Naše pracovní plošiny

Pro přístup do výšek používáme hlavně naše speciální pracovní plošiny. Naše plošiny mají extrémní stranové a výškové dosahy a extrémně malé průjezdní parametry. I další jejich parametry vybíráme při nákupu těchto strojů vždy s ohledem na opravdu velké a dlouhodobé zkušenosti z nejrůznějších průmyslových provozů. Díky tomu se snadno pohybujeme a pracujeme ve stísněném prostředí výrobních hal mezi stroji, materiálem a výrobky.

Některé stroje projedou např. 80 cm vrátky. Plošina NR 22 umí například projet 90 cm dveřmi a pak uvnitř pracovat ve výšce 22 m a na každou stranu dosáhne 11,3 m. Některé naše plošiny dokáží překonat i menší schody nebo terén okolo budov. Všechny pracovní plošiny mají dva druhy pohonu. Elektrický pohon vždy v kombinaci s dieslovým, benzínovým nebo bateriovým pohonem, takže nemusíme zatěžovat okolí výfukovými plyny a hlukem.

Pro zajištění extrémních přístupů používáme občas také horolezeckou techniku, speciální žebříky, plošiny se stranovým dosahem nad 25 m a výškou nad 40 metrů a další technické pomůcky a stroje.