Malování a bílení v halách a ve výškách

Malujeme a natíráme výrobní haly ve všech průmyslových odvětví. Máme za sebou 28 let zkušeností, již více než 1000 realizovaných výrobních hal a průmyslových areálů a mnoho milionů metrů čtverečních ošetřených ploch. Každý měsíc realizujeme ca 10-15 výrobních či skladových hal. Malujeme a čistíme ve všech průmyslových oborech. Od „černých hal“ sléváren a svařoven až po extrémně čistou elektronickou, automobilovou, optickou či potravinářskou výrobu. Pracujeme i ve velmi stísněných a nepřístupných výrobních, skladových a technologických prostorech. Natíráme a čistíme mezi stroji, materiálem i výrobky. Nad roboty, nad vanami s kyselinou, nad pecemi se železem nebo sklem i nad NC stroji. To vše díky našim speciálním strojům a zařízením a hlavně díky vlastním vyvinutým technologickým postupům a materiálům. Malování, čištění i nátěry ve výrobních halách v současné době realizujeme v ČR, SK, DE, FR, AT, SWI, HU, NL, BE, LUX, LOT, UK, SLO atd. Poptávky, nabídky a přípravu realizací jsme však uskutečňovali i pro tak vzdálené země jako jsou například Rusko a UAE. 

K zajištění přístupu do výšek využíváme naše speciální pracovní plošiny. Všechny naše plošiny mají extrémní parametry pro stísněný pohyb, výšku, stranový dosah, úzký či nízký průjezd, malou váhu atd. Na jednotlivých halách je obvykle pro jejich vlastnosti i různě kombinujeme. V současné době máme 33 speciálních pracovních plošin. Tímto se nám podařilo nakombinovat všechny extrémní parametry nebo kombinaci parametrů, které jsou u výrobců z celého světa nyní k dispozici. V případě, že se i tak najdou místa, kam se naši pracovníci nedostanou, pak nastupují k výkonu naši horolezci, závěsná lešení a další naše know-how, které jsme v naší skoro třicetileté historii několikrát úspěšně aplikovali. 

A co je velmi důležité, k plošinám, stříkací technice, vysavačům, parním a vysokotlakým čističům (230-2500Bar) a další nejrůznější technice, kterou každodenně využíváme, máme k dispozici vlastní malé servisní oddělení. Toto je velmi důležité nejen pro údržbu a běžné opravy, ale také pro okamžitý servis při časově exponovaných zakázkách a tam, kde máme na realizaci například jen víkend, nebo jinak velmi omezený čas!