zakázky probíhala u našich sousedů v Německu hned za hranicemi s Českem v Bavorské rudě. Jednalo se o renovaci dřevěných prvků na hotelu. V součinnosti s administrací hotelu jsme dokázali akci porovést bez jakéhokoliv omezení a rušení ubytovaných hostů hotelu. Bavorská ruda nabízí spoustu cyklistických i turistických tras po národním parku Bavorský les. Bavorská Ruda však stojí za návštěvu i v jiných obdobích, nejen v létě. V zimních měsících se z Velkého Javoru stává jedno z nejmodernějších lyžařských středisek Německa s výbornými sněhovými podmínkami. Kabinková lanovka, několik sedačkových lanovek a vleků, sáňkařská dráha a dětský areál zajišťují dokonalou lyžařskou zábavu pro celou rodinu. A teď již zpátky k realizaci zakázky, kde proběhlo lokální hrubé mechanické očištění dřevěných prvků fasády (čištění podhledů, čištění dřevěných trámů, čištění dřevěných sloupů, čištění balkonů). Následný nátěr dvou vrstev lazury na všechny dříve očištěné dřevěné prvky budovy. Díky našim plošinám jsme se dostali k dřevěným prvkům domu opravdu snadno a renovace fasády domu proběhla opravdu rychle. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové čištění fasády v německém Halveru

Jedna z dalších zakázek v Německu se nacházela ve městě Halver ve kterém žije asi 16000 obyvatel. Kromě dobře rozvinuté sítě turistických tras má Halver také 50kilometrovou okružní turistickou stezku kolem hranic města. Realizace zakázky se týkala čištění fasády od nečistot a plísní. Jako první krok bylo potřeba provést čištění fasády od prachu a nečistot pomoci tlakového vodního čističe o síle 250 BAR. Následné postupné zakrývání kamenných částí fasády, zakrytí oken a vrat a samozřejmě zakrytí klempířských prvků. Jelikož na fasádě se nacházela plíseň bylo potřeba jí nejdříve odstranit. Proběhlo nanesení dezinfekčního prostředku na stěny pro zahubení zbytku plísní. Následovalo malování fasády silikonovou barvou s nízkou náchylností ke znečištění. Po kompletní malování fasády budovy proběhlo chemické čištění oken. Jako je u nás zvykem na závěr kompletní závěrečný úklid. Budova vypadá opět jako nová, a to nás těší. S čištěním fasád má naše firma za 28 let provozu bohaté zkušenosti a tyto zakázky jsou realizované opravdu v rekordním čase. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění ocelových konstrukcí v hale v Libáni

Jedna z dalších zakázek probíhala v Čechách ve městě Libáň. Realizace čištění a malování výrobní haly ve firmě která se zabývá výrobou přívěsů, návěsů a nástaveb. Již podle fotek můžete vidět, že jsme si v hale dokázali poradit se všema přístupama a díky našim plošinám jsme se dokázali dostat do všech zákoutí a skulinek. Proto byl postup prací zvolen následovně. Jako první bylo zapotřebí zakrytí všech materiálů, výrobků a strojů pod velkoplošné plachty a následné zakrytí podlahy vždy lokálně v místě práce. Následovalo čištění stropu a čištění stěn. Samozřejmě také čištění mostových jeřábů a čištění ocelových konstrukcí které byly také značně znečištěné od prachu a jiných průmyslových nečistot. Následovalo průmyslové malování plechového opláštění stropu, malování betonových stěn a malování betonových sloupů. Dalším krokem realizace bylo chemické čištění ocelových sloupů, čištění jeřábových drah, čištění oken. V rámci čištění proběhlo také čištění světel a čištění rozvodů topení a plynu. Na závěr jako vždy závěrečný úklid a náš výsledek můžete posoudit z fotek níže, my i zákazník jsme s výsledkem nadmíru spokojeni. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové čištění haly v Berlíně

Realizace další ze zakázek probíhala v Německu, přímo v hlavním městě Berlíně. V Berlíně to byla již několikátá naše zakázka. Berlín asi není potřeba ani představovat, obrovské město plné života, historických památek ale i se spoustou moderního umění. 
Realizace zakázky probíhala ve firmě zabývající se výrobou a vývojem nástaveb a zvedáků pro sběr odpadů. Provedení zakázky bylo rozvřeno následovně:
– Zakrývání strojů, materiálů a výrobků pod velkoplošné plachty
– Průmyslový nástřik barvy (nástřik plechového opláštění stropu, nástřik protihlukových konstrukcí, malování betonových vazníků, malování betonových stěn a sloupů)
– Chemické čištění ve výrobní hale (čištění světlíků a oken, čištění vrat, čištění jeřábových drah, čištění mostových jeřábů)
– Mechanické čištění ve výrobní hale (čištění technických instalací, čištění trubkových rozvodů, čištění kabelových lávek, vysávání průmyslového prachu)
Nakonec samozřejmě proběhl jako vždy závěrečný úklid. Zákazník byl velice překvapen, jak se hala prosvětlila a vypadá jako nová. Což se nám stává velice často, že si majitelé hal před realizací ani nedokážou představit jak obrovský rozdíl dokážeme vytvořit. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění a malování fasády výrobní haly v německém Eschenbachu

Další zakázka se realizovala v Německu v obci Eschenbach in der Oberpfalz. Firma se zabývá výrobou a prodejem obalových materiálů a oslovila nás ohledně kompletní renovace budovy z venku i zevnitř. Jako první přišlo na řadu kompletní průmyslové malování kanceláří ve výrobní hale. Následně jsme se přesunuli do provozu. Ve výrobní hale bylo zapotřebí zakrýt stroje, materiály a výrobky pod velkoplošné plachty před začátkem malování. Následné čištění a malování trapézového plechu na stěně v bílém odstínu. Průmyslové malování stěn a sloupů probíhalo v také bílém odstínu. Po dokončení čištění výrobní haly i malování výrobní haly jsme se přesunuli na poslední část zakázky a tou byla fasáda. Nejdříve čištění fasády a následná hrubá zednická oprava již dříve poškozené zdi. Po vyčištění a opravení fasády bylo potřeba zakrýt všechny okna, vrata a klempířské prvky před začátkem malování haly. Nástřik fasádní penetrace a následné malování fasády. Nakonec strhnutí všech krycích folií a závěrečné chemické čištění oken a sekčních vrat, jako je u nás samozřejmostí po každé etapě této zakázky probíhal závěrečný úklid. Těšíme se na další možnou spolupráci! 

Průmyslový nástřik ocelových konstrukcí ve výrobní hale v německém Ochsenfurt

Jedna z dalších zakázek se nacházela v Německu ve městě Ochsenfurt. V Ochsenfurtu se nachází obrovský kus německé historie v podobě historických domů ale i několik protestantských a římskokatolických kostelů a za obhlídku stojí také historické opevnění města. Realizace probíhala ve firmě zabývající se automatizací strojů na výrobu svíček.
Realizace renovace haly byla rozvržena do následujících kroků.
– Zakrytí strojů a materiálů pod velkoplošné plachty a následně plochy vždy lokálně v místě práce
– Průmyslové malování plechového opláštění stropu a malování betonových stěn včetně malování plechového opláštění na stěnách
– Nástřik ocelových konstrukcí
– Chemické čištění mostových jeřábů a čištění jeřábových drah
– Čištění oken, čištění vrat, čištění světlíků, čištění kabelových lávek, čištění trubkových rozvodů vody, čištění trubkových rozvodů plny, čištění trubkových rozvodů tlakového vzduchu, čištění topení, čištění světel.
A na závěr jako je u nás zvykem opět závěrečný úklid a po něm mohli naši hoši vyrazit zpět na firmu. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění a malování výrobní haly u Pasova

Realizace další zakázky se prováděla v Německu nedaleko Passau v městečku Vilshofen an der Donau kde žije přibližně 17 tisíc obyvatel. Celá oblast kolem řeky Dunaje nabízí obrovské množství cyklistických tras podél Dunaje, a i historické části města stojí za zastávku, pokud budete poblíž. V Pasově stojí za zastávku také určitě pevnost Veste Oberhaus, ze které je vidět Pasov a jeho okolí jako na dlani. Zakázka ve firmě, která se zabývá frézováním a CNC obráběním se týkala čištění výrobní haly a malování výrobní haly. Před začátkem malování výrobní haly se zakrýval materiál, stroje a výrobky pod velkoplošné plachty. Jak si můžete na fotkách všimnout je zakrytá opravdu celá hala a díky našim speciálním plošinám ani nestavíme lešení a realizace čištění a malování výrobní haly probíhá opravdu bleskově. Jako další krok realizace je malování výrobní haly. Nástřik plechového opláštění stropu v hale a s tím také malování zdí v hale. Po dokončení malování haly následuje vždy čištění, které obsahovalo čištění ocelových sloupů, čištění oken, chemické čištění světlíků, průmyslové vysávání kabelových lávek, čištění trubkových rozvodů. Na závěr jako je u nás zvykem závěrečný úklid a cesta zpátky na základnu. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Průmyslové vyčištění plechového opláštění haly v německém Beeskow

Další z našich realizací se nacházela v Německu v malém městě Beeskow. Pro svoji polohu v lesnaté a jezernaté oblasti i pro své historické centrum je oblíbeným turistickým cílem. Celé město je charakteristické svou typicky severoněmeckou architekturou. Realizace této zakázky probíhala během 10 denní odstávky, tím pádem bylo možné zvládnout zakázku opravdu bleskově. Nejdříve probíhalo oddělení malované části haly svěšením velkoplošných plachet a následné zakrytí materiálů a strojů. Následné odprašnění stěn, stropu a čištění ocelových konstrukcí rámci přípravy na malování výrobní haly. Vymalování výrobní haly obsahovalo malování stropu, malování betonových stěn, nástřik ocelových konstrukcí a nástřik plechového opláštění. Po malování výrobní haly následovalo čištění technických instalací na stěnách a ve výškách od prachu a volných nečistot. Konkrétně se jednalo o čištění trubkových rozvodů vzduchu, vody a plynu. Následné čištění kabelových lávek a těles světel. V rámci realizace proběhlo i chemické čištění světlíků a čištění sekčních vrat. Na závěr jako vždy kompletní závěrečný úklid. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění výrobní haly včetně čištění technických instalací v německém Zweibrücken

A máme tady další realizaci zakázky v Německu, nyní v městečku Zweibrücken ve kterém máme již několik úspěšně splněných realizací pro různé firmy je tedy tato lokace pro nás již velmi dobře známa. V městečku se nachází Růžová zahrada což je park o rozloze více než 50 000 m² a je jednou z největších zahrad v Evropě. V parku je k vidění přes 60 000 růží ve 2 000 různých odrůdách.
Zakázka spočívala v renovaci výrobních hal pro velkou mezinárodní firmu, která se zabývá výrobou nejrůznějších průmyslových jeřábů, jeřábových komponent a pohonné techniky. 
Pracovní postup renovace výrobní haly byl rozvržen takto:
-Průmyslové vysávání a čištění světel, topení, vyčištění kabelových lávek a jeřábových drah od prachu a volných nečistot
-Průmyslové malování plechového opláštění stropu
-Malování stěn výrobní haly
-Chemické čištění, nátěr ocelových konstrukcí a jeřábových drah v odstínu RAL 5002
-Průmyslové chemické čištění a nátěr trubkových rozvodů na stěnách a ve výškách 
-Čištění skel bočních oken a světlíků
Po dokončení malování výrobní haly byl proveden jako vždy kompletní závěrečný úklid. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové čištění haly a malování průmyslových prostor ve Francouzské Replonges

Realizace této zakázky probíhala ve Francii v malé obci Replonges ležící nedaleko města Mâcon, kde se každoročně po celém městě pořádá obrovský hudební festival pod širým nebem s názvem „Eté frappé“ který navštěvuje každý rok cca 40 tisíc lidí.  

Realizace probíhala ve firmě, která se zabývá laserovým řezáním a svařováním plechu. Jelikož pracují hlavně pro automotive průmysl a letecký průmysl je důležité klást velký důraz na čistotu ve výrobních halách. V hale byly před začátkem realizace od stropu svěšeny velkoplošné plachy abychom si oddělily malovaný prostor od zbytku haly. Následné zakrytí strojů a materiálů také pod velkoplošné plachty vždy lokálně v místě práce.  Průmyslové malování stěn, stropů a plechového opláštění výrobní haly. Následně probíhalo mechanické čištění ocelových konstrukcí a sloupů od prachu a volných nečistot za pomoci čistící chemie a textilií. Dále čištění trubkových rozvodů vody, čištění rozvodů plynu, čištění protipožární instalace a kabelových rozvodů na stěnách a ve výškách ve výrobní hale. Na závěr jako vždy kompletní závěrečný úklid. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové čištění výrobních hal v rámci prázdninové odstávky ve Francii

Jako každý rok trávíme velkou část letních prázdnin (červenec, srpen) na zakázkách ve Francii kde probíhají letní odstávky v halách a firmy využívají toto období pro renovaci a zkrášlení svých průmyslových hal např. v automotive průmyslu, chemickém průmyslu, strojírenství atd. . Na tyto realizace zavážíme velké množství různého materiálu a speciálních plošin za pomoci našich kamionů. Níže na fotce můžete vidět jeden z naložených kamionů který zaváží plošiny, barvy a pomocný materiál na jednu ze zakázek, které budou probíhat v následujícím týdnu. Další týden pojedou další kamiony zase jinou trasu na jiné zakázky ve Francii. 
Realizace zakázek ve Francii se budou skládat z – renovace výrobních a skladových hal, malování stropů, průmyslové malování zdí, nástřik ocelových konstrukcí, čištění elektroinstalací na zdi a ve výškách, čištění světlíků a oken, odprašnění výrobní haly, čištění jeřábových drah, nástřik zdí a stropů v automotive průmyslu, vyčištění fasády, malování fasády, chemické čištění vrat, úklid haly, čištění ocelových konstrukcí, průmyslové malování sloupů, čištění protipožárních instalací, čištění sprinklerů, malování omyvatelných soklů, zednické práce, opravy starých nátěrů, čištění vzduchotechniky, čištění průmyslových jeřábů, průmyslové čištění, průmyslové vysávání technologií, zhotovení podlahového značení, zhotovení loga na fasádu, čištění a malování střech a klempířských prvků na skladové hale, malování jeřábů a jeřábových drah, malování betonových a plechových stropů, čištění podstropních konstrukcí. Zaměstnanci byli po dovolené při příchodu zpět do práce mile překvapeni jak je jejich hala krásně prosvětlená a čistá.

Vymalování výrobní haly v rakouském Wald am Schoberpass

Další ze zakázek se realizovala v malé obci Wald am Schoberpaß v Rakousku, okolo které nachází krásné dlouhé zimní tratě pro běžkaře, které stojí za návštěvu. Firma, pro kterou jsme realizovali zakázku, se zabývá údržbou a vývojem opotřebitelných dílů v průmyslu, hlavně tedy v celulózovém a papírenském. Před začátkem realizace bylo nejdříve vše zakrýt pod velkoplošné plachty. Následovalo kompletní mechanické čištění ocelových konstrukcí, jeřábových drah, ocelových sloupů a všech trubkových rozvodů ve výrobní hale za pomoci čistící chemie a textilií. Po kompletním průmyslovém vyčištění přišlo na řadu průmyslové malování stěn (sádrokartonové obklady a plechové opláštění). Malování výrobní haly probíhalo za pomoci air-less systému. V rámci realizace robíhalo i čištění světlíků, aby byla hala opět krásně prosvětlená. Na závěr jako vždy závěrečný úklid. Výrobní hala po renovaci vypadá jako nová a my jedeme na další zakázku. Těšíme se na další spolupráci.

Čištění haly v německém Waldmünchen

Další ze zakázek se nacházela v Německu ve městě Waldmünchen. V současnosti má město necelých 7000 obyvatel. Jelikož je to české příhraniční město tak sem Češi často míří nejen za nákupem, ale také do známého aquaparku. Realizace zakázky čištění a malování skladové i výrobní haly probíhala ve firmě která se zabývá výrobou hasících přístrojů.
Ve výrobní hale probíhalo: průmyslové čištění stěn a ocelových sloupů ve výrobní hale, průmyslové malování betonových stropů a dřevěných obkladů, nástřik podstropních ocelových konstrukcí, malování betonových stěn, průmyslový nástřik ocelových sloupů, průmyslové čištění jeřábových drah, čištění technických instalací, průmyslové vysávání.
Ve skladové hale probíhalo: malování betonového stropu a dřevěných obkladů skladové haly, průmyslové chemické čištění topných těles, čištění elektrických rozvodů, čištění světel.
Na závěr v obou halách proběhl závěrečný úklid. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Čištění ocelových konstrukcí a čištění jeřábových drah v německém Bad Marienberg

Realizace další ze zakázek proběhla opět v Německu ve městě Bad Marienberg. V tomto městě děláe již několikátou realizaci pro našeho stálého zákazníka. Na území města se nachází lázeňská zahrada s Kneippovým centrem, kde se v létě pravidelně konají koncerty. Na ni navazuje nová část parku s bylinkovou zahrádkou a bosým hřištěm. Což určitě stojí za zastávku, pokud pojedete kolem. Realizace zakázky spočívala v kompletním malování a čištění výrobní haly včetně všech ocelových konstrukcí v hale. Nejdříve probíhalo zakrývání strojů a materiálů pod velkoplošné plachty. Malování výrobní haly v následujících krocích. Nástřik průmyslové barvy na plechové opláštění stropu, malování stěn a malování sloupů a na závěr nástřik ocelových konstrukcí. Následný nástřik ocelových sloupů a jeřábových drah barvou v odstínu RAL 5015 a nástřik mostových jeřábů v odstínu RAL 1023. Na závěr čištění jeřábových drah od prachu a nečistot, čištění trubkových rozvodů vody, čištění a vysávání elektrických instalací na stěnách a ve výškách. Na závěr čištění světlíků a následný kompletní úklid. Těšíme se na další spolupráci.

Průmyslové čištění a nástřik sila v německém Morbach

Další zakázka pro našeho dlouhodobého zákazníka probíhala na pile v Německu ve městě Morbach. Městečko Morbach je součástí regionu Hunsrück který je známý svým národním parkem o ploše 10 000 hektarů. V okolí se nachází mnoho nádherných turistických tras.
Realizace této zakázky se skládala z renovace nátěrů sila a filtru, malování interiéru skladové haly a malování fasády jedné z hal. 
Čištění sila a filtru od koroze a uvolňující se staré barvy probíhalo tlakovou vodou o výkonu 500 bar, následně nástřik epoxidové barvy s vysokou antikorozní a chemickou odolností. Na závěr proběhl nátěr sila a filtru polyuretanovou barvou v odstínu RAL 7047.
Uvnitř haly se před začátkem malování stěn a sloupů se jako vždy vše zakrylo pod velkoplošné plachty. Malování betonových stěn a sloupů ve výrobní hale se realizovalo v barevném odstínu RAL 7047.
Čištění fasády od prachu a nečistot proběhlo za pomoci vysokotlakého čističe s výkonem 250 bar. Malování stěn se realizovalo ve dvou odstínech, sokl v barevném odstínu RAL7037 a nástřik hlavní plochy fasády v odstínu RAL7047.
Po dokončení proběhl jako vždy závěrečný úklid při kterém proběhlo i chemické čistění oken skladové haly. Těšíme se na další spolupráci!

Průmyslové vyčištění a vymalování výrobní haly v Dachau

Další naše realizace probíhala v německé cihelně ve městě Dachau nedaleko Mnichova. Zakrývání před začátkem práce probíhalo vždy lokálně na místě provádění práce. V hale proběhlo nejdříve odprašnění, vysávání a ometání zdí a ocelových konstrukcí. Následně chemické čištění oken v hale, kde se nacházelo velké množství nečistot a neprocházelo do haly téměř žádné světlo. Po dokončení procesu čištění skladové haly, se přešlo na malování betonových stěn průmyslovou barvou v bílém odstínu. Součástí malování byl i nátěr ocelových sloupů. Na závěr vymalování haly se samozřejmě jako vždy prováděl závěrečný úklid. Zákazníkův požadavek ohledně renovace haly byl splněn nad rámec očekávání a my jedeme dělat další haly čisté a pěkné. Těšíme se na další spolupráci.

 

Oprava starých nátěrů a následný nástřik haly v německém Herborn

Další zakázku jsme realizovali pro našeho stálého zákazníka v Německu v městečku Herborn. Zajímavostí je že na místní akademii se zapsal J. A. Komenský (historicky jeden z největších českých myslitelů) 30. března 1611 a studoval tu do roku 1613. Firma, pro kterou provádíme již několikátou realizaci a je tedy našim stálým zákazníkem se zabývá výrobou a servisem celosvětově známých elektrických rozvaděčů. Realizace zakázky spočívala v renovaci staré malby, malování výrobní haly a také čištění haly. Náš postup byl následující. Mechanické odstranění původní malby na betonovém stropu. Následné malování zdí, malování stropů a také malování sloupů. Malování hal air-less systémem a za pomoci našich vysokozdvižných plošin je velice efektivní a dostaneme se i do těžko přístupných míst. Díky tomu zvládáme dělat haly i za provozu. Po kompletním vymalování průmyslové výrobní haly následuje mechanické nebo chemické čištění oken, čištění světlíku a čištění technických instalací vody, čištění rozvodů plynu, čištění trubkových rozvodů topení. Nechybělo ani čištění elektroinstalací na stěnách a ve výškách a čištění protipožárního hasícího systému včetně sprinklerů . Na závěr jako vždy závěrečný úklid a hala vypadala jako nová a byla připravena na předání. Těšíme se na další spolupráci. 

 

Malování interiéru výrobní haly v rakouském Sankt Pölten

Realizace zakázky v Rakousku v městečku Sankt Pölten. Turisticky vyhledávané město především právě kvůli své bohaté historii, jelikož založení města se datuje někde kolem 4. století př. n. l.
Byly jsme osloveni ohledně čištění a malování výrobní haly. Jelikož se firma zabývá zpracováním dřeva, nacházelo se v hale spoustu prachu a nečistot z výroby. Bylo zapotřebí nejdříve veškeré stroje, materiál a výrobky zakrýt pod velkoplošné plachty. Vysávání a ometání kabelových lávek, světel, trubkových rozvodů včetně protipožární instalace od dřevěného prachu. Čištění podstropních konstrukcí a také chemické čištění světlíků. Po vyčištění haly se přecházelo na malování výrobní haly. Nástřik barvy v bílém odstínu byl nanášen na obklady stropu, betonové stěny a sloupy. V části haly jsme prováděli renovaci původního barevného nástřiků stěn v odstínu RAL 3016. Po dokončení malování výrobní haly byl proveden kompletní závěrečný úklid. Těšíme se na další spolupráci.

Chemické čištění jeřábových drah a jeřábů v německém Villingen-Schewenningen

Další ze zakázek se nacházela ve městě Villingen-Schewenningen v Německu. Město Villingen je hlavním městem německých karnevalových oslav. Firma nás oslovila na základě doporučení ohledně čištění a malování výrobní haly. 
Čištění a malování výrobní haly bylo rozvrženo následovně.
– Zakrývání strojů, materiálu a výrobků pod velkoplošné plachty, vždy lokálně v místech a okolí práce.
– Průmyslové vysávání a ometání technických instalací a rozvodů od prachu a volných nečistot 
– Průmyslové chemické čištění ocelových vazníků, ocelových sloupů a všech dalších ocelových konstrukcí 
– Chemické čištění jeřábových drah mostových jeřábů
– Ruční mechanické čištění světlíků, ocelových vazníků, ocelových sloupů a jeřábových drah
– Průmyslové malování, nátěry a nástřiky plechového opláštění stropu.
– Průmyslové malování stěn a sloupů
– Závěrečný úklid haly.
Hala vypadá po renovaci, čištění a nátěrech jako nová a my si můžeme odškrtnout další úspěšně dokončenou zakázku a seznam našich zákazníků se rozrostl o další spokojenou firmu.

Průmyslové čištění střechy a čištění fasády ve francouzské obci Saint-Georges-sur-Eure

Realizace další zakázky ohledně čištění fasády skladové haly pro našeho stálého zákazníka ve Francii. Hala se nachází v malé obci Saint-Georges-sur-Eure, kde žije pouhých cca 2500 obyvatel. Čištění plechového opláštění haly se provádělo za pomoci vysokotlakého vodního čističe. Proběhlo i chemické čištění oken a světlíků. Skrz světlíky již neprocházelo téměř žádné denní světlo kvůli míře znečištění, po našem vyčištění vypadají jako nové což můžete sami posoudit z fotek níže. Po dokončení čištění opláštění haly je potřeba připravit halu na malování. Probíhá tedy kompletní zakrytí oken a vrat. Malování haly antikorozním nástřikem a následně syntetickou barvou v odstínu RAL 7035 za pomoci vysokozdvižné plošiny a air-less systému na nástřik barvy zaručuje maximální efektivitu. Na závěr malování skladu probíhá opět závěrečný úklid, který je samozřejmostí.

Nátřik haly v obci Hatzfeld

Tento článek je o realizaci zakázky čištění a malování výrobní haly v Německu v malé obci Hatzfeld, zabývající se výrobou zemědělské techniky pro sklízení, setí a obhospodařování vinic. V hale došlo k celkovému čištění a vysávání technických instalací na stěnách a ve výškách (voda, plyn, topení, tlakový vzduch atp.). Čištění kabelových lávek od prachu a volných nečistot. Čištění jeřábových drah a mostových jeřábů. V poslední řadě chemické čištění ocelových konstrukcí a světlíků v hale.
Po procesu čištění výrobní haly přišlo na řadu malování, před kterým je potřeba zakrytí všech materiálů a strojů velkoplošnými plachtami, abychom zachovali materiály a výrobky čisté. Malování výrobní haly obsahovalo, malování stropu a stěn, malování sloupů a nátěry ocelových konstrukcí.
V rámci závěrečného úklidu proběhlo i čištění sekčních vrat haly. Zákazník byl nad míru spokojen, a to je hlavní. Těšíme se na další možnou spolupráci.

Malování galvanovny v Bavorsku

Realizovali jsme zakázku malování galvanovny v Německém bavorsku v městečku Neusäß. Město není vůbec veliké, ale historicky je velice zajímavé. Vzniklo totiž spojením 8 vesnic (Hainhofen, Hammel, Neusäß, Schlipsheim, Westheim, Ottmarshausen, Steppach a Täfertingen).
Jako každý průmysl pracující s kovem, tak i tato hala byla plná nečistot a nechyběl ani průmyslový prach. Proto jsme použily následující pracovní postup.
-Lokální zakrytí strojů, materiálu a výrobků pod velkoplošné plachty
-Čištění (vysávání) technických instalací a rozvodů na stěnách a ve výškách od prachu a volných nečistot, resp. Čištění trubkových rozvodů vzduchotechniky, vody, plynu a kabelových lávek
-Čištění světlíků a bočních oken
-Průmyslové malování betonového stropu
-Průmyslové malování cihelných stěn
Došlo i k čištění ocelových konstrukcí, čištění jeřábových drah, a následně vymalování výrobní haly. Celá hala dostala nový bílý nátěr. Nástřik ocelových konstrukcí a nástřik jeřábových drah se realizoval do odstínu tmavě šedé RAL 7016. Zákazník byl spokojený, to nás těší a žene nás to dál.

Renovace skladových prostor v Kieselbronn

Další realizace proběhla v malinké obci Kieselbronn kousek od města Pforzheim v Německu. V obci bylo zřízeno muzeum odrůd ovoce díky svému rozlehlému sadu na pěstování ovoce.
Firma měla požadavek na kompletní renovaci hal. Proto se zvolil jasný postup. V první řadě kompletní zakrytí pracovní plochy. Následně průmyslové čištění a vysávání technických rozvodů ve výškách, čištění elektroinstalací a chemické čištění oken a světlíků. Když byly dokončeny veškeré čistící práce, mohlo se jít na malování haly, které obsahovalo malování a nátěry obkladů stropu, nástřik ocelových konstrukcí, a nakonec vymalování stěn a sloupů. A dle fotky před a po, co vidíte pod článkem můžete zhodnotit jak moc se nám to povedlo.

Vyšičtění haly od nečistot a následný nástřik haly ve Francii ve městě Montluçon

Zajímavostí další naší zakázky je ,že během druhé světové války Němci obsadili závod na výrobu pneumatik, i když Montluçon ve Francii byl v takzvaném svobodném pásmu, aby využili výzkumnou laboratoř k syntéze kaučuku, protože přírodní kaučuk nemohl být do Německa dovážen… Jak předchozí řádky napovídají ,jedná se o celosvětového výrobce pneumatik. Realizace zakázky týkající se čištění skladových prostor.
Bylo zapotřebí provést vyčištění (vysávání nebo ometání) stropů a stěn od nečistot a prachu z elektroinstalace, světel a trubkových rozvodů.Proto se zákazník rozhodl pro naši firmu. Máme bohaté zkušenosti s těmito postupy a realizacemi a není to pro nás žádný problém. Naši specialisté v oboru důkladně zhodnotily stav haly a s naším technickým oddělením prodiskutovali co je vše potřeba udělat, aby hala opravdu vypadala jako nová. V rámci urychlení a zefektivnění zakázky není čas na stěhování a hala je stále v provozu.
Průmyslové vysávání zdí a stropů. Vysávání technických a protipožárních instalací kde se drží obrovské množství nečistot a prachu je samozřejmostí. Po kompletním odprašnění stěn, stropu, sloupů, ocelových konstrukcích atd. přichází na řadu malování, které provádíme pomocí airless systému, díky kterému dochází k vysoké efektivitě a dokonalým výsledkům nanášení barvy. Nakonec jako vždy probíhá závěrečný úklid po realizaci. Tato zakázka pro nás byla další skvělou zkušeností a bylo nám ctí pracovat pro takto slavnou společnost. Jelikož pro tohoto zákazníka pracujeme i v jiných zemích těšíme se na další spolupráci.

Kompletní vyčištění výrobní haly v německé obci Mauerstetten

Realizace této zakázky v Německu, v malé obci Mauerstetten, jejíž historie sahá až do 9. století. Firma se zabývá výrobou bezpečnostních brzd a bezpečnostních spojek pro lokomotivy a průmysl.
V hale byla velmi těžká přístupnost jakoukoliv technikou, proto bylo potřeba použít dobře ovladatelné a prostorově skladné plošiny z naší garáže, abychom se dostali do všech skulinek a zákoutí a co nejvíce tedy zefektivnili náš technologický postup. Po zakrytí části haly velkoplošnými svěšenými plachtami a lokální přikrytí výrobků, materiálů a strojů jsme se mohli vrhnout na realizaci, která obsahovala průmyslové malování plechového stropu, chemické čištění a následné natření ocelových vazníků, pomocných konstrukcí, profilů a sloupů. Následně jsme provedli čištění (vysávání či ometení), které zahrnovalo trubkové rozvody a kabelové lávky na stěnách a ve výšce. Konkrétně se jednalo o trubkové rozvody vody, plynu a vzduchotechniky. Realizace díky našim obrovským zkušenostem v oboru tedy proběhla bleskově. Po dokončení realizace proběhl jako vždy kompletní závěrečný úklid a naši hoši mohli vyrazit domu odpočívat. Těšíme se na další spolupráci.